Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Pogrubiająca maskara do rzęs o lekkiej, kremowej formule. Doskonale pogrubia rzęsy już po pierwszym nałożeniu. Okrągła szczoteczka idealnie rozprowadza maskarę, nie powodując sklejania rzęs. Zawiera keratynę i panthenol. Idealna dla cienkich, osłabionych rzęs. Hypoalergiczna. Innowacyjna formuła zmywalna samą wodą.

Efekt
pogrubiające
niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia
hipoalergiczna

Bardzo wygodna szczoteczka

Jest to bardzo dobry tusz:
- ma wygodną szczoteczkę z włosia, nie silikonową! Nie wiem dlaczego, ale silikonowe szczoteczki drapią mnie po powiekach i w żaden sposób nie współgrają z moimi rzęsami, bardzo trudno mi pomalować nimi oczy bez rozmazywania i kłucia powiek;
- szczoteczka ma tradycyjny, prosty kształt bez zbędnych udziwnień, spiralnych skręceń, jednych włosków krótszych, drugich dłuższych itp.
- tusz nie pogrubia rzęs, po prostu maluje na czarno i to mi w zupełności wystarcza
- dobrze się zmywa, nie osypuje w ciągu dnia, nie kruszy itd.
- tusz nie jest bardzo drogi i dostępny w osiedlowych drogeriach jak i większych sklepach;
- długo zachowuje świeżość, nie gęstnieje, wystarcza spokojnie na pół roku - rok.

Ogólnie: bardzo dobry tusz do codziennego makijażu. Często gości w mojej kosmetyczce, to jeden z moich ulubieńców.

Przeciętniak

Tusz jest bardzo słaby. Jako jeden z niewielu moich tuszy, który się kruszy. Słabo pogrubia i wydłuża rzęsy. Naturalnie je podkreśla, nie skleja. Ma delikatną, miłą w użyciu szczoteczkę.

Mój Hit!!!

Tusz ma średnie recenzje,nie wiedzieć czemu.Posiadam ten tusz w kolorze czarnym oraz brązowym.Częściej używam brązowego,ponieważ wygląda bardziej naturalnie.Kupiłam go na promocji w Naturze za 13 zł,cena regularna nie przekracza 20 zł,więc cena bardzo zachęcająca.Tusz ma wszystko to,czego oczekuje.Pięknie rozdziela rzęsy,niesklejając ich,wydłuża i daje naturalny efekt,jest też bardzo trwały i się nie osypuje,posiada również specjalną formułę,dzięki której możemy go zmyć samą wodą. Jeżeli jesteście zwolenniczkami delikatnego makijażu,który subtelnie podkreśla urodę,będziecie bardzo zadowolone.Jeżeli wolicie zmieniać swoją urodę makijażem i zależy wam na efekcie sztucznych rzęs czy innych cudach wianka to ten tusz nie jest dla was.

Jeden z moich ulubionych tuszów

Jest on idealny na chwilowy makijaż, kiedy nie chcemy poświęcać dużo czasu na jego zmycie, bo zmywa się samą wodą. Nakładanie go na rzęsy dzięki małej szczoteczce jest bardzo przyjemne, bo tusz ma właściwości lekko chłodzące, przynajmniej w moim wypadku i dobrze rzęsy nawilża. Wydłuża je. Trzyma się bardzo długo, dopóki nie ma kontaktu z wodą.

Średni.

Kupiłam ten produkt, bo szukałam tuszu w kolorze brązowym. Szczoteczka klasyczna, niestety przy moich długich rzęsach się nie sprawdziła. Sam tusz średni, pod wieczór się odbijał, ledwo oblepiał rzęsy. Cena niska ale można w tej cenie znaleźć lepszy tusz.

Taki nawet ok...

Kupiłam zachęcona przez panią z drogerii i sam w sobie nie spełnia moich oczekiwań, rzęsy są dłuższe, ale niestety tusz się kruszy. Przy połączeniu z innym tuszem daje znakomity efekt i do tego przestaje się kruszyć! Magia!

taki sobie

Ani bardzo dobry, ani bardzo zły. Mam sentyment do tej firmy. Może był juz troche wyschnięty w sklepie? Skleja rzęsy, trudno go sie nakłada,jest jakby za gesty.Nawet sie trzyma. Szału nie ma, na co dzień może być. Ale już go nie kupię.

Smak dzieciństwa

Pamiętam, że to był jeden z pierwszych produktów, które podkradalam mamie. Spotykając go jakiś czas temu w osiedlowej drogerii, musiałam kupić.
Pomyślcie tylko: ile było nam kiedyś potrzebne do szczęścia.
Zwykły tusz, zwykła szczotka, zwykła czerń.
Teraz- ten tusz jest dla mnie za słaby. Albo potrzebuje efektu wow, albo ciagne je tylko odżywka. Tusz jest tak zwykły, tak zwyczajny. .ot taki sobie.
Nie robi nic, albo juz mój wytrawny nos...nie widzi jego pracy.
Na mnie wrażenia nie zrobił, bo rzęsy po umalowaniu wyglądają normalnie.
Jest tani jak barszcz (ok 9zl) ale wg mnie nie wart ceny. Może zrobić wrażenie na następnych podlotkach

Tusz na codzień

Używam tego tuszu do delikatnego codziennego makijażu (kolor brązowy). Sprawdza się dobrze, daje bardzo naturalny efekt, rzęsy są lekko podkreślone.
Bałam się trochę tego, że nie jest on wodoodporny, ale jak na razie nie sprawiło mi to żadnego problemu (używam tuszu już od ok. miesiąca). Właściwie fakt, że można go zmyć samą wodą działa na korzyść. Aby zmyć makijaż, wystarczy że przetrę twarz zwilżonym wacikiem i już.
Tusz na moich dość ciemnych naturalnie rzęsach wygląda prawie jak czarny, mimo tego efekt jest bardziej naturalny niż przy czarnym tuszu.
Co do szczoteczki to jest ona przyjemna w użyciu. Ma ona gęste włoski pozwalające ładnie "wyczesać" rzęsy.
Na pewno nie jest to tusz do zadań specjalnych, ale do delikatnych, naturalnych make up'ów sprawdza się idealnie.

Nie nadaje się na rzęsy

Skleja, nie pogrubia, ani nie wydłuża rzęs. Bardzo ciężko się nim pracuje, jest 'ciężki'. Nie sprawdził się na rzęsy, ale na brwi tak. Jak usunie się nadmiar tuszu ze szczotki bardzo ładnie podkreśla włsoki i wygląda to naturalnie. Trzyma brwi w jednym miejscu. Polecam zmienić zastosowanie tuszu do rzęs, na tusz do brwi :p

nie polecam

Kupiłam go z ciekawości, ale się rozczarowałam. Nie wydłuża, nie pogrubia, a jedyne co robi to skleja rzęsy. Nie polecam. Po kilku podejściach zmieniłam go na inny.

słaby

Bardzo słaba mascara. Piękne opakowanie, nic poza tym. Tusz okropnie skleja rzęsy, ciężko je rozdzielić. Co prawda ma nadawać objętość rzęsom, ale inne mascary choć trochę je przy tym wydłużają. Ten tusz nie wydłuża w ogóle. Rzęsy są króciutkie, jedynie pomalowane odrobinę na czarno i posklejane. Ciężko mi stwierdzić, czy jest wydajny, bo po paru użyciach zamieniłam go na inny. Nie polecam