APC Cosmetics, Puder sypki

APC Cosmetics, Puder sypki

Puder sypki do codziennego makijażu. Dostępny w trzech odcieniach:
1 - naturalny transparentny
2 - opalony transparentny
3 - brązujący lekko błyszczący
W opakowaniu z sitkiem z dołączonym puszkiem z różyczką.

Perełka

W końcu znalazłam idealny dla mnie puder sypki. Do tej pory używałam MF niestety albo moja skóra się do niego przyzwyczaiła, albo pogorszyła się jego jakość.

+ Drobniutko zmielony
+ Daje aksamitne wykończenie
+ Matuje moją skórę na cały dzień czego do tej ppory jeszcze nie doświadczyłam i myślałam, iż jest niemożliwością. Tuż przed zakupem tego pudru moja skóra świeciła się jak żarówka już 15 minut po wykonaniu makijażu, byłam załamana. Co prawda po kliku godzinach pojawia się na skórze delikatny błysk ... raczej poświata, ale (o dziwo!) nie wygląda to nieestetycznie. Sprawia raczej wrażenie rozświetlenia i zdrowej, nawilżonej skóry.
+ Nie wysusza
+ Nie tworzy maski, makijaż jest naturalny i niewidoczny.
+ Mam skórę mieszaną, ale mimo wszystko po pudrach i podkładach matujących łuszczy się ona. Po tym pudrze tego nie zaobserwowałam.
+ Lekki. nawet po ciężkim dniu nie czekam z utęsknieniem na płatek z mleczkiem do demakijażu.
+++ Pierwszy puder, którego kolor jest dla mnie idealny. Mam 1 - naturalny transparentny. Jestem bladziochem i wszystkie pudry byly dla mnie zbyt ciemne. Ten, mimo transparentności nadaje skórze zdrowy odcień a jest niewidoczny i stapia się pięknie.
+ 20 zł za pudełeczko 30g to złoty interes.

- Niewygodne pudełko z kilkoma dużymi dziurkami. Trzeba wysypywać puder na nakrętkę, ale i tak nie odejmę za to gwiazdki, bo puder jest świetny :)

Zapach jest staromodny, jakby z babcinej kosmetyczki. Ani mnie nie drażki, ani się podoba.

Używam tego produktu od:miesiąc

Prawie geniusz...

Ten puder zaskoczył mnie swoją WYSOKĄ JAKOŚCIĄ!
Kupiłam go w ramach eksperymentu z pudrami sypkimi.
Pani w drogerii sprzedała mi go za 7zł, bo właśnie kończył się termin ważności. Nie ukrywam - miałam obawy, że mi zapcha pory albo będzie zmieniał kolor. Mógł mnie też zwyczajnie uczulić.
A tu nic się takiego nie stało.
Mam kolor opalony transparentny. Na początku myślałam, że będzie za ciemny, ale po nałożeniu okazał się idealny dla mojej naprawdę jasnej cery. Jak to się mówi-kolor pudru zlał się z kolorem mojej cery, tłustej cery...
A teraz o jego zaletach w punktach:
1. Idealnie matuje.
2. Mat wygląda zdrowo, to znaczy - buzia nie wyglada jak smutna, płaska maska.
3. Utrzymuje się na twarzy przez długie godziny, a kiedy zaczyna się świecić, to świeci równomiernie i jest to raczej zdrowy blask aniżeli świecenie. Nie ma tego denerwującego chorego błysku strefy T i nadal matowej reszty. Jedno nie odcina się od drugiego i to wygląda tysiąc razy naturalniej.
4. Puder nie podkreśla skórek.
5. Jest bardzo drobny i niewidoczny na skórze. Pod warunkiem, że dobrze się go rozprowadzi puszkiem lub pędzlem.
6. Oczywiście krem pod podkładem musi się dobrze wchłonąć, żeby potem nie zrobić sobie na twarzy plastelinowej masy... Wtedy i ten puder nie zmieni koloru na ciemniejszy.
Puder jest baaaaardzo wydajny!
Vipera (choć dobra) nie umywa się do tego pudru. Nie mówiąc już o pudrach w kamieniu (nawet osławionym Bourjois, który, choćbym nie wiem, jak się starała, robił się na mojej twarzy lekko pomarańczowy).
Szczerze polecam! I podkreślam, że nawet w przypadku odmiennych wrażeń nie tracimy z portfela wiele, a próba nie strzelba.
Acha! Sprawa zasadnicza - puder pielęgnuje moją tłustą i skłonną do niespodzianek skórę, a to naprawdę baaaaaardzo chwalebne:)

05.05.2008
Hola, hola! Tak sobie muszę powiedzieć. Otóż zadziałała u mnie zasada - co nagle to po diable. Następne opakowanie (nowe, zmienione) tego pudru już nie zawierało takich cudów. Po pierwsze - o wiele szybciej świeciła się po nim cera, po drugie - o pielęgnacji też raczej już nie powiem. Ale jedno jest niezmienne - Naturalność i PRAWDZIWA TRANSPARENTNOŚĆ PUDRU. Dlatego daję mu 4 gwiazdki i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od:roku, z przerwami
Ilość zużytych opakowań:po dwóch opakowaniach, zużyty do ostatniego ziarenka:)

Na razie dobry

W sumie jest to dość przyjemny puder,ale jest to też mój pierwszy puder sypki, więc nie mam porównania. Nr 2 to raczej kolor naturalny, a nie opalony. Mam odsypkę z Targowiska,więc na temat opakowania się nie wypowiem. Matuje raczej tylko na kilka godzin,ale nie obciąża i nie zapycha, więc jest dobry.

nie jest źle

Ale rewelacyjnie też nie ;) Ot, taki sobie puder, który ma za zadanie matowić, a średnio mu to wychodzi. Przynajmniej jeżeli chodzi o filtry. Dodaje go trochę do dry flo, ale Avenki nie jest w stanie ujarzmić. Nr 2 to odcień naturalny. Opakowanie niestety też trochę nieporęczne. Rzadkie, duże dziury + infantylny puszek do nakładania pudru. Ja go przesypuję i do nakładania wykorzystuję pędzel. Tak jest mi dużo wygodniej. Jednym słowem - mam mieszane uczucia i więcej go nie kupię. Jest jednak wydajny. To co mam starczy mi z powodzeniem przynajmniej na rok.

przyjaciel kobiety ;)

Puder w postaci pyłu, który dobrze matowi twarz. Co prawda nie na caly dzień, ale na kilka godzin ;) Mam odcień nr 2, którego nie widać na twarzy( wg oglądających mnie). Matuje, delikatnie otula, nie podkreśla rozszerzonych porów dając efekt bardzo naturalnego makijażu.
Do nakładania pudru używam załączonej gąbeczki, jest poręczna, dobrze się ją pierze. Nie traci fasonu i dobrze rozprowadza pyłek pudrowy. Okrągłe pudełeczko na puder wytrzymało kilka lądowań na podłodze. Mam małe zastrzeżenie do sitka: wolałabym więcej mniejszych dziurek ;) Ten puder zostanie ze mną na długo :)

Fajny :-)

Ladnie rozswietla cere. Wlasciwosci matujacych nie sprawdzalam :) JEdnak jako delikatnie rozswietlajacy puderek an codzien andaje sie super :) POLECAM!!!

Bardzo fajny

Bardzo dobry puder. Mam dwa odcienie, 1 i 2, na razie bardziej sobie chwalę "jedynkę", "dwójka" będzie idealna na lato (chociaż nie jest wcale do opalonej skóry, właścicielki niezbyt ciemnych karnacji będą zadowolone). Puder bardzo ładnie pachnie, przyjemnie się go aplikuje, jest miękki i drobniutki - użyty z umiarem jest prawie niewidoczny. Nie wiem, jak on to robi, ale maskuje drobne (z mniej drobnymi to już cudów nie ma ;) ) niedoskonałości cery ładniej niż niejeden podkład. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt, upiększa skórę, daje satynowe wykończenie. Nie matuje jakoś idealnie, ale to i dobrze, bo nie mam wrażenia "płaskiej" twarzy, za to efekt jest bardziej naturalny. Wydajny i tani (chociaż kupowałam w Galerii Centrum, gdzie jest znaacznie drożej niż u producenta :( ). Minus taki, ze ciemnieje użyty na podkład i nie powala trwałością - po trzech-czterech godzinach zaczynam czuć lekkie świecenie się skóry, po 5 godzinach poprawki są już konieczne. Troszkę brakuje mu do ideału. Ale i tak bardzo polecam. :)

Edycja: Dodaję piatą gwiazdkę. Po zużyciu dwóch opakowań APC wróciłam do ulubionego przedtem pudru Vipery i teraz widzę różnicę. Wróciłam z podkulonym ogonem do tego. ;) Używając pudru APC przestałam używać podkładu - potrzeby był mi tylko do ujednolicenia cery i stał się zbędny, bo ten puder ślicznie ujednolica i "usatynawia" skórę, bez podkładu jest dużo naturalniejszy i trwalszy efekt, o to chodziło. :) W wypadku innych pudrów tak dobrze już nie ma. W tym momencie to produkt w mojej kolorówce absolutnie jedyny i niezastąpiony.

Rewelacja

Jestem szczesliwa posiadaczka odcienia nr 2 co jak slusznie zauwazyly moje poprzedniczki ze nie ma on nic wspolnego z kolorem opalonym.Puder jest transparentny i delikatnie barwiony,nadaje bardzo subtelne i naturalne wykonczenie.Jest swietnie drobno zmielony;uwielbiam taka konsystencje poniewaz jest niewidoczny na twarzy.
Nie podraznia,nie zapycha i nie uczula a dla mojej wrazliwej cery to wazne.
Nie czuje sie go na twarzy,jest bardzo lekki:)

Irytuje mnie troche opakowanie i nieporeczne sitko ale ja go wysypuje na dlon i nakladam pedzlem prosto z dloni:)
Daje dosc dobry mat,chociaz ciekawa jestem jak bedzie sie spisywac latem.
Uwazam,ze jest to swietny puder :)

****

No tak, ja w tych sprawach raczej laik jestem, puder apc to mój pierwszy kosmetyk tego typu [w sensie, że sypki], więc nie mogę porównać z konkurencją. I raczej nie zanosi się na poznanie produktów chanel, dior, clinique i innych piekielnie drogich firm. Bo ten mnie w zupełności satysfakcjonuje. Jest lekki, dobrze zmielony, przyjemnie się go aplikuje [puszek niezły, serio serio], matuje na parę chwil [w moim wypadku dwie, trzy godziny], miły zapach. Wygląda w miarę naturalnie. Słowem, zadowolona jestem, fajnie, że dobre kosmetyki można znaleźć także na niższej półce cenowej. Polecam :).

przyjemna niespodzianka

Jeden z najlepszych pudrów sypkich z jakimi miałam do czynienia :) Jest on drobno zmielony przez co nie widać go na twarzy. Opakowanie jest małe (lecz wprew pozorom zawiera dużą ilość pudru) i poręczne.
Posiadam dwa odcienie-nr 1 (chłodny i jasny) oraz nr 2 (nie sugerujcie się jego nazwą, gdyż jest to puder tylko trochę ciemnieszy i cieplejszy od jedynki, raczej transparentny, uniwersalny).
Puder jest niezwykle lekki, z przyjemnością się go aplikuje i 'nosi' na twarzy. Nie zapycha porów i nie uczula oraz nie podrażnia mojej wrażliwej cery. Matuje w sposób naturalny (żadnych efektów maski) i na dość długo.
Niska cena jest jego dodatkowym atutem.
Gorąco polecam ten produkt.

Świetny

Jak dla mnie najlepszy puder sypki jaki miałam dotychczas,a jestem napradwe wybredna jesli chdzi o kosmetyki.Skora po nim jest mieciutka,aksamitna i mila w dotyku,nie zbiera sie w zalamaniach,nie robi plam.jedno male ale-na kremie lub na podkladzie robi sie troszke ciemniejszy niz gdyby byl nakladamy na sucha skore,ale mnie to akurat odpowiada,gdyz wtedy odcien idealnie pasuje do mojej karnacji-zapomnialam dodac ze mam odcien nr 3-brazujacy lekko blyszczacy.Swietny produkt za niskie pieniazki.ja zaplacilam za niego w katowickiej drogerii 19,90, to troche wiecej niz w zgloszeniu,ale i tak niewiele.Polecam

fajny

gdzieś tak w połowie dnia (ok 5 godz. po wykonaniu makijażu) zauważam granice mozliwości puderku- czuję, że mordka zaczyna mi się błyszczeć lecz nie widać tego wcale:) Bardzo fajny puszek, nie zużywa sie szybko a po oczyszczeniu jest jak nowy. Pojemność w sam raz do ceny. Przydałyby się jeszcze 4 malutkie dziurki w sitku. Bardzo dobrze zmielony, dzięki czemu łatwo go równomiernie rozprowadzić. Kolor nie wybiela. Ogólnie bardzo dobry produkt:)