Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Pogrubiająca maskara do rzęs o lekkiej, kremowej formule. Doskonale pogrubia rzęsy już po pierwszym nałożeniu. Okrągła szczoteczka idealnie rozprowadza maskarę, nie powodując sklejania rzęs. Zawiera keratynę i panthenol. Idealna dla cienkich, osłabionych rzęs. Hypoalergiczna. Innowacyjna formuła zmywalna samą wodą.

Efekt
pogrubiające
niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia
hipoalergiczna

taki tam

Ponieważ kremuję powieki i w ogóle całą twarz, to automatycznie i rzęsy są kremowane. Nie wiem czy się da kremować omijając rzęsy. Jakbym nie kremowała, to by były suche. Potem jednak przykładam chustkę, aby niepotrzebna warstwa kremu wsiąkła, ale to chyba wiele nie daje.
Więc moja recenzja jest w wersji "na krem".
Myślałam, że będzie lepiej, ale jednak tylko tusze wodoodporne nie robią sobie prawie nic z tego, że rzęsy są tłuste.
Kupiłam wczoraj ten tusz, bo z wszystkich jakie pani w sklepie miała ten mi najbardziej odpowiadał ze względu na szczotkę no i że w nazwie jest pogrubiający. Jednak rozczarował mnie. Spróbuję nałożyć go na krem matujący, bądź w ogóle nie będę kremować powiek, może wtedy efekt będzie w miarę. Ale na dzisiaj to się namachałam :( i posklejał mi rzęsy, które ciężko potem rozdzielić gęstą szczotką. Także 1-e podejście nieudane.

Używam tego produktu od: 01.12.2006
Ilość zużytych opakowań: dopiero początek 1-ego