Eveline Cosmetics, Multiaktywna odżywka do rzęs

Eveline Cosmetics, Multiaktywna odżywka do rzęs

Multiaktywna odżywka do rzęs odbudowuje, regeneruje, wydłuża i pogrubia rzęsy. Produkt testowany dermatologicznie.

odżywki do rzęs
regenerujące
w tuszu

Rzęsy są mocniejsze i mniej wypadają tylko potrzeba czasu na pierwsze efekty.

Odżywkę do rzęs od Eveline stosowałam kilka lat temu i dobrze się sprawdziła. Kupiona za kilka złotych w Biedronce. Opakowanie typowe dla tuszu do rzęs, oprawa w kolorze bieli i złota. Standardowa pojemność 11 ml, wygodna silikonowa szczoteczka z łatwością rozprowadza odżywkę. Rzęsy w pierwszej chwili są białe i widać, że pokryliśmy każdy włosek z czasem wysycha i stają się czarne. Stosowałam na noc, a z czasem zaczęłam również używać jako bazę pod tusz do rzęs o efekty były super, rzęsy były mocniejsze, gęste i wydłużone, a trwałość tuszu do rzęs przedłużona. Jedno opakowanie wystarczy na dwa miesiące stosowania codziennie. Z miłą chęcią sięgnę po kolejne opakowanie jak tylko spotkam w sprzedaży.

Świetny efekt

Nie byłam nawet nastawiona, że wygląd moich rzęs się zmieni. Na początku nie stosowałam regularnie ale kiedy się do tego przyłożyłam to rzęsy bardzo się wydłużyło oraz są gęstsze. Jestem bardzo zadowolona. Prawie osiągnęłam efekt sztucznych rzęs. Używam jej już bardzo długo i nie zapowiada się na koniec a zakupiłam już kolejną.

Super!

Odżywka zdecydowanie poprawiła wygląd moich rzęs. Stały się one bardzo długie, gęste i nawet zauważyłam , że bardziej się przyciemniły. Efekt odżywki jest super. Fajny kosmetyk, można uzyskać spektakularne efekty. Mnie nie uczula, nie podrażniła mi oczu ani okolic. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam ;)

polecam

Jedyna odżywka do rzęs,po której widzę efekty.Rzęsy są dłuższe,grubsze i z każdym tuszem wyglądają ekstra.Gdy potrzebuję efektu na prawdę spektakularnych rzęs,nakładam odżywkę pod tusz i gotowe.
Co najważniejsze odżywka nie uczuliła mnie ani nie podrażniła moich wrażliwych oczu.

Nie polecę.

Kupiłam ją w bardzo dobrej cenie, postanowiłam przetestować. Nie było spektakularny efektów, właściwie nie było ich wcale. Posiada świetną szczoteczkę, dzięki której produkt rozprowadza się bardzo łatwo.

NIE

PLUSEM jedynym jest cena oraz dostępność. Ale po co wydawać pieniądze? Używałam ją 2 miesiące. Nic nie urosło, rzęsy nie stały się grubsze ani mocniejsze..,.

Jest Ok

W zasadzie zaczęłam dopiero używać, ale już mogę stwierdzić, że bedzie super. Fajna szczoteczka, ładnie rozprowadza produkt i wydłuża, co mi pasuje:-) nie skleja, idealna pod tusz, rzęsy wyraźnie wydłużone i podkręcone. Nie kruszy się.

super

Kupiłam ją w Biedronce za kilka złotych
Bardzo mi się podoba że mimo iż ma kolor biały wysycha na rzęsach do bezbarwnego i nie przebija spod tuszu.
Działa jak baza pod tusz-wydłuża i pogrubia.
Regeneracji nie zauważyłam
Ma wygodną szczoteczkę silikonową

Mega!

Odżywkę kupiłam w biedronce, była ostatnia niestety a napewno będę jej szukała! Świetnie wydłuża rzęsy i pogrubia, sprawia ze dużo lepiej nakłada się tusz na rzęsy ale przedewszystkim efekt wydłużenia to bajka! Naprawdę jedno wielkie WOW

Rzęsy sięgające brwi

Kupiłam tą odżywkę na promocji w... Biedronce. Na próbę, ponieważ nigdy nie stosowałam żadnych odżywek ani serum do rzęs- zawsze były w dobrej kondycji. Przez ten produkt zostałam bardzo mile zaskoczona: odżywił i odbudował włoski, które stały się jedwabiście miękkie i elastyczne. Dodatkowo spowodował szybsze wyrastanie nowych rzęs- mogę się teraz pochwalić pięknym, naturalnym wachlarzem. Jeśli chodzi o wydłużenie-efekt nie jest AŻ TAK spektakularny w moim przypadku jak efekt zagęszczenia, nie mniej jednak jest wyraźnie widoczny.
Jeśli chodzi o sprawy techniczne: opakowanie identyczne jak w przypadku zwykłego tuszu do rzęs. Ma fantastyczną szczoteczkę-wspaniale rozczesuje! Produkt ma formę delikatnego kremu, nie zlepia włosków, nie zasycha na skorupę.
Tej odżywki używam 2-3 razy w tygodniu na noc, albo jako bazę pod tusz (wydłuża trwałość!). Ponadto- sprawdziłam co zrobi z brwiami: jeśli marzą ci się gęste brwi w stylu Cary Delevigne SPRÓBUJ :) 2 tygodnie i wyskubane kreseczki bujnie zarosną.
Serdecznie polecam tą odżywkę do rzęs i nie tylko!

Ulubiona ;)

Odżywkę do rzęs kupiłam zachęcona promocją w Rossmannie. Dość sceptycznie podchodzę do droższych produktów odżywczych do rzęs, jednak w tym przypadku się nie zawiodłam. Produkt wyraźnie poprawił kondycję moich rzęs, które stały się zregenerowane, odżywione i mniej wypadają. Polecam! :)