Venus, Balsam po goleniu i depilacji intensywnie łagodzący do skóry wrażliwej

Venus, Balsam po goleniu i depilacji intensywnie łagodzący do skóry wrażliwej

Łagodzący balsam do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, w szczególności miejsc podrażnionych goleniem i depilacją. Skutecznie łagodzi wszelkie podrażnienia, przynosząc natychmiastowe ukojenie. Balsam ma wyjątkowo lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.

Składniki aktywne:
Olejek kokosowy – głęboko nawilża i wygładza skórę, łagodzi podrażnienia
Masło pomarańczowe – odżywia, skutecznie zapobiega wysuszeniu naskórka
Witamina E – regeneruje naskórek i łagodzi stany zapalne

balsam / lotion
wrażliwa
zapachowa
kremy i balsamy po depilacji
łagodzące
w tubie

Lekko nawilża, ale nie łagodzi podrażnień po goleniu

Produkt zakupiłam w drogerii , ponieważ przy codziennym goleniu skóra często jest podrażniona i wysuszona.
Balsam zamknięty jest w tubie, ma kremowa dość lekka konsystencje.
Zapach pozostawia według mnie wiele do życzenia, jest dość chemiczny.
Produkt łatwo rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania.
Według mnie balsam lekko nawilża, ale nie jest to to, czego oczekiwałam.
Efekt nawilżenia jest chwilowy.
Nie zauważyłam również łagodzenia podrażnień- dla mnie to ot zwykły balsam bez rewelacji.

Totalna klapa

Kupiłam balsam ze względu na częste wysuszenie i podrażnienia skóry po depilacji niestety u mnie nie pomaga. Stosując różne balsamy do ciała na przemian ten chyba wypada najgorzej. Konsystencja jest bardzo delikatna i dość szybko się wchłania, ale skóra mnie odrobinę pieczę po użyciu tego właśnie produktu i za góra godzine skórę muszę balsamowac jeszcze raz więc niestety nie polecam. Balsam ma łagodzić a u mnie wręcz podrażnia więc chyba żadna obietnica producenta się tutaj nie sprawdza.

Niezle się spisuje❤️

Balsam bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Łatwo i szybko się rozprowadza, pozostając na skórze do wchłonięcia, może to być troszkę uciążliwe ale w przypadku nałożenia od razu ubrań skóra może przylepić się do tkaniny, mimo że balsam ma lekką konsystencję.
Balsam w miejsca bardziej suche wchłania się dość szybko, w moim przypadku są to łydki, miałam wrażenie, że moja skóra go pochłonęła i będę mieć podrażnienia, dołożyłam drugą warstwę tak na wszelki wypadek, na drugi dzień nie było żadnego podrażnienia na łydkach, pod pachami skóra przestała swędzieć po goleniu, a okolica bikini również bez zaczerwienień i dodatkowych krostek.
Podczas nałożenia balsamu, skóra czasami odrobinę piecze, mam wrażenie ciepła, co trwa tylko moment.
Dla mnie najważniejsze jest to, że po balsamie moja skóra po goleniu nie pozostaje podrażniona, nie ma czerwonych krostek ani nie piecze na drugi dzień.

Naprawdę łagodzi

Moja skóra na nogach pozostawia wiele do życzenia o wymaga naprawdę porządnej pielęgnacji. Jest bardzo wrażliwa, skłonna do przesuszeń i podrażnień, a w dodatku od lat zmagam się z wyskakującymi na niej czerwonymi kostkami. Nie oczekiwałam wiele, gdy kupiłam ten balsam w Rossmannie. Zachęcił mnie tym, że jest do skóry wrażliwej i właściwie nie miałam wyboru co do jego kupna, bo w tym czasie nie znalazłam na półkach nic innego, co działałoby łagodząco na podrażnienia po goleniu. Aplikowałam go na zmianę z olejkiem z drzewa herbacianego od razu po goleniu, a czasami również po umyciu się następnego dnia po goleniu. Balsam ma dość rzadką konsystencję. Szybko się wchłania, bardzo dobrze się rozprowadza. Skórę się po nim na szczęście nie klei. Od razu zapewnia uczucie ulgi. Działa naprawdę kojąco i to czuć już przy małej ilości produktu. W dodatku pięknie pachnie. Nie za mocno, tak lekko owocowo, może jagodowo. Zapach utrzymuje się dość długo. Skóra nie jest po nim przesuszona, nie jest podrażniona. Z czerwonymi krosteczkami poradził sobie średnio, ale nie liczyłam na cuda, szczególnie od produktu za taką cenę. Produkt bardzo wydajny, przy końcówce, aby wydobyć wszystko rozcięłam opakowanie. Gdy się skończył było mi naprawdę smutno, bo przez pewien czas nie widziałam go w moim Rossmannie, ale teraz już jest na szczęście :) Mogę polecić ten produkt dla osób ze skórą wrażliwą i nie tylko.

Super łagodzący balsam Venus

Ze wszystkich moich balsamów ten najlepiej łagodzi podrażnienia po goleniu, szczególnie rąk i nóg. Jedyna wada to jego dostępność, nie zawsze jest na półkach. Zapach nie jest zbyt intensywny, ale niektórym to się może podobać. Polecam i pozdrawiam!

bardzo przeciętny produkt

Ten produkt kupiłam z polecenia koleżanki na moją wrażliwą skórę po goleniu. Mialam bardzo spory problem po depilacji ze skórą, ktora była mocno podrażniona. niestety ten produkt ani nie łagodził ani na szczęście bardziej też nie podrażniał mojej skóry. Jednak zaraz po depilacji nałożenie tego kremu to porażka bo miejscami odczuwałam szczypanie.

Dobry balsam

Zkupiłam ten balsam w promocji w matulkiej tubie. Sprawdził się idealnie. Szybko sie wchłania. Ładnie pachnie. Idealnie nawilża i koi skórę po goleniu. Pozostawia na skórze uczucie świeżości. Śliczny kolor opakowania.

Świetny produkt!

Kupiłam kilka miesięcy temu ten balsam i jestem zadowolona :) w pełni się sprawdza i jest bardzo wydajny, spełnił moje oczekiwania. Jak dla mnie za taką cenę naprawdę warto się nim zainteresować.

Świetny balsam po depilacji !

Bardzo się z nim polubiłam od pierwszego uzycia wiedziałam że zostanie ze mną na długo i nie zawiodłam się już ponad rok go używam !
Co tu dużo pisać jest ratunkiem po goleniu dla moich nóg , używam go w połączeniu z żelem z Venus i obydwa te kosmetyki sprawdzają się bosko polecam !

Przeciętny

Mam duże problemy z podrażnieniami po goleniu, więc skusiłam się na ten balsam ale nie zauważyłam żadnej poprawy. Balsam łatwo się aplikuje ale trzeba poczekać dłuższą chwilę aż się wchłonie, a przez jego wodnistą konsystencję jest mało wydajny. Nie koi skóry, tak jak miałam podrażnienia bez niego tak i z nim je mam...

Super produkt!

Balsam kupiłam w Rossmannie wraz z pianką do golenia z tej samej firmy, gdyż moje nogi stały się bardzo wrażliwe, szczególnie podczas golenia. Balsam ma bardzo ładny, słodki zapach. Przyjemnie się go rozprowadza, bardzo szybko wysycha i nie jest "tłusty", więc po chwili zapominamy, że mamy go na nogach. Super nawilża, ale nie czuję, żeby łagodził. Mimo to - bardzo polecam! Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Mój ulubiony

Balsam po goleniu i depilacji z Veet kupuje w rossmanie zazwyczaj razem z żelem do depilacji z tej samej firmy .

Balsam zamknięty jest w niebieskiej tubie na klik.
Opakowanie jest dobrej jakości ,nie łamie się ani nie niszczy.

Balsam ma średnio gęstą konsystencję i kolor biały.

Pachnie bardzo przyjemnie dla nosa.
Zapach utrzymuje się przez jakiś czas na skórze.

Bardzo przyjemnie rozprowadza się po skórze, momentalnie daje uczucie ulgi oraz ukojenia.

Szybko się wchłania.
Skóra po nim jest bardzo miękka i delikatna.
Zaczerwienienia minimalizują się.

Łagodzi bardzo porządnie skórę która jest podrażniona po depilacji.
Jak dla mnie jest to póki co najlepszy balsam po depilacji jaki miałam do tej pory.