Fusswohl, Softening Lotion (Krem wygładzający do stóp) (stara wersja)

Fusswohl, Softening Lotion (Krem wygładzający do stóp) (stara wersja)

Krem wygładzający do stóp z serii Fusswohl zawierający masło z awokado oraz wosk pszczeli pielęgnuje przemęczoną i suchą skórę. Doskonały kompleks nawilżający z alantoiną poprawia gospodarkę wodną skóry i nadaje jej delikatny i aksamitnie gładki wygląd. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

Świetny

Dla tych kremów porzuciłam serię Avonu, której uzywałam od kilku lat?? Dlaczego? Bo jest super, a kosztuje połowę ceny Avonu, i to nawet tej promocyjnej. Miło pachnie (nie przepadam za zapachem mentolu na stopach), świetnie nawilża i zmiękcza skórę, szybko się wchłania. Nie myję rak po posmarowaniu się nim, bo właśnie nie ma tego agresywnego zapachu i jest delikatny.
I tej serii używam jeszcze kremu nawilżającego i pudru do stóp. Są równie dobre, a ten krem nawilżający ma certyfikat ekologiczny. Uzywa ich równeiz mój TŻ i jest zadowolony a jego stópki stały sięo wiele przyjemniejsze w kontakcie, gdy trafią na moja łydkę w nocy;)

Za tą cenę świetny...

Jestem z tego kremu bardzo zadowolona - ślicznie pachnie awokado (pierwszy krem do stóp który z przyjemnością używam też do rąk) doskonale się wchłania,taki troszke wodnisty i mało tłusty,naprawdę zmiękcza i wygładza skórę...jedynę do czego mam zastrzeżenia to to że działa tylko po nałożeniu i łatwo się zmywa-gdyby działał dłużej to byłby KWC a tak za tą cenę to po prostu świetny krem do stóp i o wyjątkowo bogatym składzie jak na produkt tego typu...