Maybelline New York, Fit me!, Matte + Poreless Powder (Puder do twarzy (nowa wersja))

Średnia ocena: 3.48/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Jest idealny do wykańczania makijażu, pozostawia skórę gładką, świeżą i naturalną. Zapewnia kompletne, ale delikatne krycie. Puder zapewnia najwyższy stopień dopasowania z kolorytem cery przy każdej aplikacji, przez cały dzień. Wyjątkowo łączy się ze strukturą skóry, nie ściera się i nie osadza się w zagłębieniach.

prasowany, sypki
tłusta, normalna, mieszana
matujące, utrwalające

Kosmetyk dobry

Puder poprawny.Plusem jest lusterko oraz gąbeczką w środku.Efekt wygładzenia gwarantowany,nie polecam nakładać pędzlem
Kupiłabym ponownie,idealny puder do poprawek w ciągu dnia.Wyglada poprawnie na cerze

Super Mat!

Puder zamknięty jest w plastikowym opakowaniu. Ma sprytnie ukryty puszek i lusterko, za to ogromny plus! Zapach ma przyjemny, nie zapycha ani nie robi z twarzy maski, wygląda bardzo naturalnie i spokojnie utrzymuje się parę godzin na twarzy. W zapasie już mam kolejne opakowanie i myślę, że będzie to póki co mój numer jeden. Cerę mam jasną i odcień, który mi odpowiada to 105 Natural Ivory.

Jak dla mnie nie ma lepszego drogeryjnego pudru

To mój totalny ulubieniec. Używam od lat i nie wyobrazam sobie większych wyjść bez niego. Idealnie wtapia się w cerę dając efekt photoshopa. Długo utrzymuje matowy efekt i nie przesusza skóry twarzy.

Puder

Nie wiem o co chodzi, czy trafiłam na wadliwe opakowanie czy moja cera nie chce współpracy z tym pudrem, ale on mi się w ogóle nie sprawdził.
Nie matuje, muszę dużo go nałożyć żeby był jakikolwiek efekt co sprawia że moja cera źle wygląda, nienaturalnie. Potrafi się ciastkować w niektórych miejscach.
Moja cera bardzo szybko znowu się świeci. Trzeba go dokładać a efekt matu jest mizerny, natomiast jednocześnie czuć że skóra jest ściągnięta, nieprzyjemnie sucha.
Po drugie bardzo ciężko nabrać ten puder na puszek czy pędzel.

Wykończyłam go w miesiąc ale na pewno nie kupię ponownie. Nie jest totalnie dla mojej cery.

Jeden z moich ulubionych

Jestem absolutnie zachwycona tym pudrem. Mam już kolejne opakowanie i na pewno jeszcze go kupię. Podczas używania moja skóra wygląda perfekcyjnie gładko i jest matowa przez cały dzień. Ten puder doskonale kontroluje nadmiar sebum, sprawiając, że skóra nie świeci się i wygląda świeżo nawet po wielu godzinach. Co więcej, nie sprawia, że skóra staje się sucha czy "ciężka" - wręcz przeciwnie, ma lekką formułę, która pozwala skórze oddychać, a jednocześnie bardzo dobrze kryje. Dodatkowo, wygładza pory i daje fajny efekt "bluru" na skórze. Na plus jest też opakowanie z lusterkiem.

Ulubieniec

Puder kupiłam po tym, jak testowałam wiele innych pudrów i chciałam wrócić do swojego starego ulubieńca, również z Maybelline - Face Studio Setting Powder. Jednak okazało się, został wycofany. Szukałam zamiennika i trafiłam na: Fit me!, Matte + Poreless Powder. Mam wrażenie, że to ten sam produkt!
Jestem posiadaczkę cery suchej, wrażliwej, a mimo to mogę go również używać pod oczy. Nie podkreśla suchych skórek, ładnie ujednolica cerę i wygładza. Nie zapycha porów. Sam puder jest bardzo wydajny. Dodatkowo do wyboru jest wiele kolorów. Opakowanie jest bardzo wygodne. Do tego jest łatwo dostępny i często można go kupić w promocji. Na pewno kupię kolejne opakowania :)

HIT

Można ładnie dopasować kolor, przez co dodatkowo dokłada krycie, pięknie matuje, nie zapycha, jest genialny. Ładnie wygląda na buzi, jest mega wydajny. Polecam! Żałuje, ze nie odkryłam go szybciej

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Totalny HIT!!????????

Puder Maybelline Fit Me stał się moim niezmiennym towarzyszem w pielęgnacji urody przez ostatnie dwa lata, pomimo wielu eksperymentów z innymi produktami. Niezawodnie dostarcza efektu "Photoshop na twarzy", co dla mnie jest kluczowe, zwłaszcza że używam odcienia 105. To wyjątkowy puder, który zawsze mnie przyciąga, wracam do niego, bo po prostu doskonale spełnia moje oczekiwania.Polecam z całego serca!!????❤️

Tani puder matowy

Ładnie wygładza, całkiem dobrze matuje. Czasem niestety ciastkował się z podkładem. Nie nakładam go na całą twarz, tylko na strefę T, spisywał się nieźle, ale dla tłustych cer może nie być wystarczający. Efekt wygładzenia ładny i subtelny. Myślę, że wrócę do niego kiedyś, warto mieć go w kosmetyczce.

baaardzo delikatny

Kupiłam ten puder w odcieniu 105, pierwsze wrażenie- śliczny efekt blur. Jednak z trwałością już trochę gorzej ;( puder na twarzy wygląda wyjątkowo naturalnie, delikatnie, wręcz niemożliwym jest by zaaplikować go za dużo, jednak przez to, że jest tak lekki ma też swoje wady, szybko sie zmazuje w ciągu dnia, a jeśli chodzi o trwałość, to trzyma się do ok. 4-5 godzin. A wielka szkoda, bo naprawdę przepieknie wykańcza makijaż, nie zapycha, nie ciastkuje się ;p

Na szybki spacer

Używam koloru 105 do podkładu nr 110 z tej samej serii. Po nałożeniu go skóra wygląda całkiem nieźle. Pod oczami daje efekt delikatnego bluru, na twarzy tworzy lekkie krycie. Ma słabą/średnią trwałość. Po paru godzinach zaczyna się wyświecać (w ciepłe dni o wiele szybciej), a nakładając kolejną warstwę zaczyna się ciastkować i zmienia odcień. Może podkreślać suche skórki, a z mocniej kryjącymi podkładami tworzyć ,skorupę’ na twarzy. Wielki plus natomiast za dwupoziomowe opakowanie z lusterkiem i załączoną gąbeczką do nakładania produktu. Nie nałożyłabym go na większe wyjścia, ale od czasu do czasu do szybkiego makijażu da rade.

Dobry produkt

Lubię ten puder, łatwo się aplikuje i dobrze wygląda na skórze. Fajnie matuje i jest wydajny, cena mogłaby być trochę niższa, gdyż nie jest zbyt trwały. Używałam w transparentnym kolorze, polecam. Plus za lusterko i gąbeczke.