The Ordinary, Natural Moisturising Factors + HA (Krem nawilżający)

The Ordinary, Natural Moisturising Factors + HA (Krem nawilżający)

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Naturalne czynniki nawilżające (NMF) to elementy, które chronią warstwę zewnętrzną skóry i ją nawadniają. NMF składa się z wielu aminokwasów, kwasów tłuszczowych, trójglicerydów, mocznika, ceramidów, fosfolipidów, gliceryny, sacharydów, sodu PCA, kwasu hialuronowego i wielu innych związków naturalnie obecnych w skórze.

Ta formuła oferuje nietłustą hydratację, która działa jako bezpośredni dodatek miejscowy w przypadku zaburzenia składników NMF. Zawiera 11 aminokwasów, fosfolipidów, kwasów tłuszczowych alfa / beta / gamma, triglicerydów, steroli i estrów sterolu, gliceryny, prekursorów ceramidu, mocznika, sacharydów, sodu PCA i kwasu hialuronowego. Zapewnia natychmiastowe nawilżęnie i długotrwałe efekty przy dłuższym użyciu.

uniwersalne
sucha, odwodniona
nawilżające
bez alkoholu, bez silikonów, oil – free / nietłusta
w tubce
bogate

Ulubieniec w niskiej cenie!

Kosmetyk jest zamknięty w plastikowej tubce , z której należy "wyciskać" krem. Cała gama kosmetyków The Ordinary stworzona jest w bardzo minimalistycznym stylu. Ich opakowania są proste, bez zbędnych grafik czy kolorów, tak jest i w przypadku tego produktu. Jest on bezzapachowy. Kolor kremu to biel i jest to bardzo gęsta, treściwa formuła. Od razu po rozsmarowaniu na skórze czuć nawilżenie. Krem daje dogłębne ukojenie. Jest bogaty w wiele cennych składników odżywczych i to naprawdę czuć podczas jego stosowania w pielęgnacji. Rewelacyjnie nawilża i zmiękcza i jest to długotrwały efekt . Jestem posiadaczką cery, która nie jest problematyczna. Nie mam problemu z niedoskonałościami. Czasem zmagam się z "suchością" więc dlatego sięgnęłam po ten produkt. Warto też zaznaczyć, że jestem na etapie, kiedy moja skóra jest narażona na powstawanie pierwszych zmarszczek i stosując ten krem mam wrażenie, że "wypełniał" on moje drobne linie, które mam na twarzy. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Skończyłam pierwsze opakowanie i z pewnością zakupię go ponownie . Krem wystarcza na długo. Ja miałam wariant 100ml. Wiem,że występuje jeszcze w 30ml ale sądzę, ze zakup większego formatu, to dobry deal. Super skład, świetna cena, warto go mieć w swojej pielęgnacji.

Fajny, lekki krem!

Spoko krem, nawilża, choć zimą dla mnie za lekki. Nie podrażnia, nie pachnie, jest przyjemny i wydajny.
Przechodzę już przez 3 opakowanie. Stosuję jednocześnie retinol, i ten krem dobrze się z nim "dogaduje". Być może mógłby być nieco tańszy jak na taki basic :)

Dobry jako baza, ale słabo nawilża

Kremu używam na codzień pod makijaż, ponieważ sprawdza się idealnie jako baza, natomiast efekt nawilżenia jest bardzo słaby. Jeśli komuś zależy na efekcie nawilżenia, to odradzam ten produkt.

Koszmarny produkt, strata pieniędzy

W okresie jesienno-zimowym klasycznie u mnie pojawiają się problemy z zaburzeniami bariery hydro lipidowej, Szukam wówczas perełki, która uratuje moją ściągniętą do granic możliwości skórę. Tym razem postawiłam na ten krem. I dawno nie byłam ąz tak zawiedziona. Krem jest beznadziejny, nie nawilża w ogóle.
Jeszcze bardziej spotęgował efekt, który ja chciałam zniwelować.
Okropnie wysuszył mi skórę.

Osobiście nie polecam.

Koszmarny produkt

Krem, który wcale nie nawilża, a wręcz okropnie wysuszył mi skórę twarzy. Ponadto podczas jego stosowania pojawiły się u mnie duże problemy skórne, walczyłam z bolesnymi pryszczami i podrażnieniami. Skończyło się na tym, że używałam go jako kremu do rąk, ponieważ nie lubię wrzucać kosmetyków. Osobiście nie polecam, ale może u innych osób dobrze się sprawuje.

Niby okej, ale...

Kurcze mam mieszane uczucia co do tego produktu... Niby jest fajny, super pojemność jak na taką cenę i jest też wydajny ale... po prostu nie podchodzi pod moje gusta :) ja zdecydowanie bardziej wolę kremowe konsystencje, nie żelowe. Moim zdaniem też ten produkt trochę śmierdzi, przynajmniej dla mnie. Nie czuję też po nim aż takiego nawilżenia jakbym oczekiwała. Za to szybko się wchłania więc fajnie. Makijaż też się na nim dobrze utrzymuje. Ale no sama nie wiem, jest tak jak mówię, niby okej, ale jak skończę to raczej już chyba do niego nie wrócę.

Mój krem na codzień

Od roku używam na dzień i na noc, gdzie mimo sporego zużycia produkt starcza na dość długo (spokojnie na pewne 3 miesiące). Daje dobre nawilżenie, posiada miła formułę. Cena spora, ale warto poszukać promocji czy dobrych ofert w internecie.

piecze

jako jedyny w mojej pielęgnacji piecze mnie w twarz
nawilżenie jest w porządku mogło by być trochę lepsze. nie zapycha
opakowanie ładne minimalistyczne, 100 ml jest wystarczające
krem powinien się sprawdzić dla tłustej cery i niewrażliwą. ja mam mieszaną jak i niewrażliwą ale z jakiegoś powodu nie polubil się z moją cerą bo piekł. dlatego myślałam że może mam uszkodzona barierę ale żaden inny produkt mnie nie szczypał, tylko ten krem i przestałam go przez to używać

Jeden z ulubionych

Co jakiś czas do niego wracam. Bardzo lubię jego formułę. Jest lekki i szybko się wchłania. Świetnie nawilża i nie zostawia lepkiego filmu na skórze. Pod makijaż jest rewelacyjny, działa wręcz jak baza. Ma fajne i duże opakowanie, a do tego niską cenę. Moja skóra bardzo się z nim polubiła.

Baza na mojej półce

Skończyło się pierwsze opakowanie i myślę, że krem zostanie ze mną na dłużej. Dla mojej skóry po czterdziestce, to taka nawilżająca baza, która sprawdzi się w ramach dobrego nawilżenia, lekkiego natłuszczenia, jako ratunek na ewentualne podrażnienia, czy wtedy gdy inne kosmetyki zawiodą. Dobra kremowa konsystencja, nie jest to żadna wodnista emulsja. Nie podrażnia, nie ściąga. Dobrze, gdy jest na półce.

Boskie nawilżenie niskim kosztem

Krem w sporym opakowaniu ma niską cenę, więc przyciąga uwagę. Wiele pochwał i recenzji skłoniło mnie do jego zakupu. Nie zawiodłam się. Fajna konsystencja, pięknie rozprowadza się po twarzy i pozostawia skórę nawilżoną. Jako krem dla młodej osoby sprawdza się idealnie.

Fajny, przyjemny w obsłudze

Mój pierwszy kosmetyk od tej firmy, poleciła mi kosmetolog. Nie mam porównania z wieloma innymi kosmetykami o takich samych właściwościach i komunikacji składników, ale uważam że spełnił swoją rolę. Mial za zadanie nawilżyć, zniwelować wysuszenie i pomoc przy kuracji retinolem.