Affect, Naturally Matt Palette (Paleta 10 matowych cieni do powiek)

Affect, Naturally Matt Palette (Paleta 10 matowych cieni do powiek)

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.63/5

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Paleta Naturally Matt to absolutny must-have każdej wizażystki.
Paleta zawiera 10 cudownie aksamitnych cieni matowych idealnych do cieniowania, rozświetlenia i podkreślenia oczu. Cienie zawierają czyste pigmenty i świetnie się ze sobą komponują, łatwo się blendują i utrzymują się na powiekach przez wiele godzin.
Dokładnie wyselekcjonowana paleta barw pasuje do każdego typu urody, a cienie są na tyle uniwersalne, że nadają się zarówno do naturalnego, codziennego makijażu, jak i do wykonania smoky eye.

prasowane
paletki cieni
Efekt
matowe

Ukochana paletka

Kupiłam paletkę w 2020 i od tej pory jest moją ulubioną. Używam jej prawie zawsze, gdy się maluję. Jest bardzo uniwersalna, matowe nude kolory pasują mi do każdego looku:) Są świetnie napigmentowane, troszkę się osypują, ale wystarczy strzepnąć pędzelek przed nakładaniem cienia. Kolory bardzo ładnie się blendują, dobrze się utrzymują z bazą pod nimi.
Jeśli miałaby mi się kiedyś skończyć, chętnie kupię kolejną, ale póki co się na to nie zapowiada, bo jest bardzo wydajna przy stosowaniu jej okazyjnie;) Na codzień też doskonale się sprawdza.

Pierwszą palete wykończyłam do dna

Palete kupiłam po poleceniu znajomej wizażystki. Wcześniej już miałam okazje ją "pomacać" i faktycznie zapowiadała się bardzo dobrze. Pierwszą swoją polete zużyłam do samego dna, w tym momencie rozpoczęłam używanie drugiej, obie są takie same jakością :) Cienie są genialnie napigmentowane, wręcz same się blendują. Może pojawić się lekki osyp przy nabieraniu na pędzel, później jednak nic się nie osypuje. Konsystencja jest bardzo jedwabista, niektóre mogą wydać się nieco bardziej suche, ale nie wpływa to w żaden sposób na komfort użytkowania. Jedyne co bym zmieniła to 2 kolory które są de facto fioletowe, wymieniłabym na brązy, aby było spójnie :) Opakowanie bardzo dobrej jakości - kartonik z magnesami i lusterkiem, pierwsza paleta do samego końca była w stanie "jak nowa".

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Świetna paletka w umiarkowanej cenie

Paletę cieni zakupiłam w jednej z drogerii internetowych przy okazji większych zakupów - trafiłam na promocję nie znając palety wcześniej, ani nie słysząc zbyt wielu opinii o niej. I... nie zawiodłam się :)
Paletka jest zamknięta w kartonowym pudełku na magnes, posiadam ją w wersji z dużym lusterkiem wewnątrz, co baaardzo ułatwia makijaż cieniami. Wewnątrz opakowania znajduje się 10 cieni, od jasnych, do pięknych, nasyconych brązów. Makijaż tą paletą to czysta przyjemność - cienie pięknie się blendują, są mocno napigmentowane i trwałe.
Jedyny mały minus to osypywanie przy aplikacji w momencie, gdy zgromadzimy zbyt dużo produktu na pędzelku - tutaj rozwiązaniem jest umiarkowane nakładanie produktu i stopniowe jego uzupełnianie. Poza tym nie widzę zastrzeżeń :)

Cienie do powiek Naturally Matt Palette, Affect

Paletę dziesięciu matowych cieni do powiek kupiłam na jednej z aukcji internetowych.
Opakowanie zawiera 10 pięknych świetnie zestawionych kolorów, zapłaciłam około 70 zł.
Cienie mają śliczne kolory, dobrą pigmentację, dobrze się blendują, są trwałe, nie obsypują się, są bardzo wydajne.
Paletka zawiera kolory w odcieniach cieplejszych i chłodniejszych brązów, jest odpowiednia do wykonania zarówno lekkiego codziennego makijażu do biura jak i mocniejszego wieczorowego.
Do paletki nieco nie pasują kolory " tawny port " i "marsala" i ich używam najmniej
Mały minus za brak lusterka.
Podsumowując jedna z lepszych paletek jaką miałam uniwersalne kolory, jest to moja pierwsza paletka z cieniami od firmy Affect ale na pewno nie ostatnia. Serdecznie polecam !

Jest najlepsza

Uwielbiam petki które mają tak zwany czyscik bo wtedy wiem że gdyby coś wyszło nie tak mam ratunek. Jeśli chodzi o paletę to tak naprawdę przy tej palecie ogranicza nas tylko fantazja. Tu ta paleta można wykonać kaDy makijaż szybki dzienny czy może też wyjściowy i mocniejsze oko. Można również cieniami śmiało robić kreski. Cieniami pracuje się wspaniałe same się blenudja nie robią plam i pięknie się trzymają na oku nawet nałożone na sam korektor beż bazy.

Bardzo fajna paleta w neutralnej tonacji

Sięgam po tą paletę bardzo często i jest idealna do każdego rodzaju makijażu. Od dziennego po mocniejsze smokey. Fajnie się blenduje, może się ciut osypywać jeśli nabierze się za dużo na pędzelek, wystarczy przed aplikacja na powiekę strzepać nadmiar z pędzelka i po problemie. Na prawdę bardzo fajna, polecam :)

dla każdego

Tą paletką można wykonać prawie każdy rodzaj makijażu - od codziennego, do pracy aż po smoke eye i cat eye. Makijaż w odcieniach nude też nie jest problemem. Pracuje na tej paletce od wielu wielu miesięcy i uważam że jest świetne. Paletki Affect mają to do siebie, że cienie się nie osypują, dobrze się blendują i można nimi zrobić idealną kreskę. Nie musze się obawiać, że popsują mi makijaż, są bardzo trwałe.

Rewelacja, z jednym "ale"

W poszukiwaniu palety z matowymi cieniami w uniwersalnych barwach wybór padł na ten produkt. Opakowanie jest estetyczne, napisy jak dotąd nie starły się. Zgodnie z zapowiedzią wszystkie cienie są matowe, znajdziemy tutaj i jasne, i ciemne barwy, od beżu po ciemny brąz, są to zatem odcienie nude. W moim odczuciu są one i w ciepłych, i w chłodnych tonacjach, dlatego u wielu osób się spiszą :) Mogą posłużyć do skromnego, dziennego makijażu, jak również stanowić bazę do mocniejszego, wieczorowego makijażu. Na załączonym zdjęciu dodałam odrobinę złotego, brokatowego cienia, eyeliner i tusz do rzęs, a podstawą były te właśnie cienie. Pigmentacja jest świetna, wystarczy niewielka ilość produktu. Dobrze się rozciera i nie "gryzie" się z innymi produktami. Jest trwały, na bazie pod cienie wytrzymuje w dobrym stanie przez większość dnia. Nie wywołał u mnie uczulenia i podrażnień. Jakie zatem jest to "ale"? Podczas nabierania na pędzel ma tendencję do kruszenia się i pylenia, przez co łatwo o zabrudzenie opakowania i osypywanie się cienia podczas aplikacji- trzeba na to uważać. Myślę, że warto zainwestować i spróbować :) Z dużym prawdopodobieństwem do niego wrócę, a być może skuszę się na inne palety tej firmy? Polecam :)

Macik,macie

Świetna paleta. Użytkowa, dla chłodnej tonacji jak i tej cieplejszej.
Widać, które kolory najczęściej używane.
Super się blendują cienie, jeśli się za dużo nabierze to się osypują ale przy wykonywaniu najpierw makijażu oczu to nie jest problem.
Kocham ją. Nawet dla laika makijazowego się nada,nie da sie nimi zrobic plamy . Lepsza pigmentacja oraz cena niżpalety z MR.

Jedne z najlepiej napigmentowanych

Tak dobrych i napigmentowanych cieni jeszcze praktycznie nie spotkałam. W palecie są matowe o neutralnym kolorze cienie, które bierzemy odrobinę na pędzel i aplikujemy- odrobinę bo pigmentacja ich jest naprawdę mocna. Do tego bardzo dobrze się nimi pracuje i modeluje oko a blendowanie tymi cieniami to sama przyjemność. Paletka posłuży i amatorom i profesjonalistom makijażowym. Polecam dla fanek makijażu zarówno delikatnego jak i mocnego i oczywiście matowego. Dostępność produktu jest bardzo dobra i w przystępnej cenie

Paleta dla każdego

Chyba nie ma wizażystki, która nie zna cieni od Affect. Cienie łatwo się nabierają, blendują się dobrze ale troche się osypują. Paleta zawiera tylko matowe cienie i kolorystycznie nadaje się do większości makijaży. Zabieram ją na każdy makijaż i nigdy mnie nie zawiodła. Paleta w kartonowym opakowaniu zamykana na magnes, łatwa do czyszczenia i bez problemu wszędzie się zmieści. Idealna dla początkujących i zaawansowamych.

Bardzo lubię

Cóż.. paletki Affect to jakość sama w sobie, trzeba im to przyznać.
Ta paletka to taka totalna podstawa i konieczność, szczególnie dla wizażystów.
Paletka ma same matowe cienie, w naturalnych kolorach, jest bez lusterka, w kartonowym, lekkim opakowaniu. Jest to bardzo ładna paleta, możemy nią stworzyć wiele makijaży. Jakość tej palety jest świetna, cienie są masełkowe, pięknie się rozcierają, nie osypują się jakoś bardzo, świetna jakość jak za paletkę do 100 zloty.