Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Talika, Lipocils (Odżywka do rzęs)

Pojemność 4,2 ml

Żel powodujący wzrost rzęs oparty na ekstraktach roślinnych. To jedyny na rynku produkt powodujący wzrost rzęs, którego działanie zostało potwierdzone i udowodnione klinicznie oraz opatrzone autoryzacją Francuskiego Urzędu Reklamy (Verification Bureau of Publicity). Produkt może być stosowany bez ograniczeń. Nie jest szkodliwy ani drażniący nawet dla bardzo wrażliwych oczu. Jest szybki i łatwy w użyciu.
Rezultaty: dłuższe i mocniejsze rzęsy, więcej rzęs.
Aktywne składniki:
- pokrzywa - stymuluje wzrost, działa jak wzmacniający tonik.
- kasztanowiec zwyczajny - wzmacnia, stymuluje cyrkulację krwi, zmniejsza przekrwienie oczu.
- alantoina - nawilża
- sojowa lecytyna - zasadniczy element receptury
- liposomy, które są nośnikami składników aktywnych umożliwiają penetrację skóry
- hamamelis - działa przeciwzapalnie i leczniczo
- ziele St. John's - działa przeciwzapalnie
- ekstrakt jabłkowy - zmiękcza, łagodzi, leczy i odświeża skórę.

odżywki do rzęs
stymulujące wzrost
w tuszu

srednio mimo ze dobra

trafilam na mala promocje i dlatego kupilam niestety nie uzywalam jej regularnie
rzesy mi naprawde urosly przez 3 tyg.stosowania ,na brwi mi bardzo pomoglo jednak po odstawieniu rzesy wracaja do popzredniego stanu , mi starczyla na jakeis 5 miechow ,powinno sie wkladac szpatulke bo nie wiedza jak tego uzywac a wystarczy ja aplikowac glownie przy samej nasadzie rzes a niektorzy nia maluja jak tuszem wiec moze dlatego nie dziala ,polecam osobom napalonym
gdyby nie cena... sa leki do oczu po ktorych rosna rzesy wiec chyba przejde sie do okulisty anie do drogerii

bez rewelacji

Kupiłam duże opakowanie.Na początku zaznaczam,że odżywka jest bardzo wydajna- starczyła na półtora mies. nakładana 2 razy dziennie na górne i dolne rzęsy oraz na brwi.Ale nie ma jakieś znaczącej poprawy ,owszem rzęsy są leciutko gęstsze a dolne dłuższe lecz jest to efekt ledwie zauważalny ,natomiast brwi w ogóle nie zareagowały.Myślę ,że ten produkt to wielkie przegięcie -z uwagi na cenę , poświęcony czas ,czasami wywołane podrażnienia oka i jednak nikłe efekty - odradzam.

Używam tego produktu od: ok.1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Odżywia, wzmacnia ale nie działa tak jak obiecuje producent

To moja druga odżywka, która miała wzmocnić rzęsy, a przede wszystkim je wydłużyć, przyciemnić i zagęścić. Niestety, po raz kolejny zawiodłam się.. Albo tego typu produktu są przereklamowane, zwyczajnie "do kitu", albo moje rzęsy są bardzo oporne na porost.

Cena, opakowanie i konsystencja:
Kupując na stronie internetowej zapłaciłam około 44zł wraz z wysyłką, zatem tragedii z ceną nie ma. Za moją poprzednią odżywkę, która miała zdziałać cuda zapłaciłam nieco ponad 60zł.

Kiedy otrzymałam paczkę i wydobyłam Talikę byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie wiedziałam, że produkt jest taki malutki - spodziewałam się rozmiarów zwykłej maskary.
Tubka jest bardzo poręczna, zmieści się do każdej kosmetyczki. Zabrałam ją ze sobą także na wyjazd. Dołączam zdjęcia.

Kosmetyk aplikujemy za pomocą małej czarnej szczoteczki.(***-> zdjęcie) Konsystencja jest przeźroczysta. Nie podrażnia oczu, nie szczypie.

Działanie:
Przejdźmy do najważniejszego, a zatem działania. Niestety, jak już wspomniałam na początku recenzji, nie jestem zadowolona z wydanych 44zł. Spodziewałam się, ze moje rzęsy chociaż trochę urosną jednak chyba nic ich nie ruszy. Plusem jest to, że zostały wzmocnione. Nie kruszą się i nie wypadają.
Niestety nie posiadam zdjęć sprzed stosowania Taliki, jednak dołączam zdjęcia po.

A poniżej kilka kolejnych pozytywnych cech produktu:
- nie pachnie chemicznie
- wydajny - starczył mi na 6 tygodni codziennego stosowania
- rzęsy stały się bardziej sprężyste i nawilżone

ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam. kierując się ceną i opiniami kupiłam w Anglii Talikę, sądząc że uczyni rzęsy dłuższymi, zdrowszymi. I tu mocne rozczarowanie. Na poziomie odżywki za 10zł. Niestety, 100zł wyrzucone w błoto. Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze. Gdybym nie wiedziała co to za firma i jaka jest cena odżywki mogłabym przypuścić że to najzwyklejsza odżywka. Trudno mi uwierzyć że jest to produkt ekskluzywny, no chyba że cenowo..

Bardzo podrażnia oczy

Nie mogę ocenić skuteczności odżywki bo używałam jej tylko 5 dni. Okropnie podrażniła mi oczy,co ją całkowicie dyskwalifikuje. oczka bolały, były okropnie przekrwione i piekły. Po jej odstawieniu jeszcze przez kilka dni źle wiedziałam na jedno oko. NIE POLECAM WRAŻLIWYM OCZOM, OKROPNE DZIADOSTWO!!

działa

Produkt przy regularnym stosowaniu DZIAŁA.
Mi rzęs nie przyciemnił, nie widzę żeby bardzo zgęstniały (ale tego nie wykluczam, bo i tak były dość gęste), ale na pewno się wydłużyły i... wyprostowały. Daję 3,5 gwiazdki bo szału nie ma, a i cena za duża.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 egz 4,2 ml

nie widze sensu jej uzywania

Jako, ze rok temu po Swietach w perfumerii byla promocja na te odzywke to kupilam jej mniejsza pojemnosc zachecona tym, ze wiele osob sobie ja tu chwali. Moje rzesy sa dlugie, ale niezbyt geste. Nie oczekiwalam jakiegos powalajacego efektu, ale moim zdaniem odzywka nie jest warta swojej ceny. Uzywalam jej najpierw tylko wieczorem, a pozniej rano i wieczorem w dni kiedy nie wychodzilam z domu. Latwo sie ja naklada, nie podraznia oczu. Starczyla mi na 2.5 miesiaca i po tym czasie zauwazylam, ze rzesy byly jednynie delikatnie pogrubione, ale rezultat naprawde nie byl oszalamiajacy na to co obiecuje producent. Innego efektu nie zauwazylam.

Też nie rozumiem zachwytów...

Po stosowaniu tej odzywki nie było efektów. Ta sama długość, gęstość. Może delikatnie włoski sciemniały ale może mi się tak tylko wydaje. Ogólnie nie polecam i jej więcej nie kupię. Cena też stanowczo za wysoka! Zresztą z założenia nie stosuje się go na linii rzęs, bo ma tylko taką szczoteczkę jak do malowania rzęs, więc i trudno o to by to wpłynęło na porost rzęs. Ja próbowałam to stosować na linię rzęs ale mimo wszystko NIC TO NIE DAJE! No i na linię rzes bardzo źle się nakłada...

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Polecam :)

Bardzo lubię tą odżywkę, kupuje ją już od dwóch lat i uważam, że jest super. Odżywia rzęsy, są ciemniejsze i nie wypadają, a najważniejsze jest to że nie uczula. Polecam!!

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Bezkonkurencyjna

Moim problemem i źródłem kompleksów od zawsze były krótkie, rzadkie rzęsy. Nawet po nałożeniu tuszu moje rzęsy były krótkie i niewyraziste. Używałam innych odzywek, baz pod tusz, tuszów wydłużających- wszystko to bez większych efektów. Zdesperowana, postanowiłam zaryzykować wydając spora sumę na Talikę. Podchodziłam do niej ze sporym dystansem, żeby się nie rozczarować. Wydawało mi się, że genetyki nic nie oszuka. A jednak! Okazuje się, ze produkt jest wart swojej ceny. Pierwsze efekty zauważyłam po ok. 8 dniach. Zaczęło mi rosnąć mnóstwo nowych rzęs (i wciąż przyrasta ich więcej). Najpierw o wiele lepiej nakładało mi się tusz. Po dwóch tygodniach widziałam już niewielką zmianę w długości rzęs. Obecnie mogę z czystym sumieniem stwierdzić, ze moje rzęsy są podkręcone, dłuższe o jakieś 2 mm i przede wszystkim o wiele gęstsze. Efekt obiektywnie potwierdzają kępki, które wklejam od czasu do czasu w kącikach oczu. Kiedyś musiałam przycinać najkrótsze kępki z opakowania, obecnie idealnie pasują najdłuższe.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

droga, a efekt jest krótkotrwy

Jest droga, a efekt nie utrzymuje się długo (miałam wrażenie, iż po zaprzestaniu używania rzęsy wróciły do stanu przed używaniem odżywki). Przyciemnia rzęsy, powoduje wzrost,można stosować pod tusz, wydajny.
Jak na swoja cenę nie jest warta.

nic specjalnego...

A więc "odżywka do rzęs"... Jak wiemy ciężko znaleźć tą idealna , inne wgl nie używają , a talika to znarnowane pieniądze. Kupiłam ją nie znając za bardzo producenta. Mało się o niej słyszy , za pięniadze wcale nie takie małe. Używałam jej rano i wieczorem , naprawdę przez spory kawał czasu... "EFEKTY": jedyne co zauważyłam to MOŻE trochę mniej wypadają mi rzęsy przy demakijażu. Czy coś więcej ? WĄTPIE!. Naprawdę moim zdaniem nie warto. Teraz używam jej tylko pod tusz do rzęs , lepiej mi się rozczesuje a tusz nie robi brzydkich grudek. Jedyne zastosowanie... Jak chcecie , spróbujcie same , w każdym razie ja jestem na nie.

Używam tego produktu od:ok. 0,5roku