Bambino, Krem ochronny (stara wersja)

Bambino, Krem ochronny (stara wersja)

Pielęgnuje i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska, zawiera tlenek cynku. Do twarzy i ciała. Od pierwszych dni życia.
Krem ochronny jest szczególnie delikatnym produktem do codziennej pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Dzięki zawartości tlenku cynku, talku i olejów mineralnych zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia skóry. Dodatkowo tlenek cynku sprawia, że krem chroni przed szkodliwym działaniem wiartu i promieni słonecznych ( faktor 4 ). Krem łatwo się rozprowadza. Nie zawiera konserwantów i barwników.
Produkt posiada opinię IMiD oraz atest PZH.

Bardzo pomocny :)

Używam go zawsze na noc bo mam bardzo suchą skórę. Spisuje się świetnie :) rano cera jest idealna, mięciutka, gładka i wygląda bardzo świeżo. Jednak głównie używam go do jakiś takich małych krosteczek bo super sobie z nimi radzi. Jak nałożę go na krostkę wieczorem to rano już nie ma po niej śladu :) Jednak na dzień nie radzę go nakładać, strasznie się po nim świeci skóra bo jest mega bardzo tłusty. Zawsze mam go w kosmetyczce, dla mnie jest niezastąpiony.

Używam tego produktu od: Kilku dobrych lat.
Ilość zużytych opakowań: Bardzo dużo.

Cudo!

Wspaniały krem. Nawet przy tłustej cerze spisuje się świetnie. Nie zapycha, goi wypryski, doskonale nawilża. Kremy z wyższej półki mu nie dorównują. Nakładam grubą warstwę na noc. W moim przypadku nie nadaje się pod makijaż, jednak i tak jest moim ulubieńcem ;p Razem z mydłem Bambino tworzą udany duet ;)

Używam tego produktu od: 7 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3(duże opakowanie 150ml)

Tani-b. dobry krem

Polecam ten krem zwłaszcza na zimę. Jest nieco tłusty ale ja używam go na no i na dzień pod podkład. Po aplikacji czekam około 10-15 minut żeby krem się wchłopnął a woda wyparowała.

Świetnie nawilża, łagodzi podrażnienia, dzięki zawartości cynku wysusza niedoskonałości.

Ten krem warto mieć.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego 75 ml

odemnie 5 !

Rewelacja, nawilża, chroni i zwalcza podrażnienia. Używam go na noc a kiedy wstaję rano podziwiam swoją buzię w lusterku. Zimą niezastąpiony.
Smaruję nim również buzię swojej 3miesięcznej córci przed każdym spacerem.
Jak dla mnie same plusy a największy - cena i wydajność.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Świetny z jednym "ale"

Z pewnością godny polecenia produkt, aczkolwiek posiada jedną wadę - nie nadaje się (przynajmniej w moim przypadku) jako krem na co dzień. Krem zostawia tłustą warstwę, która powoduje świecenie się skóry. Oprócz tego świetnie natłuszcza i idealnie nadaje się na zimę. Kupuję go regularnie od około dwóch lat.

Ilość zużytych opakowań: dużo ;)

Uważam, że jest to jeden z kosmetyków, który każdy powinien posiadać. Jest tani, wydajny, ładnie pachnie, dobrze nawilża, sprawdza się przy zaczerwienieniach skóry. Na 100% kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zdecydowanie na tak :)

Jest cudowny, jedyny krem, który pozytywnie wpływa na moja cerę. Odżywia, nawilża i wygładza, mam mniej przebarwień i wyprysków. :) Także stosowałam w pielęgnacji nóg (głownie łydek) gdy miałam okropnie przesuszone. Smarowałam wieczorem, a rano jeszcze czułam jego przyjemną konsystencję i był widoczny efekt. :)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu :)
Ilość zużytych opakowań: kilka

Polecam !

Świetny krem który lubię sobie nałożyć głównie na noc, rano twarz jest gładka i wypoczęta. Jeśli chodzi o stosowanie w dzień to raczej nadaje się na jesień / zimę ponieważ ma dość ciężkawą konsystencję. Mi to jednak nie przeszkadza i na noc jest idealny. Dzięki tlenkowi cynku odnoszę wrażenie, ze koi skórę i pomaga w zwalczaniu małych niedoskonałości.
Zawsze wart go mieć na swojej półce.

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Krem na zawsze

Uwielbiam ten krem, nie ma sobie równych, mimo że ma tłusta konsystencje fantastycznie się wchłania mieszam go razem z podkładem ;d
Krem ma tlenek cynku co sprawia że chroni przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych jest też naturalnym filtrem mineralnym. Jak dobrze pamiętam ten krem miał kiedyś SPF6 teraz spadł do 4 szkoda ale i tak b.lubie ten krem i nie zamierzam zrezygnować z jego używania, jest bardzo delikatny dla twarzy i likwiduje wszelkie podrażnienia. Polecam

Ilość zużytych opakowań: liczyć w dziesiątkach jak nie setkach

Całkiem, całkiem.

Może kupię ponownie, może nie... Zobaczę. Ale przejdźmy do części pt. DLACZEGO, JAKI JEST.
A więc tłusty jak byk, zapach średni. Ale dobrze natłuszcza i chroni skórę np. w zimie... Takie jest moje słowo na temat tego kremu... Można spróbować. Aha, i jest bardzo delikatny więc dla każdej, nawet bardzo wrażliwej skóry.

Używam tego produktu od: 1 roku

piękny zapach dzidzi :)

Eeeeh zakochałam się w tym zapachu. Przypomina mi pięknego pachnącego bobaska. :)
Ogólnie za tłusty na moją cerę, ale lubię go używać.
Skóra jest mięciutka i nawilżona, niemal jak pupcia niemowlęcia. :)

Używam tego produktu od: hoho parę lat
Ilość zużytych opakowań: hoho nie pamiętam

Przyjaciel na zawsze!

Wspaniały! Używam go ja, mama, brat babcia i tata.
Łagodzi bardzo skórę, szybko się wchłania. Skóra jest mięciutka.
Idealny na wszelkie podrażnienia skóry. Nie zbyt płynny, co lubię ;D.Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:całe mnóstwo.