Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Pogrubiająca maskara do rzęs o lekkiej, kremowej formule. Doskonale pogrubia rzęsy już po pierwszym nałożeniu. Okrągła szczoteczka idealnie rozprowadza maskarę, nie powodując sklejania rzęs. Zawiera keratynę i panthenol. Idealna dla cienkich, osłabionych rzęs. Hypoalergiczna. Innowacyjna formuła zmywalna samą wodą.

niewodoodporne
Szczoteczka
z włosia
hipoalergiczna
Efekt
pogrubiające

Uczula

Kupiłam tusz zachęcona ceną i faktem iż już kiedyś go stosowałam, lecz Producent chyba zmieniła skład kosmetyku, bo już po 3 dniu stosowania kosmetyku tusz zaczął mnie uczulać. Miałam zapalenie spojówki :/.

Jak już ktoś wspominał, tusz jest wodnisty, nie pogrubia, pachnie chemicznie.
Z czystym sercem odradzam bo ktoś może sobie zrobić krzywde, a jest wiele lepszych tuszy .

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:-

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)Pierre Rene, Volume Rich Mascara (Tusz pogrubiający)

Kiepski

Kupiłam go kilka dni temu i jestem rozczarowana.Kiedyś go kupowałam i byłam zachwycona jak nigdy.
Tusz jak dla mnie jest wodnisty i ciężko nim malować rzęsy.Aby wyglądały na pogrubione to muszę kilkakrotnie je malować,a i tak efekt nie jest taki jakbym oczekiwała.A kiedyś był :(

Używam tego produktu od: kilku dni

Super tusz!

Bardzo dużą zaletą jest jego zapach. Nie śmierdzi farbą, natomiast ma przyjemny, delikatny zapach. Nie skleja rzęs, nie powstają grudki. Mam z natury długie rzęsy, więc nie potrzebowałam jakiegoś wielkiego efektu wydłużenia, ale tusz ładnie podkreślił rzęsy i lekko je pogrubił. Mam czarny kolor, ale w przyszłości spróbuję z innymi odcieniami :)

Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.

Mój pierwszy pogrubiający tusz

Namówiła mnie Pani w drogerii. Spróbowałam choć nigdy nie kupowałam pogrubiających.
Tusz ładnie pokrywa rzęsy niestety nie wydłuża ich prawie wcale.
Trwałość nie jest najgorsza.
Faktycznie lepiej wygląda nakładany inną szczoteczką.
Jednak wolę wydłużające maskary a najlepiej 3 w1

Używam tego produktu od:ok 2 tyg

grafitowy

Kupilam ten tusz jakies 1,5 roku temu. Spodobalo mi sie w nim to ze byl grafitowy:D pieknie sie komponowal z moimi szaroniebieskimi oczami:) poza tym nic specjalnego, potem nawet nakladalam go inna szczotecvzka i wygladal o niebo lepiej.Szkoda ze nie jest wodoodporny. Moze kupie ponownie ze wzgledu na kolor.

Używam tego produktu od:1,5 roku

mój debiut makijażowy

Używałam go pod koniec gimnazjum, był moim pierwszym kolorowym kosmetykiem.
Brązowy na tle beżowego cienia wygląda bardzo ładnie i subtelnie, ale jakość tego tuszu jest adekwatna do ceny.
Bardzo się osypuje, rozmazuje przez byle potarcie, kruszy na policzki.
Zlepia rzęsy i pozosta grudki, ale na to można zaradzić grzebykiem do rzęs.
Opakowanie straszne, seledynowe- nie mogłam się przyzwyczaić.
Ogólnie nie polecam, mimo dużego sentymentu, nawet dla nastolatek- dokładając troszkę można mieć coś naprawdę fajnego.

Używam tego produktu od: przez okres 2 lat

Mój drugi tusz

Użyłam go po raz pierwszy będąc w szkole podstawowej. To był mój drugi tusz (pierwszy tusz = to Max Factor natural look 01).
Ten tusz w bardzo tandetnym opakowaniu kupiłam dwa razy. Jak kupowałam ten tusz, to nawet myślałam, że jest to tusz niefirmowy, bo tak tandetnie wyglądał. Używałam bardzo delikatnie, tak aby tylko rzęsy przyciemnić. Oczywiście ten tusz nie dorasta do pię Maxfactorowi. Nie uczulał, Chociaż rzęsy miałam po nim długi i grube, to nie polecam. Nie uczulał, ale odbijał się mi na powiekach, kruszył pod oczami. Takie rzeczy są niewybaczalne, aby wyglądać jak miś koala. Chociaż za delikatnym nałożeniem mocno wydłużał i pogrubiał.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:dwa opakowania

Mój pierwszy ;)

To był mój pierwszy w życiu tusz do rzęs. Posiadałam błękitny odcień, który ładnie wyglądał na rzęsach. Patrząc prosto w oczy był granatowy, a patrząc na oko pod pewnym kontem lub z boku miał piękny, błękitny odcień. Tusz ładnie pogrubiał i lekko wydłużał rzęsy, nadając oczom naturalny, delikatny wygląd. Niestety mało odporny na wodę i ma tendencję do kruszenia się. Dość ładne opakowanie, ale cena jest troszkę za wysoka.

Używam tego produktu od:4 lata temu

jeden z lepszych

Zdecydowanie jeden z lepszych tuszy do rzęs ze średniej półki. Nawet jesli troche wyschnie, nie skleja rzes, oczy wygladaja ladnie, rzesy sprawiaja wrazenie dluzszych i podreconych:). Jedyna wada jest to, ze obsypuje sie pod oczami, ale mimo to i tak polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedziec

Taki ot na codzień

Jest to (jak narazie) mój ulubiony tusz. Chyba przede wszystkim dlatego, że nie podraznia moich wrazliwych oczu . czasem udaje mi się nim wyczarowac cos pięknego (trzeba jednak 2 warstw)
plusy
*fajny zapach taki nie chemiczny
*ładnie pogrubia i nie jest sztuczny na mich rzęsach
*absolutnie nie skleja rzęsek
*bardzo łatwo się zmywa
minusy
*prawie wcale nie wydłuża

Na codzień jest idealny jednak na większe wyjście raczej go nie polecam.
Szukam czegos jeszcze cudowniejszego:)

Używam tego produktu od:1 rok

Dobrze pogrubia ale się kruszy

Tak jak w podsumowaniu:
Tusz dobrze pogrubia,szczoteczka też ok.,nie nabiera tzw."glutów"...
Jednak tusz powoduje czasem powstawanie "ksera" na powiece (choć rzadko)
i... co jest jego GŁÓWNĄ wadą- osypuje sie po kilku godzinach i po miesiącu zrobił się już gęsty :(

Używam tego produktu od:miesiąc