HiPP, Shampoo (Szampon dla dzieci) (stara wersja)

HiPP, Shampoo (Szampon dla dzieci) (stara wersja)

Szampon HiPP Babysanft delikatnie myje i pielęgnuje delikatną skórę głowy, a zawarty w nim składnik HiPP-Hautschutz pomaga odbudować jej naturalną warstwę ochronną. Sprawia, że włosy łatwo się rozczesują, są błyszczące i miękkie.
Szampon HiPP Babysanft jest delikatny dla oczu - a to dobra wiadomość dla małych miłośników kąpieli.
Idealny również dla całej rodziny.
Szampon nie zawiera substancji konserwujących i barwników, oleju mineralnego, mydła i emulgatorów PEG1.

Delikatny dla wrażliwców ;)

Ostatnio przeszłam kurację leczącą moja skórę głowy (łojotokowe zapalenie owłosionej skóry głowy) i szukałam łagodnego szamponu do pielęgnacji włosów.

Szampon Hipp jest dla mnie bardzo dobry.

Konsystencja - taki delikatny lejący się żel

Zapach - szampon pachnie delikatnie jednak jego zapach różni sie trochę od całej linii Hipp Babysanft (ogólnie ten zapach też jest przyjemny jednak nie utrzymuje się długo na włosach)

Działanie - dużym zaskoczeniem było dla mnie to,że się pieni i to przy użyciu już bardzo małej ilości, a co za tym idzie szampon jak dla mnie jest wydajny (myję głowę 2-3 razy w tyg więcej nie potrzebuję).
Według mnie dobrze oczyszcza włosy i jakoś specjalnie ich nie plącze.

W moim przypadku - włosy suche,kręcone - szampon nie plącze włosów, nie powoduje ich wysuszenia.
Włosy po użyciu produktu są miękkie i dobrze sie układają.
Dodatkowym plusem jest to,że szampon nie szczypie w przypadku dostania sie do oka i co bardzo dla mnie ważne nie podrażnia skóry głowy,a jego skład jest naprawdę w porządku.
Tak jak pisałam na początku dobre rozwiązanie dla osób mających problem ze znalezieniem delikatnego szamponu do włosów do problematycznej skóry głowy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiecy

Superowy :D

Uwielbiam ten szampon. Ma prześliczny zapach i dobry skład. Po użyciu włosy są bardzo mięciutkie, w ostateczności nawet można nie używać odżywki (ale ja i tak to zawsze robię). Nie plącze za bardzo. Jest zdecydowanie lepszy od Babydreama. Jedyne wady to dość wysoka cena i słaba wydajność, bo przy zmywaniu olejów albo nafty trzeba go trochę zużyć. Ale mimo to na pewno będę go jeszcze kupować :)

Uroczy

Bardzo go lubię i na razie nie zamienię na żaden inny. Brawo za prosty, delikatny skład, zachwycam się tym że nie uczula.

Myje dokładnie i delikatnie, po chwili masowania na dobrze zmoczonych włosach świetnie się pieni. Pachnie pięknie migdałowo, mmm.

Osobom które oczekują po szamponach czegoś więcej mogą być niezadowolone, ja chcę tylko żeby mył i nie podrażniał. Od efektów specjalnych mam odżywki i maski.

Używam tego produktu od: około dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Rewelacyjny!

Same plusy:
piękny delikatny zapach
wydajność
łatwość rozprowadzania
piękne opakowanie
sprawia, że włosy super się rozczesują, nie plączą się
ukojenie dla skóry głowy
nadaje błysk i miękkość
Rewelacyjny! :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry, ale placze wlosy

Szampon jest bardzo delikatny, ladnie pachnie i wbrew moim oczekiwaniom dobrze sie pieni. Wystarczy mala ilosc, aby miec na glowie obfita piane, co przy szamponach dla dzieci nieczesto sie zdarza.

Niestety szampon placze wlosy, ktore potem ciezko jest rozczesac. A jest to o tyle istotne, ze ja mam najmniej placzace sie i najprostsze w pielegnacji wlosy, jakie tylko mozna sobie wyobrazic. Przy myciu bardzo delikatnie masuje skore glowy i wlosy, aby jak najmniej je skoltunic, ale niestety to nic nie daje. Wlosy i tak sa splatane, wiec trace wiecej czasu na ich rozczesywanie.

Szamponu uzywam czasem do mycia pedzli, ale w przeciwienstwie do szamponu dla dzieci Nivea, ten nie chce domywac pedzli za pierwszym razem i zdarza sie, ze musze myc dwa razy z kolei, aby pedzel po podkladzie byl czysty. Nie rozumiem tego, bo szampon Nivei domywal je za pierwszym razem.

Na plus zalicza sie to, ze faktycznie nie szczypie w oczy. Jednak wlosy po umyciu sa troche szorstkie i jakies takie bez zycia. Mam wrazenie, ze ciezej sie je uklada i sa u nasady przyklapniete.

Generalnie jest dobry, ale jest mnostwo lepszych szamponow.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Nie polecam

Szampon kupiłam po licznych zachwytach na wizażu, których nie jestem w stanie podzielić. I nie dlatego, że plącze włosy podczas mycia czy że się nie pieni. To dla mnie absolutnie drugorzędne kwestie.

Po użyciu tego szamponu moje włosy stały się po prostu przesuszone. I co najgorsze skóra głowy zaczęła mi sie strasznie łuszczyć i swędzić, tak ze było to nie do wytrzymania. Myślałam ze to moze taka pierwsza reakcja mojej skóry na kontakt z tym szamponem, ale użyłam go kilka razy później i się to powtarzało co było moim ogromnym zaskoczeniem, ponieważ ten kosmetyk miał mieć same dobre składniki. A w moim przypadku absolutnie się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: Już nie używam
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Najlepszy szampon

Po szampon sięgnęłam, ponieważ byłam zadowolona z oliwki Hipp. Potem dopiero dowiedziałam się, że ma dobry skład. Ogólnie szampon dobrze oczyszcza włosy i skore głowy, nie pozostawia osadu, ładnie się spłukuje. Moich włosów nie plącze wcale, a mam długie i geste. Nie podrażnia skory głowy i ma miły delikatny zapach. Włosy na długo pozostają świeże. Minusem jest niezbyt niska cena i wydajność - przy myciu co dwa-trzy dni zużywam przeciętnie butelkę miesięcznie, jak nie lepiej. Tak czy owak to moje KWC szamponowe jak an razie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: z 5-6

Mój ulubiony szampon do włosów

Mam bardzo długie włosy, gęste, grube i delikatne.
Latami męczyłam je farbowaniem, szamponami z SLS, odżywkami z silikonami i chlorowaną wodą basenową.

Od kilku lat szukam łagodniejszej pielęgnacji i po przetestowaniu wielu eko szamponów (Weleda, Alterra) oraz dziecięcych (Babydream) - trafiłam wreszcie na swoje KWC :)

Szampon delikatny, o świetnym składzie, przyjemnym dla mnie zapachu, zmywa nawet oleje! Nie stosuję już po myciu odżywki (niekiedy kroplę jojoby z żelem hialuronowym) i nie mam problemu z rozczesaniem włosów długich do pasa. Wszystko jest kwestią techniki mycia;) No i maski olejowej przed myciem, która regeneruje, uelastycznia włosy i ułatwia ich rozczesywanie.
Włosy są po nim oczyszczone, nie obciążone, miękkie, gładkie. Nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje łupieżu.

Być może nie \"nabłyszcza\" ani nie rozplątuje włosów... i chwała mu za to! Nie zawiera silikonów :)

Świetnie się sprawdza także do mycia głowy mojej córeczki, u której stosuję ten szampon od 1. mż. U nas akurat w połączeniu z olejkiem drzewa herbacianego i ekstraktem rumiankowym pomógł usunąć ciemieniuchę!

Jedyną wadą tego produktu jest nieekonomiczność - jest mało wydajny (nawet rozcieńczany) i szybko się kończy, a niezliczone ilości plastikowych opakowań zaśmiecają planetę...

na tak

Lagodny, delikatny bez SLS-ów szampon dla osób, które stanowczo nie polubiły się z Babydreamem - ten szampon jest jego odpowiednikiem. Zawiera olejek migdałowy i wierze w jego dobre działanie podczas mycia.
Ładnie sie pieni, ładnie spłukuje, nie plącze włosów jak Babydream, po myciu włosya są miekkie. Zauważyłam poprawę ich wygladu.
Mam włosy kręcone, lekkie, układa je nawet wiatr więc cięzkie szampony odpadaja - ten sprawdza sie znakomicie.
Mógłby mi starczac na dłużej, w tym jednym przypadku jest mi szkoda.

Używam tego produktu od: od bardzo wczesnej wiosny 2010 r.
Ilość zużytych opakowań: miezy 6 a 8 - dokladnie nie liczyłam

dobry lekki szampon

polecam osobom które szukają szamponu bez SLS i silikonów. zaczęłam go używać jakiś miesiąc temu, na początku włosy były szorstkie ale to wina tego że odstawiłam silikony, co prawda trzeba użyć po nim odżywki żeby nie było problemów z rozczesywaniem:) ogólnie szampon jest lekki, dobrze się pieni i przede wszystkim nie obciąża a to dla włosów ze skłonnością do przetłuszczania podstawa.

Świetny

Mam cienke i delikatne blond włosy i szampon ten sprawdza się u mnie doskonale.
Włosy są miekkie i świeże, dodatkowo mniej się przetłuszczają.
Prawdą jest że plącze włosy i trudno je potem rozczesać, ale wystarczy użyć maski lub odżywki i problem znika.
Można też mieć wrażenie że słabo się pieni, ale tu także wystarczy jedynie obficie wypłukać włosy w wodzie i nałożyć większą ilość szamponu i pieni się świetnie.
Do tego cudowny zapach.
Chyba zawsze będę do niego powracać:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

nigdy wiecej!

Kupilam go dla mojej rocznej corci. Nie wnikalam w sklad szamponu bo sie na tym nie znam. Kupilam go bo mam zel do mycia z tej firmy i jestem zadowlona. Szampon fajnie pachnie, dobrze sie pieni ale potem trudno jest go splukac a przy malym dziecku jest to pewien problem. Wlosy po umyciu byly skoltunione i trudno mi bylo je rozczesac. A gdy wyschly nie prezentowaly sie dobrze. Na dodatek po ok. 2 tygodniach corci zrobila sie ciemieniucha!! (corka ma rok i nigdy wczesniej nie miala ciemieniuchy!!) I tak skonczyla sie nasza przygoda z tym szamponem. I wiecej go nie kupie. I nie polecam go!!

Używam tego produktu od:2tyg