Nacomi, Aqua Hydra Skin, Nawilżający koktajl do twarzy 3 w 1 'Błyskawiczne nawilżenie'

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Nawilżający koktajl 3w1 to kompleks starannie dobranych składników, stworzony przez nas, aby zapewnić skórze intensywne nawilżenie. Koktajl chroni przed nadmierną utratą wody przez skórę oraz pomaga zwiększyć poziom jej nawilżenia jednocześnie minimalizując widoczność pierwszych zmarszczek. Dodatkowo chroni włókna kolagenowe i elastynę przed rozpadem i zwiększa ich produkcję, skutecznie zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.
Koktajl 3w1 możesz stosować jako maseczkę do twarzy, intensywne serum oraz maseczkę pod oczy.
Składniki i ich właściwości:
- Natywny kolagen morski - zapewnia doskonałe nawilżenie skóry i zwiększa jej napięcie, wygładzając pierwsze zmarszczki.
- Hydrolizowana elastyna morska - dostarcza skórze składniki odżywcze oraz aminokwasy, które zapobiegają degradacji włókien kolagenowych oraz elastyny i są potrzebne do produkcji nowych włókien, niezbędnych do zachowania młodego wyglądu naszej skóry. Włókna te są jej naturalnym rusztowaniem. Kiedy stają się słabsze lub zanikają skóra traci sprężystość.
- Ekstrakt z miodu- miód zawiera niezliczoną ilość witamin i minerałów, które intensywnie odżywiają skórę, dba o nawilżenie i nadaje jej jedwabistą miękkość.
- Kwas hialuronowy - drobnocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika w głąb skóry, aby dogłębnie ją odżywić i nawilżyć, dzięki czemu pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek i daje efekt bardziej sprężystej, jędrnej i zdrowej skóry.
- Olej inca inchi - nawilża skórę i poprawia jej sprężystość. Sprawia, że skóra staje się odprężona i wyraźnie bardziej miękka.
- Olej ze słodkich migdałów - delikatny, szybko wchłaniany przez skórę, nawilża skórę nie pozostawiając na niej tłustej warstwy, chroni przed przesuszeniem i skutecznie podnosi jej poziom nawilżenia. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i sprężysta.
- Naturalny ekstrakt z aloesu - głęboko nawilża skórę przynosząc jej ukojenie, wspomaga regenerację, działa wygładzająco i przeciwdziała starzeniu się skóry.
- D-panthenol - nawilża skórę sprawiając, że staje się miękka i elastyczna. Ma działanie łagodzące i wpływa korzystnie na regenerację skóry.
- Witamina E - dogłębnie nawilża skórę zwiększając jej jędrność i sprężystość, spowalnia proces starzenia.
Nawilżający koktajl do twarzy 3w1 to najlepszy i najszybszy sposób na dogłębne nawilżenie Twojej skóry. Pozwala zachować jej jędrność i sprężystość oraz przeciwdziałać jej przedwczesnemu starzeniu się, a nawet „cofnąć zegar o kilka lat.”

maski pod oczy, klasyczne
normalna, sucha, dojrzała
regenerujące, nawilżające
w tubie

Bardzo poprawna maska.
Moim zdaniem zbyt wysoka cena co do efektu jaki daje.
Skóra jest po niej nawilżona, ale bardzo podobny efekt i to od ręki daje mi krem z apteki za kilkanaście zł.
Jest wydajna to na plus.

Skończył na stopach

W moim przypadku ten koktajl się nie sprawdził.
Krem bardzo mnie zapchał. Jest bardzo gęsty, słabo się wchłania.
Ma też bardzo intensywny, nieprzyjemny zapach.
Skóra twarzy odrzuciła go szybko.
Ale sprawdził się jako maska do stóp.

Ok bez większej rewelacji

Stosuje te maske standardowo - nakładam na 30 minut a potem zmywam.
Gdy pierwszy raz zobaczyłam i poczułam jej konsystencję to byłam bardzo pozytywnie nastawiona. Jest bardzo gęsta, odżywcza i taka jakby olejowa. Liczyłam że będzie to bomba nawilżająca ale efekty mimo wszystko nie są spektakularne. No jakieś tam nawilżenie i zmiękczenie skóry było odczuwalne po zmyciu ale bez fajerwerków. Po tylu pozytywnych opiniach liczyłam na coś więcej. O wiele lepsza jest moja ulubiona maseczka czyli niebieska skin resort z Bielendy.
Nie pachnie niczym konkretnym -zapach jest bardzo intensywny i raczej z tych slodkich.
No i plusem jest tez pojemność bo aż 85 ml. Starcza na długo. Jest wydajna.

Ja do tej maseczki nie wracam. Tak jak pisałam wyzej - nr 1 to niebieska bielenda.

Za tłusty do mieszanej skóry

Pokładałam w nim duże nadzieje, jako błyskawiczne nawilżenie mojej odwodnionej skóry zimą. Nawilża tak, ale ma tyle różnych olejków, wspaniałych co prawda, ale nie dla mnie - powoduje u mnie wysyp, mocne przetłuszczanie się. Przy sporadycznym użyciu i zmyciu nie, ale wtedy nie widać efektów, nawilżenie jest wtedy krótkotrwałe. Bardzo podoba mi się zapach, kolor opakowania itd. ale niestety nie jest to maska/krem dla mnie.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

chyba po prostu nie dla mnie

Dość długo męczyłam ten krem. Największym minusem jest fakt, że jest to bardziej pasta niż koktajl (cokolwiek miałoby to znaczyć) i dla mojej wrażliwej skóry to nie to. Tak samo skład; troche za bogaty albo coś mojej twarzy nie przypasowało -> zapchał mnie. Chyba troche za dużo okluzji. Dodatkowo moje czoło zawsze świeci sie jak wypolerowane sztućce.

Ale to nie jest zły produkt, po prostu mi nie podpasował.

Świetne nawilżenie

Ten produkt daje skórze mega nawilżenie, wygładzenie i piękne napięcie. Ma cudny elegancki zapach. Konsystencja jest miękka w odczuciu. Po nałożeniu czuję jakby skóra była okryta kołderką. Może być trochę za ciężki dla cer mieszanych, ale dla suchych i mieszanych to jest małe złotko regenerujące buźkę. Duże opakowanie, dobra wydajność.

Cudo

Poleciła mi go kiedyś kolezanka bo słyszała ze jest dobry. I faktycznie używałam go tak jak producent sugeruje, na dwa sposoby,
Pierwszy to jako maskę, nakładamy gruba warstwę i zostawiamy na określony czas, albo drogi sposób to cienka warstwa która pozostawiamy na cała noc.
Nałożony pierwszym sposobem jest taki „duszny” na buzi, ciepła oleista konsystencja ( dziwne uczucie) ale efekt jest ok, najlepiej jednak mi die sprawdził pozostawiony na cała noc, buzia faktycznie jest pojedzony tym koktajlem;) nawilżona, odżywiona, promienna.

nacomi aqua hydra skin

Świetny krem-maska do twarzy, doskonale nawilża pozostawia skórę gładką i delikatną. Nakładałam na noc i zawsze byłam zadowolona z efektu. zdecydowanie kupię ponownie

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Ok

Kupiłam go po licznych poleceniach w Internecie, ale bez szału. Jedynie co to zapach ma ładny. Mam skórę bardzo suchą, ale nie za bardzo ten produkt sobie z nią poradził. Nie zużyłam jej do końca i się zepsuła. Jest ok, ale nie widziałam spektakularnego działania.

Bardzo dobry produkt! Faktycznie daje błyskawiczne nawilżenie i świetnie odżywia cerę. Plus za piękne opakowanie oraz łatwą aplikację. Zapach jest specyficzny i dosyć intensywny co mi mocno nie przeszkadza, ale osoby uwrażliwione na to mogą być niezadowolone. Uwielbiam uczucie ukojenia zaraz po tym koktajlu. Obietnice producenta to nie ściema. Produkt, do którego warto wracać.

Genialna maseczka!

Mam cerę mieszaną, czasami jednak potrzebuję turbo nawilżenia. Maseczka nadaje się do tego idealnie! Jest gęsta, treściwa, ma świetny mleczny zapach. Nie zapycha a buzia po niej jest nawilżona i mięciutka.

Moja ulubiona

Maseczka która nigdy mnie nie zawodzi. Duża tuba choć producent ciut oszukuje bo w dużej tubie już mniej produktu a szkoda środowiska ale rozumiem zabieg marketingowy :)
Maseczka mega kremowa idealna na noc. Rano buzia bardzo odżywiona mięciutka - lubię ten efekt. Szybko przykleja się do skóry tak więc nie pozostawia śladów na poduszce. Stosuję ja też często rano jako szybką maskę na 15 min.

Na tę chwilę nie znalazłam zamiennika jeśli chodzi o efekt. Bardzo polecam dla skór które potrzebują szybkiej naprawy