Biotebal, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Biotebal, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Średnia ocena: 3.64/5

Biotebal Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów został opracowany przy współpracy lekarzy dermatologów. Zawiera najwyższej jakości składniki, które zapobiegają wypadaniu włosów oraz mają działanie pielęgnujące i regenerujące, poprawiające wygląd włosów i kondycję skóry głowy.

Opatentowana formuła Szamponu Przeciw Wypadaniu Włosów Biotebal lnno-Bioxinum oraz 5 dodatkowych składników, których działanie zostało potwierdzone badaniami sprawia, że włosy stają się nawilżone, mocniejsze, odżywione, odzyskują witalność i gęstość. Preparat wspomaga regulację pracy gruczołów łojowych oraz łagodzi podrażnienia. Skóra jest dotleniona i nawilżona.

Składniki aktywne Szamponu Przeciw Wypadaniu Włosów Biotebal:
- bioaktywne peptydy i oligosacharydy kiełków soi i pszenicy dostarczają energię do mieszków włosowych (zwłaszcza w przypadku włosów wypadających), aktywując metabolizm w mieszkach włosowych i pobudzając wzrost włosów,
- biotyna (witamina H) reguluje metabolizm skóry, wywierając korzystny wpływ na stan korzenia i tempo wzrostu łodygi włosa,
- kompleks seboregulujący aktywność gruczołów łojowych, działający oczyszczająco,
- prebiotyk regulujący prawidłową mikroflorę skóry głowy,
- ekstrakt z żeń-szenia, który dzięki obecności saponin pobudza wzrost włosów, uelastycznia je, wzmacnia i odżywia,
- sok z aloesu, zawierający bogactwo substancji odżywczych przyspieszających regenerację skóry i włosów oraz redukujących reakcje zapalne i łagodzących podrażnienia,
- pantenol (prowitamina B5) nadający połysk i miękkość, wygładzający i pogrubiający włókno włosa, chroniąc go przed uszkodzeniami.

Niestety rozczarowanie

Kupiłam ten szampon, bo generalnie kilka produktów firmy Biotebal mam i stosuje i jestem zadowolona...
Niestety ten szampon kompletnie nie sprawdził sie :(
Zuzyłam 3 buteleczki i efektów brak... na dodatek bardzo wysuszył mi włosy :(
Szkoda...

Kiepski

Nie dosyć, że nie pomaga na wypadanie włosów .. to jeszcze włosy po nim są wysuszone . Nie jest odpowiedni dla oczyszczania skóry głowy. Zawiodłam się, bo pani pracująca w aptece bardzo go polecała.

cudów nie ma

Z zasady nie wierzę, że szampon, który jest na włosach tylko parę chwil, będzie miał wpływ na wypadanie włosów. Tym razem jednak miałam większe nadzieje, bo do tego szamponu dołączyła też chwalona wcierka i suplementacja od wewnątrz.

Niestety, po zużyciu opakowania włosy wypadają nadal. Nie ma wysypu baby-hairów. Można by więc powiedzieć, że szampon jest kiepski i nie spełnia swojego podstawowego zadania. Ale pomijając ten aspekt, sam szampon tragiczny nie jest. Włosy po umyciu były miękkie, nawilżone i błyszczące. Rozczesywały się dobrze, nawet bez odżywki. Generalnie, wyglądały nieźle i sprawiały wrażenie odżywionych. Szampon ładnie się pienił, wygodnie spłukiwał. Tyle, że znam inne, tańsze szampony, które działają podobnie.

Wydaje mi się, że 3* będą adekwatną oceną w tej sytuacji.

Nie działa na wypadanie włosów

Szampon marki Biotebal , stosowałam przez 2 miesiące , więc długo , aby stwiedzić jego działanie.Niestety zawiódł mnie , nie działa na wypadanie włosów , miałam wrażenie ,że jest jeszcze gorzej przed używaniem go.Ma wygodną butelkę i zapach.Włosy po umyciu dobrze się układają , nie plączą się.Niestety więcej go nie kupię.

Szału nie ma

Swoją przygodę z Biotebalem zaczęłam od tabletek, nie powiem że nie pomagały ale nie zachwycały. Na promocji kupiłam ten szampon z myślą, że może wspomoże on działanie tabletek i szczerze nie widzę fajnych efektów. Włosy może mniej wypadają ale nie jest to efekt „WOW! „ zapach ma przyjemny, konsystencja też jest w porządku ale jak mam być szczera to czegoś w nim naturalnego brakuje… Poza tym ma ładny zapach i dobrze się pieni.

Zawiodłam się...

Tabletki biotebal działają na mnie świetnie, skusiłam się więc na szampon do włosów.
Niestety... dość drogi jak za tak niewielka pojemność i mała wydajność. Szampon nie pieni się za bardzo, więc trzeba go trochę nałożyć aby pokrył i umył całe włosy, myje głowę 2-3 razy w tygodniu i nie starczy mi na miesiąc, więc musiałam kupić nowe opakowanie, chciałam stosować 3 miesiące, zuzylam ponad 5 opakowań, gdzie przeważnie szampon do włosów starcza mi spokojnie grubo ponad miesiąc stosowania nawet jeśli myje głowę co 2gi dzień. Stosowalam regularnie tylko ten szampon i odżywkę, bo bez odżywki nie ma szans na rozczesanie włosów, nie zamieniłam z żadnym innym, żeby sprawdzić czy będzie jakieś działanie... niestety on nie działa, włosy faktycznie błyszczą i są czyste, ale co z tego skoro nie pomógł na wypadanie. Nie zrobił nic poza zwiększeniem blasku włosów, a taki efekt da mi szampon za 8 zł nie muszę wydawać 30. Miałam też wrażenie że potrafi obciążyć włosy i przyspieszyć przetluszczanie. Niestety szampon nie dla mnie. Może komuś się sprawdzi, ja się z nim nie polubiłam.

Szampon przeciw wypadaniu włosów

Na pewno wadą tego szamponu jest to , że się nie pieni …. Więc uważam , że ciężko rozprowadzić go tak , żeby dobrze umyć włosy - co za tym idzie trzeba go brać więcej - więc bardzo szybko się zużywa a nie jest tani . Co do poprawy kondycji włosa - ciężko stwierdzić , nie zauważyłam zmian . Czy polecam ? Średnio . Aczkolwiek każdy ma inny włos - trzeba spróbować na sobie żeby móc ocenić , bo włosy są naprawdę różne .

on nie działa :(

Skuszona reklamami zakupiłam dwie butelki szamponu. Mimo stosowania już drugi miesiąc efekty są marne. Szampon nie ma zapachu, prawie się nie pieni, przez co mam wrażenie, że za mało go użyłam i myję głowę drugi raz, włosy są splątane, ciężko je rozczesać, szybko się przetłuszczają. A efektów brak... :(

Bardzo zły, niestety

Kupiłam ten szampon z odżywką trochę z desperacji, bowiem fryzjerka „podcięła” mi włosy nie o centymetr czy dwa, a około dziesięć centymetrów! Bardzo lubię siebie w długich do pasa włosach, więc zależało mi przede wszystkim na przyspieszeniu ich wzrostu oraz zahamowaniu wypadania.

Niestety u mnie zupełnie się nie sprawdził, stosowany regularnie i zgodnie z zaleceniami producenta nie dał nic. Zużyłam trzy opakowania, bo wiem, że jedno to zdecydowanie za mało by ocenić wpływ produktu na włosy i niestety jestem zawiedziona.

Oczyszcza słabo, pachnie nie za ładnie, żeby umyć gęste włosy trzeba naprawdę użyć ogromnej ilości produktu, przez co nie jest też wydajny.

Bardzo nietrafiony zakup ale odżywka z tej serii jest jeszcze gorsza… o czym napiszę w dedykowanej jej recenzji.

Nic nie działa

Jestem bardzo zawiedziona.
Szampon nie ukrywajmy jest dość drogi. Po 2 tygodniach miałam zużytą butelkę. Kupiłam jeszcze 2 opakowania by używać łącznie 6 tygodni, bo wiem, że po kilku dniach rezultatu nie będzie.
Niestety- nic. Zero jakiegokolwiek działania. No z tą różnicą że w portfelu chudziej o jakieś 140zł..
Szamponie nie działa, nie ma się co łudzić.
Nie polecam, nie kupię już nigdy.

ok

Szampon całkiem dobry, jednak nie daje efektu wow. Coś tam odżywia i może trochę powstrzymuje wypadanie ale dość nieznacznie. Włosy po umyciu są miekkie w dotyku i łatwe w rozczesywaniu.

Działa ale...

Jakiś czas temu miałam problemy z wypadającymi włosami za namową znajomych i opinie w Internecie skorzystałam z tego szamponu. Rzeczywiście tak jak pisze producent po trzech miesiącach stosowania pojawiły się małe włoski pomiędzy obecnymi, mogę to nazwać meszkiem. Więc zdecydowanie produkt działa. Ja stosowałam ok poł roku i efekt był widoczny. Po odstawieniu produktu utrzymywał się jeszcze ok 3-6 miesięcy.