Scholl, Cracked Heel Active K+ Repair Cream (Krem na pękające pięty)

Szorstka, uszkodzona i popękana skóra pięt może sprzyjać powstawaniu infekcjom i powodować uczucie dyskomfortu a nawet ból. Scholl Krem na pękającą skórę pięt Active Repair K+ został opracowany by odbudować i przywrócić nawilżenie skóry pięt. W rezultacie, nie tylko przynosi ulgę przesuszonej skórze stóp, ale umożliwia jej regenerację poprzez aktywne pobudzenie pracy komórek. Zawartość keratyny, pozyskiwanej z owczej wełny i będącej ważnym składnikiem poprawiającym strukturę komórkową, wspomaga naturalne procesy odbudowy, dodatkowo ją przyspieszając. Stosowanie Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+ łagodzi uczucie dyskomfortu a efekty widoczne są już po 3 dniach. Po tygodniu, pięty stają się gładkie i miękkie.
Scholl Krem na pękające pięty Active Repair K+ łatwo się wchłania, jest odpowiedni również dla osób o wrażliwej skórze i diabetyków.

wrażliwa, popękana
regenerujące, na popękaną skórę, wygładzające
kremy do stóp
w tubce
bogate

Ukojenie dla suchych pięt

Krem specjalnie kupiony by pozbyć się suchej i popękanej skóry na piętach.. Krem nawilża i odżywia skórę.. nałożony na noc sprawia dał efekty po kilku dniach stosowania. Skóra jest nawilżona gładka. Stosowany systematycznie ..daje efekty... poręczne małe opakowanie.. krem bardzo wydajny. Delikatny zapach..

Scholl, Cracked Heel Active K+ Repair Cream (Krem na pękające pięty)

Scholl przedstawia nam super krem na popękane pięty. Wiele kremów przetestowałam do stóp, ale żaden nie był tak dobry. Moje pięty były w opłakanym stanie. Były popękane oraz miały bruzdy. Jestem mega zadowolona z tego produktu. Uratował moje pięty. Rewelacja! Gorąco polecam wszystkim!

Totalne nic

Zakupiłam na promocji w Rossmannie także nie płaczę za bardzo ale i tak szkoda wyrzuconych w błoto pieniędzy...
Krem nie robi nic. Mam wrażenie że się roluje, nie chce się wchłaniać. Moje stopy czują się po nim jak w grubych klejących skarpetach.
Niestety nie ma co liczyć że przy dłuższym stosowaniu pomoże.

Nie trafiony

Zachęcona innymi produktami marki Scholl, sięgnęłam po ten krem, który miał zdziałać cuda. Niestety tak się nie stało. Krem ciężki, w konsystencji bardziej jak maść, nie do końca się wchłania. Przy stosowaniu na noc ( na dzień nie dałabym rady) efekt mizerny. Opakowanie skończone a pięty w kiepskim stanie. Więcej nie kupię.

Mój wyglądał trochę inaczej

Nie jestem pewna, czy to ten sam krem, ale sprawdził się super. Po nałożeniu grubej warstwy na noc (i spaniu w skarpetkach), rano stópki są jak u niemowlaczka. Kupiłam w aptece tylko dlatego, że był w promocji, a okazało się, że to chyba aktualnie mój ulubiony krem do stóp. Na pewno kupię znowu.

Przyjemniak

Posiadam krem w mniejszej wersji. Zostawia na skórze tłusty film, trzeba trochę poczekać, aż dobrze się wchłonie po aplikacji. Fajna, bogata konsystencja, sprawia, że krem jest bardzo wydajny. Wystarczy niewielka ilość do pełnej aplikacji. Zapach jest delikatny, prawie nie wyczuwalny. Jeżeli chodzi o działanie, oczywiście nie ma cudów, że przy ekstremalnie grubym popękanym naskórku krem wszystko wyeliminuje. Wygładza, że tak powiem w normie. Fajnie, że są dostępne dwie pojemności w rożnych cenach. Cena nie jest najniższa, ale płacimy w dużej mierze za znaną markę. Plus za to, że produkt jest hipoalergiczny i odpowiedni dla osób z cukrzycą i słabym krążeniem krwi.
Jestem relatywnie zadowolona z zakupu, jednak mam swoje inne ulubione kremy na pięty więc nie wiem czy jeszcze po niego wrócę.

skuteczny do suchej skóry

Tak jak koleżanki poniżej kupiłam jako zwykły krem do stóp, nie mam problemu z pękającą skórą, natomiast mam skłonność do rogowaceń i ogólnie suchą skórę. Muszę przyznać, że jest to jedyny krem, który po użyciu wieczorem rano nadal działa na stopach, a skóra ma kolor skóry. Inne kremy nawilżają lub natłuszczają doraźnie, po kilku godzinach (nawet snu) jest już widoczny na piętach nieładny jasny nalot. Jedyne minusy to zapach i wydajność.

Najlepszy do zmiękczania

Nie mam problemu z popękanymi piętami ale ten krem jest najlepszy do pielęgnacji stop! Nie ma lepszego na sucha skore wystarczy jedno użycie i widać efekty

Dotychczas najlepszy :)

Od lat mam problem z pękaniem pięt.Kiedyś poleciła mi go koleżanka i od tej pory jest moim nr.1 w pielęgnacji.Trzeba stosować go systematycznie.Wtedy widać efekty.Natłuszcza , goi i przynosi ulgę.Niweluje pęknięcia - naprawdę warto spróbować.Polecam kto ma ten problem.

Dla mnie bomba

Krem ma fajne małe opakowanie starcza na dość długo przy rozsądnym smarowaniu. Jest wygodny w stosowaniu. Dosyć szybko się wchłania.
Ma przyjemny zapach.
Bardzo lubię ten krem, doskonale wygładza stopy. Robi cuda z popękanymi piętami.
Smarowałam tym kremem stopy codziennie przed spaniem i po paru dniach miałam piękne, zadbane pięty- gładkie jak pupcia niemowlęcia.
Krem ten dobrze dba, nawilża i pielęgnuje nasze stopy.

Dla mnie hit.

Krem na prawdę działa!. Radzi sobie ze zdrubieiami doskonale i ogólnie poprawia delikatność stóp. Przerzucam na niego z kremu pilarix, który również dobrze działa ale gorzej się wchłania i jak dla mnie średnio pachnie.

Polecam:-)

Najlepszy ze wszystkich jakie wypróbowałam. Warto za niego trochę więcej zapłacić bo jest skuteczny. Fakt, że nie mam popękanych pięt ale moja skóra na nich ma tendencje do grubienia i twardnienia. Na moje potrzeby okazał się bardzo efektywny. Oczywiście jak to ja nie używam go regularnie ale od czasu do czau a i tak jestem zadowolona. Jedyny minusik to mógłby się trochę szybciej wchłaniać.Ale w porównaniu do wchłaniania się innych ten jest super. W ogóle Scholl to marka, której moim zdaniem warto zaufać bo znają się na rzeczy.