Natura Siberica, For Real Men Only, Żel myjący do twarzy `Uścisk niedźwiedzia`

Natura Siberica, For Real Men Only, Żel myjący do twarzy `Uścisk niedźwiedzia`

Syberyjskie zioła i rośliny w celu przetrwania ekstremalnych warunków syntetyzują wysoce ochronne składniki aktywne o niezwykłej mocy rewitalizacji.
Pobudzający żel do mycia twarzy Uścisk Niedźwiedzia marki Natura Siberica oczyszcza skórę ze wszystkich niedoskonałości.
Ponadto, dziki syberyjski żeń-szeń i mącznica lekarska poprawiają koloryt skóry, podczas gdy cytryniec chiński i 100% witaminy C pozostawiają na Twojej twarzy uczucie świeżości, zupełnie jak silny syberyjski wiatr wiejący przez tajgę.
Produkt nie zawiera parabenów, SLES, PEG, olei mineralnych, EDTA, BHT-BHA.

oczyszczające, odświeżające, energizujące
oil – free / nietłusta, bez silikonów, bez parabenów
w tubie
żel
normalna, sucha
żele

Misiek do codziennej pielęgnacji

Muszę zacząć od tego, że design opakowań całej tej serii dla mężczyzn jest rewelacyjny! Ktoś fajnie to wymyślił z tymi motywami zwierząt. Mojemu mężowi grafika z niedżwiedziem bardzo przypadła do gustu. To on oczywiście używał żelu przez większość czasu, ale ja też sięgnęlam po niego parę razy.

Żel ma dość wodnistą konsystencję i miodowy kolor. Zapach jest lekko słodki, więc też może kojarzyć się z miodem, dominują w nim jednak nuty ziołowe. A ekstraktów ziołowych jest tutaj mnóstwo! Na miejscu osób ze skłonnością do alergii trochę bym uważała sięgając po ten kosmetyk, dla wszystkich innych będzie to skutecznie myjący i odświeżający mix do codziennego stosowania. Żel dobrze się pieni i rozprowadza po twarzy, więc w kwestii komfortu użytkowania nic mu nie można zarzucić. W naszym przypadku nie uczulił ani nie podrażnił, nawet w okolicach oczu, nie spowodował też wysypu niedoskonałości.

Jedyne do czego można się przyczepić to problem z dozowaniem produktu. Żel jest wodnisty, a tuba stoi otwarciem do dołu, więc często wyciekało z niej więcej kosmetyku niż potrzeba. Mimo to żel jest wydajny, bo wystarczył na ok. 2 miesiące regularnego stosowania 2x dziennie.

Nie tylko dla mężczyzn!

Żel jest niby dedykowany tylko mężczyznom, ale używam go od czasu do czasu i jestem zachwycona :) żel ma fantastyczny skład i zapach, świetnie się pieni i dobrze oczyszcza twarz! Naprawdę wystarczy malutko, żeby umyć całą twarz :)
Wszystkie produkty od Natura Siberica mają bardzo fajne opakowania i grafikę. Jedynie co, mają trochę wyższą cenę, bo za żel zapłacimy ok. 28-30 zł. Jak dla mnie, wart tego :)

Dla prawdziwego mężczyzny!

Szukałam jakiś czas idealnego żelu do twarzy dla mojego mężczyzny i dopiero ten przypadł mu do gustu. Produkt oczyszcza twarz nie podrażniając jej. Żel posiada przyjemny zapach a do tego zachwyca "zwierzęce" opakowanie. Polecam każdemu panu!

Zalety:
- oczyszcza skórę,
- jest delikatny,
- nie podrażnia,
- przyjemny zapach,
- wygodne i ładne opakowanie,
- wydajny,
- dostępność.

Rewelacja!

Strasznie długo polowałam na ten żel, bo nigdzie nie mogłam znaleźć, a wiedziałam że już samo opakowanie przypadnie mężowie do gustu. I jak się okazało, nie tylko opakowanie.

Żel jest bardzo przyjemny w użyciu, ma ciekawy taki jakby korzenny zapach. Jest wydajny. Nie pieni się jakoś rewelacyjnie, ale to jestem w stanie zrozumieć patrząc na skład. Dokładnie oczyszcza twarz i pozostawia skórę miękką w dotyku.
Jest to jeden - obok tołpy barber - z ulubionych żeli do mycia twarzy mojego małża.

Polecam!