Fusswohl, Softening Lotion (Krem wygładzający do stóp) (stara wersja)

Fusswohl, Softening Lotion (Krem wygładzający do stóp) (stara wersja)

Krem wygładzający do stóp z serii Fusswohl zawierający masło z awokado oraz wosk pszczeli pielęgnuje przemęczoną i suchą skórę. Doskonały kompleks nawilżający z alantoiną poprawia gospodarkę wodną skóry i nadaje jej delikatny i aksamitnie gładki wygląd. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze.

bardzo dobry :)

krem pięknie pachnie , dobrze wygładza , nieco nawliża , ma świetną cenę ładne,poręczne opakowanie a co do minusów to nie znalazłam ale myślę że przy codziennym używaniu jest średnio wydajny , ja go POLECAM !!! :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/4

bdb

Plusy:
+ cena
+ wygodne opakowanie
+ przyjemny, mentolowy zapach
+ szybko się wchłania
+ doskonale wygładza naskórek! sprawia, że stopy, a zwłaszcza pięty są przyjemne w dotyku, widać poprawę ;)
Jednak zauważyłam, że im dłużej go używam to efekt już tak nie zaskakuje, wydaje się, że jest słabszy. Mimo to na pewno kupię go choćby ze względu na cenę.

Minusy:
- średnio wydajny

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

najlepszy

Używam tego kremu już bardzo długo. Efekty(wygładzenie, nawilżenie) było widać już po 1szym opakowaniu. Ani śladu po suchej i szorstkiej skórze. Polecam!

Używam tego produktu od: ok.roku

słabiutko

Zacznę od plusów:
+ przyjemny zapach
+ dobra konsystencja, szybko się wchłania
+ niska cena.

A teraz minusy:
- bardzo , bardzo słabo nawilża
-wygładzenie hm.. może przez chwilkę po wtraciu kremu w stopy
- stosowany długotrwale i samodzielnie powoduje przesuszenie skóry stóp.

Używam tego produktu od: 1 m-c

cudo

Bardzo lubię ten krem. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, delikatnie pachnie. Stopy są wygładzone i zmiękczone dzięki mocznikowi. Wielkim plusem jest cena - nawet bez promocji jest bardzo niska. Właśnie skończyłam tubkę tego kremu, więc niedługo zakupię go ponownie.

Używam tego produktu od: dawna

wygładzający? hm...

Nie podobał mi się zapach - taki jakby ogórkowy? (ale ja mam awersję do ogórków w kosmetykach ;) ).
Krem jest lekki, dobrze się wchłania, delikatnie nawilża. Szczególnego wygładzenia nie zaobserwowałam. Wydaje mi się, że jest to krem do zadbanych stóp, który pozwala utrzymać je w dobrej kondycji i tyle. Nie zachwyca. Do przesuszonych stóp będzie za słaby.

Używam tego produktu od: marca

Polecam!!!

Polecila mi ten krem kosmetyczka. Powiedziała, że krem jest tani, ale ma zadzwiająco bogaty skład ( w tym mocznik!!!) i że bedę zadowolona. Mam bardzo wrażliwe stopy, ze skłonnością do przesuszania, rogowacenia pięt. Zrobilam pedicure, kupiłam krem i ku mojemu zdziwieniu stopy przez ponad miesiąc (!) były gładkie, a pięty jak u dziecka. Oczywiście uzywałam kremu codziennie, po kapieli. Polecam

Używam tego produktu od: września 2005
Ilość zużytych opakowań: już wiele :)

Troch? s?aby

Niestety, nie pomaga w sposób spektakularny. Moje stopy by?y bardzo wysuszone i pop?kane i ten krem temu nie zaradzi?. Pomóg? jedynie peeling.
Krem ma ?liczny zapach i mi?? konsystencj?, rzeczywi?cie, zgodnie z instrukcj?, nale?y go stosowa? na rozgrzane k?piel? stopy, wtedy du?o lepiej si? wch?ania i dzia?a. Na?o?ony na "zimn?" skór?, ?lizga si? po niej.

U?ywam tego produktu od:ponad miesi?ca
Ilo?? zu?ytych opakowa?:po?owa 1

Naprawdę pomaga stopom

Początkowo (po pierwszym użyciu byłam nawet nieco rozczarowana) nie spodziewałam się po tym kremie cudu, a tu takie miłe rozczarowanie. PLUSY: przyjemny, dyskretny zapach - nie jest "apteczny" jak w większości kremów; po kilku-kilkunastu użyciach widać efekty działania - stopy są gładsze, dobrze odżywione, zadbane; nie zostawia tłustego filmu - na parkiecie nie mam już śladów po własnych stopach; dobrze się wchłania (ale powoli); połączenie jakość-cena; konsystencja; wydajność - średnia, ale w normie; pojemność; dobrze robi również dłoniom. MINUSY: wydajność mogłaby być nieco większa; efektów jego działania nie widać od razu - potrzeba kilku użyć, aby były widoczne; mógłby wchłaniać się ciut szybciej. PODSUMOWUJĄC: bardzo dobry krem, który wymaga regularności i cierpliwości, ale działa!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Fajniutki

Kremik jest naprawdę sympatyczny, szczególnie za tą cenę (kupiłam go w promocji za 3,99). Baaardzo ładnie pachnie, pielęgnuje, wygładza i rozjaśnia skórę; stópki nim potraktowane nabierają zadbanego wyglądu. :) Ładnie się rozprowadza i jest generalnie lekki.
Mam do niego jednak jedno duże "ale", z powodu którego raczej nie kupię go więcej - za wolno się wchłania i jest mimo wszystko trochę tłustawy, a ja tego naprawdę nie lubię! :nie:

na co dzień

Polubiłam ten krem głównie dlatego, że szybko się wchłania (!!!) i nie ma tego ciężkiego zapachu, jak większośc specyfików do stóp. Emulsja łatwo się rozprowadza, pozostawiając skórę miękką i gładką. Nie jest to krem na problemy, tylko do codziennej pielęgnacji. Cena w sam raz, opakowanie wygodne w użyciu. Minusem jest jego mała wydajność.

Używam tego produktu od:

bardzo fajny

Pomaga mojej przesuszonej skórze pięt i dzięki niemu jej kondycja znacznie się poprawiła. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego iflmu na skórze. Jedyny minus to mała wydajność.