Lady Speed Stick, Pro 5 in 1, Antyperspirant w żelu

Lady Speed Stick, Pro 5 in 1, Antyperspirant w żelu

Średnia ocena: 3.64/5

Antyperspirant w żelu dla kobiet Lady Speed Stick Pro 5 in 1.

nie pozostawiająca plam, zapachowa, hipoalergiczna
antyperspiranty
zapachowe, ochronne
w sztyfcie
normalna

Gdyby nie ten zapach

Kupiłam antyperspirant ze względu na dobre opinie pojawiające się w internecie.
Pierwsze co dla mnie było na nie.. odlepienie sreberka. Na aplikatorze zostało tyle kleju, że musiałam go ścierać. W końcu nie będę smarowała pach antyperspirantem z resztkami kleju od sreberka.
Drugi minus - zapach. Dla mnie ten zapach jest... okropny. Niby słodkawy, niby nie, jakby trochę 'babciowy", no nie dla mojego nosa. Według mnie nie jest to "świeży" zapach. Dodatkowo utrzymuje się dobrze, wiec czuję go dość długo.
Mężowi zapach skojarzył się z migdałami.
Plus - fakt, pachy się tak nie pocą. Tutaj nie mam nic do zarzucenia, jednak ten zapach mnie nie przekonuje.
Podsumowując - albo się w nim zakochasz, albo znienawidzisz przez zapach

Antyperspirant jest w formie sztyftu. Bardzo łatwa aplikacja
Konsystencja:
Przezroczysty Żel
Działanie:
Antyperspirant świetnie niweluje potliwość, pozostawia uczucie świeżości. Nie pozostawia białych śladów i plam na ubraniach. Mam skórę wrażliwą i on również na mojej skórze super się sprawdza i nie podrażnia.
Zapach delikatny, przyjemny
Cena:
Nie za wysoka nie za niska

Mój faworyt

Ten antyperspirant to absolutna bomba! Od kiedy go używam, to czuję się jak w siódmym niebie. Ta żelowa konsystencja to coś niesamowitego - jak aplikujesz go to, masz takie uczucie odświeżenia. Dodatkowo działa świetnie i niweluje pocenie się.
No a zapach, no cóż, po prostu perfekcyjny! Trzyma się na skórze przez cały dzień, i co najważniejsze - nie ma śladu na ubraniach. O pakowanie jest genialne. Dzięki niemu jest bardzo wydajny.
Generalnie, polecam go z całego serca! Warto dać mu szansę, bo naprawdę robi różnicę. Dla mnie jest absolutnym hitem, na pewno będę go kupować ponownie!

Nie zostanie moim ulubieńcem

Opakowanie antyperspirantu przyciąga atrakcyjną szatą graficzną, ładnie się prezentuje na sklepowej półce. Postanowiłam go wypróbować, bo mi się spodobało.
Ten antyperspirant nie spełnił jednak moich oczekiwań.
Konsystencja jest jakaś mazista, formuła żelowa jest lepiąca i za szybko nie wysycha. Co dla mnie było niekomfortowe. Wydawało mi się, że cały czas mam lepiące pachy.
Ponadto słabo chroni przed nieprzyjemnym zapachem potu.
W tracie użytkowania żel pozastawia na bokach opakowania pozasychane resztki.
Na plus oceniam dosyć przyjemny zapach, dość wygodną aplikację i wydajność.
Generalnie to jednak produkt nie dla mnie. Przegrał zdecydowanie z antyperspirantami marki Dave.

Genialny!

Najlepszy, mój ulubieniec i faworyt.
Testowałam nie jeden produkt tej marki i wciąż mnie zachwyca.
Żelowa,delikatnie chłodząca konsystencja produktu pozwala na szybką i przyjemną aplikację. Nie wchłania się zbyt szybko ale mi to nie przeszkadza.
Czuje przez cały dzień uczucie świeżości i nie czuje się spocona ani nic z tych rzeczy.
Produkt bardzo trwały, genialny.
Uwielbiam go i często wracam.
Szata graficzna bardzo charakterystyczną dla tej marki,odcień fioletu tam rządzi.
Fajne opakowanie z funkcją wykręcania żelu.
Wrócę nie raz. Minusik za cenę bo wciąż idzie w górę.

Nie dla mnie

Lady Speek Stick 5in1 żelowa kulka pod pachy która totalnie mi się nie sprawdziła. Jest żelowa, strasznie się lepi. Posiada zapach mocnego alkoholu, którego nienawidzę. Mam wrażenie że nic nie działa. Dla mnie stanowczo NIE.

Mój Must Have w kosmetyczce.

Gdy zaczynałam używać tego antyperspirantu byłam prawie załamana, ponieważ żaden z produktów na rynku nie mógł sprostać moim wymaganiom.
Konsystencja żelu naprawdę jest przyjemna. Przeczytałam parę komentarzy, że kobietą towarzyszy uczucie lepkości podczas nakładania tego produktu pod pachy, ja osobiście czegoś takiego nie zaobserwowałam.
Antyperspirant pozwala skórze swobodnie oddychać jednoczenie chroniąc przed nadmiernym poceniem się.
Podczas używania tego produktu nie zauważyłam także plam na ubraniach a często zdarza mi się chodzić w ciemnych koszulkach.
Moim kryteriom podlegał także zapach danego antyperspitanu, a ten uważam za idealnie kobiecy. Nigdy nie miałam zabezpieczenia pod pachą, który by pachniał tak ładnie.
Stosunek ceny do jakości uważam także za godny polecenia, trzeba także mieć na uwadze,że ta firma występuje czesto na promcjach. Jedno opakowanie starcza mi na około 2-2,5 miesiąca co uważam za naprawdę fajny wynik.

3x na NIE

Kompletnie nie trafiony produkt. Formuła żelu jest dla mnie nie odpowiednią i niehigieniczna, trzeba czekać aż produkt się wchłonie, nie jest to komfortowe, bo mimo kilkunastu minut czekania i tak lepiły mi się pachy a potem ubranie. Fuj.

Niestety również nie chroni przed przykrym zapachem i potem, używając go nie czułam się ani świeżo, ani sucho, czułam tylko lepkość pod pachami, coś strasznego.

Produkt wydobywa się przez takie dziurki, co również nie jest komfortowe. Zapach również według mnie średni, zbyt intensywny. Produkt bez żadnych plusów, szkoda pieniędzy.

Pachnąca Lady

Sztyft w żelu to moje must have.
Wcześniej stosowałam kulki, spray, sztyft zwykły.
Niestety nic nie dawało mi takiej świeżości i długiego zapachu jak oto ten sztyft.
Wszystkie sztyfty żelowe z tej firmy są bardzo dobre.
Zapach utrzymuje sie naprawdę długo i dodatkowo nie brudzi mi ubrań, co miało miejsce przy innych rozwiązaniach.
Spełnia swoje zadanie, mysle ze nie muszę nic dodawać : )

Nie polubiliśmy się.

Szukałam damskiego zamiennika pewnego antyperspirantu męskiego w czerwonym opakowaniu, który jest rewelacyjny i super mi się sprawdza. Niestety ale damskiego takiego cuda nie mogę znaleźć więc sięgnełam po ten produkt, bo przecież również jest w żelu.
Trochę się zawiodłam, bo ten żel wyciska się przez takie dziureczki i jest on raczej w formie płynnej niż stałej. W każdym razie postanowiłam dać mu szansę i zużyłam do konca,
Moja opinia nie jest pozytywna, ponieważ zawiódł wszelkie moje oczekiwania.
Forma płynnego żelu nie odpowiada mi. To się lepi, trzeba czekać najlepiej aż wyschnie żeby się ubrać a ja lubie działać szybko.
Opakowanie... moze jest wygodne i intuicyjne w użyciu jednak w późniejszym czasie te resztki żelu osiadają na tym jakby aplikatorze i niestety jest to niehigieniczne moim zdaniem.
Zostawianie śladów na ubraniach... może nie widać na zewnątrz ale zdecydowanie zostawia ślady na przykład w środku ubrań co mi przeszkadza.
Zarówno na białych jak i ciemnych zostawia ślady.
Nie jest też spektakularna jego moc, ponieważ większość antyperspirantów chroni skutecznie przed przykrym zapachem czy potem. Używając go czułam się nie do końca świeżo ani sucho.
Zapach - tutaj dam plusa, bo jest fajny przyjemny.
Nie podrażnił mnie ten żel więc też plus.

Test zakończony niepowodzeniem

Jeden z gorszych antyperspirantów, jakich kiedykolwiek używałam. Byłam ciekawa tej marki i formy kosmetyku, nigdy nie sięgałam po takie specyfiki. Teraz już wiem dlaczego. Samo opakowanie i sposób aplikacji jest dla mnie odrzucająca, wręcz niehigieniczna. Nie raz zostawił plamę na moim ubraniu. Miałam wrażenie, że nawet nie niwelował zapachu potu, o pochłanianiu wilgoci już nie wspomnę. Mokre pachy gwarantowane. Kompletnie się u mnie nie sprawdził. Nie dla mnie.

Dobry antyperspirant

Kupiłam ten antyperspirant z czystej ciekawości, ponieważ nigdy nie miałam okazji testować żadnego tej marki. Moją uwagę od razu przykuło opakowanie i forma żelu, który wykręca się z opakowania.

Sam produkt jest bardzo dobry - ładnie i długo pachnie, blokuje nadmierne wydzielanie potu, nie uczula i nie brudzi ubrań. Jedyne co, to warto odczekać minutę przed założeniem koszulki, tak aby kosmetyk się wchłonął.

Mam go od około 2 miesięcy, a jeszcze się nie skończył.

Moim zdaniem, produkt wart uwagi, po który z pewnością wrócę.