Biotherm, Deo Pure, Roll-On Anti-Transpirant

Biotherm, Deo Pure, Roll-On Anti-Transpirant

Łagodny dezodorant w kulce na bazie Czynnego Kompleksu Minerałów. Bezalkoholowy dezodorant antyperspiracyjny zapewnia długotrwałe uczucie komfortu - skuteczność 48h. Delikatny, aksamitny, może być stosowany bezpośrednio na skórę wrażliwą bądź po depilacji. Zapewnia uczucie świeżości i delikatności już w chwili aplikacji. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

wrażliwa
antyperspiranty
w kulce
ochronne
bez alkoholu, nie pozostawiająca plam

Najlepszy antyperspirant jakiego używałam

Już wcześniej używałam antyperspirantow w kulce ale ten okazał się inny. Nie testowałam go całe 48 godzin, ale sprawdza się przez cały dzień. Po kilkunastu intensywnych godzinach nie czuć żadnego nieprzyjemnego zapachu, na ubraniach pozostaje tylko lekki zapach antyperspirantu. Jestem pod wrażeniem jego skuteczności. Zapach moim zdanie bardzo przyjemny. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to opakowanie, które momentami puszcza więcej kosmetyku niż powinno i na kuce jest za dużo antyperspirantu.
Generalnie polecam.

Najlepszy antyperspirant

Nie przepadałam za antyperspirantami w kulce do momentu aż poznałam ten.

Czy działanie utrzymuje się przez 48h jak obiecuje producent – nie wiem. Na pewno jednak daje poczucie świeżości i czystość przez cały dzień. Po całym dniu pracy (czasem w ubraniach w 100% z poliestru), załatwiania spraw na mieście i ćwiczeniach nie czuję nieprzyjemnych zapachów tylko delikatną woń tego antyperspirantu. Podobnie ubrania – nie czuć na nich zapachu potu tylko ten antyperspirant. Zupełnie inna jakość w porównaniu do wwszystkiego czego dotychczas używałam.

Dosyć drogi, ale zdecydowanie jest wart swojej ceny.

Kulka o mocnym, świeżym zapachu, która chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Opakowanie ciekawe i wydajne, aczkolwiek dozuje trochę za dużo produktu. Działanie antyperspiracyjne całkiem dobre, ale trzeba dać chwilę, żeby skóra wyschła. Ogólnie bardzo go lubię, niestety cena trochę zaporowa jak na antyperspirant, ale trzeba przyznać, że starcza na długo.

Warto sprawdzić.

Z Biotherm przetestowałam już prawie wszystkie kosmetyki ;)) i zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami przyszedł czas na ten.
Zapach do zaakceptowania chociaż to nie moje klimaty. Dobrze, że przynajmniej nie jest pudrowy i przyprawiający o nudności, ale dość męczący i intensywny zaraz po użyciu.
Jeśli chodzi o skuteczność to faktycznie jest bardziej trwały niż marketowe kosmetyki, nie wiem jednak czy aż na tyle, żeby cena była adekwatna? Myślę, że dużo tutaj też zależy od indywidualnych uwarunkowań organizmu, potliwości, trybu życia. Mi wystarczy :)
Uważam, że dość dużo go wychodzi spod rolki podczas dozowania przez co chwilkę trzeba odczekać aż wyschnie. Nie wiem jak z wydajnością w kontekście tego, jednak znając produkty Biotherm zapewne i tak wieki posłuży :))).
Osobiście nie wiem, czy wrócę do niego, ale na pewno warto wypróbować.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Dobry

Dezodorant kupiłam w zestawie Biotherm na lotnisku tuż przed wylotem do Maroko. Nigdy wcześniej nie używałam tej marki dlatego skusiłam na niego, zestaw zawierał min pełnowymiarowe dezodorant. Jest on przyjemny w stosowaniu, dobrze chroni, nie poradnia, można używać od razu po goleniu. Nie jest dla mnie spektakularny bo takie same efekty dają zwykle antypesrspiranty z drogeri . Dlatego duży minus za kolosalna cenę i drugi minus to że kulka zbyt dużo dożyję produktu, trzeba na to uważać ponieważ potrafi się szybko skończyć. Raczej więcej nie kupię że względu na cenę...No chyba że w jakimś fajnym zestawie na lotnisku ;)

Skuteczny

Dezodorant ten kupiłam zmuszona przyzwyczajeniem się skóry do swego ulubionego V w kulce. Zapach delikatny nie natrętny z powodzeniem można stosować różne perfumy. Aplikacja rano pozwoli poczuć się do godzin popołudniowych w miarę spokojnie, oczywiście pozostaje kwestia co kto robi cały ten dzień :) Popołudniu jednak polecam przysznic. Opakowanie klasyczne- jak w kulkach, minusem pozostaje fakt, że zakrętka jest okrągła nie da się postawić "do góry nogami" celem wydobycia resztek produktu. Duży plus za pojemność 75 ml, niestety duży minus za cenę, lekko przesadzoną. Właśnie ze względu na ostatni fakt, nie wiem czy sięgnę ponownie.

Ilość zużytych opakowań: drugie

dobry ale za drogi

Nie mam tendencji do nadpotliwosci, ale zauważyłam, ze dezodoranty w sprayu potrafią mnie podraznic. Przerzuciłam się na te łagodne, kulkowe.
Opakowanie ładne, wygodne w uzyciu, delikatny zapach bawełny. Nie bieli, nie brudzi, nie podraznia. Przyzwoicie i długotrwale chroni, ale zaznaczam - bardzo rzadko mam jakiś problem.
Lubie go i mogę polecić...ale identycznie zachowywał się u mnie kulkowy antyperspirant z AA, w cenie 10 razy niższej :D Jeśli róznica jest minimalna - pewnie następnym razem ponownie kupię AA :)

Zdecydowanie nie chroni

Kupiłam ten produkt zachęcona dużą ilością pozytywnych recenzji, ale okazało się, że wcale nie chroni przed poceniem, nie niweluje zapachu potu, co sprawia, że praktycznie od razu tracę uczucie świeżości i komfortu.

Robiłam do niego kilka podejść, używany był w okresie zimowym, więc nie było mowy o nie wiadomo jakiej potliwości, a i tak nie działał tak, jak powinien.

Niestety nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

nie na wielkie poty, stres i kłopoty

Kupiłam, kiedy jeszcze nie znałam fenomenalnej Ziaji. Dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto. Być może ten anypersp. radzi sobie u osób z mniejszą potliwością, u mnie niestety absolutnie się nie sprawdził.

Moja nadpotliwość była dla mnie naprawdę ogromnym problemem, szczególnie zimą przy grzejących kaloryferach oraz w sytuacjach stresowych. Zmorą były przepocone bluzki pod pachami i koszmarne plamy. Doszło do tego, że zakładałam tylko ciemne ubrania. Ten dezodorant był jednym z wielu przetestowanych i niestety jednym z największych zawodów, bo zważywszy na cenę, oczekiwałam znacznie więcej. A zatem w szczegółach sprawa wygląda następująco.

PLUSY:
- łagodność, brak reakcji uczuleniowej, nawet na lekko podrażnionych pachach;
- delikatny, bardzo przyjemny zapach.

MINUSY:
- cena z kosmosu, bo...
- działanie żadne, mnie nie zabezpieczał nawet na godzinę, bo tyle zajmowała mi droga do pracy, po zdjęciu kurtki, w ciepłym pomiszczeniu od razu wykwitały mi plamy potu;
- nie odczułam nawet większego neutralizowania zapachu potu, co już mnie bardzo zirytowało;
- białe plamy na bluzkach niestety;
- bardzo długo wysychał, więc w porannej gonitwie również było to bardzo uciążliwe.

Mojego opakowania nie zużyłam do końca, a po przeterminowaniu się bez żalu wyrzuciłam do kosza. W tym czasie już odkryłam antypersp. z Ziaji, który kosztuje grosze, a działa cuda.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu ok. miesiąca prób
Ilość zużytych opakowań: jedno niezużyte

Krzywdy nie robi, ale cena nie adekwatna do jakości

+ nie uczula

+ neutralny zapach

+ neutralizuję woń potu na 5-6 godzin, w spokojnym dniu, polecam na weekend, w okresie zimowym, gdy nie wychodzi się z domu

- cena, płacić ok. 100 złotych za 75ml dezodororantu, który starczy co najwyżej na miesiąc i działa tak samo jak drogeryjne za ok. 5 złotych ?!

- nie minimalizuję pocenia nawet o 10%

- schnie ok. 20-30 minut

Używam tego produktu od: Jesień 2011.
Ilość zużytych opakowań: 1, całe z dużymi przerwami, zużywałam go z pół roku

Za taką cenę liczyłam na więcej.

Po przeczytaniu tylu pochlebnych recenzji postanowiłam (pomimo bardzo wysokiej ceny) zaryzykowac i kupić tę kulkę. Nie mogłam dostać jej w żadnej aptece, dopiero w Sephorze ją dorwałam za 93 zł!

Plusy:
- Deo Pure jest bardzo delikatny- można używać na bardzo podrażnioną skórę i mam wrażenie, że pomaga przy gojeniu.
- ma delikatny lekko wyczuwalny zapach.
- pozostawia naprawdę niewielkie ślady na ubraniu.
- bardzo wygodne opakowanie.

Minusy:
- nie zapobiega poceniu ani trochę, pocę się na ogół mocno, więc nie mam mu tego tak bardzo za złe.
- tylko przez krótki czas chroni przed brzydkim zapachem i tylko w niskich temeraturach. Przy upałach zapach potu bardzo szybko się pojawia, a z tym problemem lepiej sobie radzą tanie antyperspiranty.
- bardzo długo schnie.

Drugi raz na pewno go już nie kupię, pomimo, że jest delikatny. Prawie 100 zł. na coś co nie działa tak jak powinien to starta kasy.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: przy pierwszym

polecam

Jestem zachwycona tym produktem, jego skutecznością i zapachem (jest śliczny). Minusem są cena i białe ślady, które pozostają czasami na ubraniu :( co niestety jest zazwyczaj "normalne" przy tego typu produktach.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kończę 4 opakowanie