Timotei, Jedwabiste i Gładkie, Szampon do włosów półdługich i długich `Bambus i shea butter`

Szampon zawiera ekstrakty z bambusa i masła shea, przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów długich i półdługich. Ułatwia rozczesywanie włosów na całej ich długości oraz nadaje im jedwabistość i blask.

Milusi ;)

Bardzo fajny szampon. Dobrze się pieni, jedno mycie wystarcza (myję włosy codziennie). Zapach ma słodki ale ładny i długo utrzymuje sie na włosach. Nie wiem czy daje jakieś super efekty - ja ich nie potrzebuję, bo włosy mam ładne :] Ważne żeby nie niszczył, nie plątał i ładnie pachniał :] Jest taniutki i wydajny. Na pewno jeszcze kupię!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

nie

Mam długie,zdrowe włosy,ale ten szampon im nie służy.Włosy szybciej się przetłuszczają,nie zauważyłam też obiecanego połysku i gładkości.Na dodatek po kilku myciach podrażnił skórę głowy.Nie dałam jednej gwiazdki,bo są gorsze,niestety.Zapach nie pozostaje na włosach:(

Używam tego produktu od:tygodnia

jednak nie

Jako, że ogólnie chwalę sobie szampony Timotei, bez wachania kupiłam z bambusem i maslem shea.
Zapach - boski :love: slina: --> to był kolejny powód dla którego kupiłam ten szampon.
Potem przyszedł czas na eksperymenty. Tak jak każdy inny szampon Timotei, także i ten ma bardzo fajna konsystencję - gęstą i kremową. Zapach urzekł mnie po raz kolejny szkoda tylko ze krótko się trzyma na włosach :( Tak więc drugi etap zapoznawania sie zakończył się sukcesem.
Po wysuszeniu włosów znowu bardzo pozytywne zaskoczenie - włosy są miękkie, lśniące i ładnie się układają (mam włosy suche, które są sianowate, twarde i szorstkie) - jest więc dla mnie idealny :)

no i ta cena... śmieszna wręcz

EDYCJA: niestety odejmuje 2* :( Zauważyłam że gdy używam przez dłuzszy czas to zaczynają mi wypadać włosy. Teraz używam innego szamponu i problem zniknał.

pozytywnie

Oceniam razem szampon i odżywkę z tej serii, bo nie używałam ich oddzielnie.
Ten zestaw po raz pierwszy w moim zyciusprawil ze wlosy sa jednoczesnie lzejsze przy skorze glowy i bardziej miekkie dalej do ramion, a przy tym nie traca naturalnego polysku i nie lepi sie. Szampon dzialac oczyszczajaco i sprawia, ze wlosy sa lzejsze u nasady (najlepiej gdy uzywa sie go w rozcienczeniu woda), a odzywka nadaje im miekkosc bez obciazania.

póki co ok

Umyłam nim dziś włosy pierwszy raz. I tak: zapach jak dla mnie za słodki spodziewałam się przewagi bambusa a tu lipa, konsystencja mnie zaskoczyła bo jest żelowa, bardzo dobrze się pieni, tworzy bardzo aksamitną gestą pianę. Jednak moje włosy są szorstkie ale to pierwszy raz zobaczymy potem. Jakiejs rewelacji w poprawie rozczesywania nie zauwazyłam. Ogólnie dobry szampon ale szukam dalej :)

Aktualny nr 1

Używam w parze z odżywką, ale szamponu częściej, bo odżywkę nakładam co drugie mycie. Szampon jest po prostu cudowny - konsystencja żelowa, bez nadmiernego obciążania włosów, tworzy mięciutką kremową piankę, aż nie chce sie jej spłukiwać, bardzo dobrze myje, bez wysuszania - nie pozostaje jednak na włosach i nie obciąża ich nadmiernie. Bardzo wydajny. Odkryłam w nim własciwości łagodzące podrażnienia skóry głowy po innych badziewnych szamponach. Zapach cudowny, utrzymuje się po myciu na włosach, chociaż mogłby jednak utrzymywac się dłużej, bo wąchałabym go i wąchała...;-) Cena nieadekwatna do jakości - zbyt niska ;-) ale mam nadzieję, że w wyniku tego stwierdzenia jej nie podwyższą :)) Ten szampon to mój ideał i nr 1 - najlepszy po prostu - polecam...

polubiłam

Mam włosy długie-półdługie więc to powinien być szampon dla mnie. I nie pomyliłsm się! Bradzo podoba mi sie jego zapach, słodki ale nie "zamulający". Świetna konsystencja, wystarczy nieduża ilość szamponu aby pienił się na włosach doskonale. Moje włosy wyraźnie się wygładziły i są milsze w dotyku, pewnie też po części dzięki odżywce z tej serii. Ale szampon polecam. Lubię też fakt, że można go kupić w dużych butelkach.

milutki

Mam półdługie włosy, ale skusiłam sie na zakup tego szamponu pod wpływem jego zapachu... bambus i masło shea pięknie pachną ... ale do rzeczy. Szampon dobrze się pieni, włosy podczas mycia są gładkie i nie plączą się. Nie trzeba zyzyć dużo szamponu, aby dokładnie umyć włosy.
Ale znalazłam i minusy: na drugi dzień moje cienkie włosy nie prezentują sią za drobrze... może to była zasługa odżywki z tej samej serii.