Oriflame, Colour, Flawless Foundation (Podkład korygujący)

Oriflame, Colour, Flawless Foundation (Podkład korygujący)

Nowoczesny, lekki pokład natychmiast maskuje niedoskonałości skóry. Zapewnia doskonały efekt kryjący i matowy wygląd. Zawiera kompleks 3-PhytoActive™ i ochronne filtry SPF 8.Dostępny w 5 odcieniach.Odpowiedni dla każdego rodzaju cery.

Skład:

Cena: 32 zł / 35 ml

takiego szukałam

średniogęsty, idealnie dobrany kolor, nie nadaje idealnego matu, ale utrzymuje twarz w idealnym - świeżym- stanie przez cały dzień. kryje bardziej niż podkłady Giordani Gold - Oriflame.
kosztuje dosłownie grosze ( bo w promocji mniej niż 20zł). dodatkowym atutem tego podkładu jest to, ze chroni delikatną skórę przed mrozem ze względu na swoją "treśiwość"- ale nie tworzy żadnej maski- twarz wygląda bardzo naturalnie.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

taki sobie

Nabyłam go w lato, gdy był w promocji, a ja miałam opaloną buźke, na początku byłam nim zachwycona, tak ładnie wyrównywał koloryt i buzia wyglądała tak idealnie, do tego był taki lekki lekki, ale opalenizna powoli schodziła, a wraz z nią mój zachwyt tym podkładem, nie krył tak jak powinien, a kolor nie był wystarczająco jasny jak na najjaśniejszy z wyboru, trwałość też taka sobie - nieporównywalny z Colorstayem Revlona.
Właściwości matujących czy nawilżających nie biorę pod uwagę bo nie mam takich problemów, a co do tej drugiej właściwości podkład nie jest od tego:)

Używam tego produktu od: sierpień
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo dobry podkład

Używałam podkładów z Oriflame bardzo długo. Ten też lubiłam.
Jest przyzwoity, w cenie promocyjnej 19.90 cena adekwatna do jakości :)

Krycie ma średnie, ale ładnie wyrównuje koloryt. Troche wysusza, dlatego lepiej nakładać po wchłonięciu sie kremiku nawilżajacego. Trwałość też średnia, ale po przypudrowaniu wytrzymuje prawie cały dzień. Niestety nie matuje.
Ładne kolory, duzy wybór, zwłaszcza po wprowadzeniu najjasniejszego Porcelaine
Ważne: nie powoduje alergii, uczulenia, nie ma efektu maski i nie zatyka porów :)

Decyzja o tym że go nie kupię spowodowana jest niecierpliwością: nie lubie zamawiac i czekac na kosmetyk, wolę iść do drogerii i miec od razu.

Używam tego produktu od: używałam ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

korygujący?

No właśnie. Trochę dziwi mnie nazwa podkładku, bo
jego własciwości korygujące są słabe. Ładnie stapia się z cerą, nie tworzy efektu maski, ma ładne kolorki i o dziwo twarz nie świeci się po nim bardzo, ale co do
krycia- naprawdę słabe. Przy jakiś niedoskonałościach bez korektora się raczej nie obejdzie, i to chyba jego jedyna wada:)

Używam tego produktu od: przez ok. 3 miesiące

KWC!

Mój ulubiony podkład. Kupiłam go pierwszy raz po zużyciu kilku próbek w różnych odcieniach. I bardzo dobrze zrobiłam testując kolorki, bo odcienie w katalogu nieco różnią się od tych rzeczywistych (ale nie jest to bardzo duża różnica). Podkład zamknięto w zwyczajną tubeczkę o pojemności aż 35ml (to więcej niż przeciętne podkłady). Podkład jest leciutki, ładnie kryje (choć wciąż czasem potrzebuję korektora na większe zaczerwieniania), delikatnie rozświetla. Raczej nie matuje, ale pookryty pudrem trzyma się cały dzień. Specyficznie pachnie(wszystkie podkłady z Ori mają dziwne zapachy), ale nie przeszkadza mi ten zapach. Kolorki są na prawdę życiowe, a porcelain, najjaśniejszy idealnie dopasowuje się do mojej skóry. Podkład jest wydajny, a przy tym w promocji na prawde niedrogi.
Polecam posiadaczką cery bez większych problemów!

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

tani i dobry

Podklad zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie. Przede wszystkim cena jest mala w stosunku do jakosci. Podklad latwo sie naklada. Dobrze kryje i matuje. Daje naturalny efekt. Buzia po nim jest delikatna i gladka. Obecnie uzywam podkladu LRP Toleriane i jest zdecydowanie gorszy. Dlatego nieprawda jest, ze im kosmetyk drozszy tym lepszy.
Polecam ten podklad z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od:roku

A mnie nie spasował...

Mój pierwszy w życiu podklad;) (później uzywałam excipialu, teraz pure make-up maybelline).

Mam buzie tradzikowa - czasami w stanie fatalnym, czasami prob;emem sa tylko wagry i zaczerwienienia.

- podkład nie matowił ani troszke
-pozostawiał plamy
-zapychał pory
-niefajny, za ciemny kolor (choć to chyba wina mojego braku doświadczenia, że dobrałam zły odcień;)

+ dośc dobrze krył
+ dośc dobrze wtapiał się w skórę
+ wydajny (przez 2 miesiące uzywałam go codziennie, teraz rzadko i jeszcze jest 1/3 tubki...)

matowi super, ale nie kryje

ogólne wrażenie jest pozytywne

plusy:
-ładny zapach
-przyjemna konsystencja, łatwo się rozprowadza
-nie zostawia smug

minusy:
-nie kryje
-szybko się kończy, nie jest wydajny
-źle się go wydobywa z tubki, ale to może tylko moje wrażenie, bo jestem przyzwyczajona do podkładów z pompką :)

Używam tego produktu od:2 miesiące

Naprawdę warto

Ten podkład bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Za naprawdę niewielkie pieniądze można osiągnać badzo dobry efekt. Jest naprawdę trwały i długo sie utrzymuje, zero efektu maski, ładnie się rozprowadza i naprawde nie spsób zrobic nim jakiejkolwiek smugi,bardzo wydajny, ma też bardzo przyjemny zapach, fajnie lekko rozświetlające drobinki, bardzo dobrze matuje i co dla mnie bardzo ważne nie brudzi ubrań!! Gorąco polecam zwłaszcza w promocji ale nawet za normalną cenę 32 złoty jest warty zakupu.

Używam tego produktu od:1 rok

bardzo dobry -

Pod wpływem pozytywnych recenzji, postanowiłam wypróbować ten podkład. Myślałam, że okaże się znacznie goszy od mojego ukochanego True Matcha, ale okazało się, że nie jest tak źle.
Podkład mimo dość "konkretnej" konsystencji całkiem dobrze się rozprowadza i nie tworzy smug. Odcień atural ivory jest do mojej cery idealny i bardzo dobrze się z nią stapia. Krycie ma przyzwoite, choć w tym przypadku o wiele lepszy jest True Match. Za to jeśli chodzi o mat, to bije go na głowę. Cera jest idealnie matowa od rana do wieczora, no może już pod sam koniec dnia na nosie pojawia się trochę "tłuszczyku", ale jest on bardziej wyczuwalny niż "widzialny" :D
Zawiera delikatnie drobinki, o czym wcześniej nie wiedziałam. Są praktycznie niewidoczne, jedynie w sztucznym świetle trochę. Ogólnie jestem z niego zadowolona, spełnił moje oczekiwania (no może mógłby troszkę lepiej kryć, z większymi niespodziankami sobie niestety nie poradzł) ale spróbować warto bo i cena (szczególnie w promocji) jest bardzo zachęcająca.

Używam tego produktu od:

Bez obaw można kupić

Bardzo fajny podkład. Gdyby nie to, iż wybrałam za ciemny odcień były prawie idealny. Ładnie kryje, dość długo się trzyma może troszkę zapach mało atrakcyjny.

Używam tego produktu od:pół roku

całkiem, całkiem

Ten podkład można kupić w promocjach za około 20 zł. Jak za tą cenę jest całkiem całkiem, ale nie kryje aż tak dobrze, jak może wskazywać na to jego nazwa. Tłusta skóra zaczyna sie po nim dość szybko świecić. Ogólnie nie jest zły, ale większych niedoskonałości nie zatuszuje. Można ewentualnie używać go z korektorem i jest ok.
Ma charakterystyczny, moim zdaniem odświeżający zapach.

Używałam tego produktu pół roku temu