Lierac, Aqua-D+ Multivitamine Fluide Teinte (Multiwitaminowa emulsja tonująca)

Lierac, Aqua-D+ Multivitamine Fluide Teinte (Multiwitaminowa emulsja tonująca)

Aqua-D+ Multivitamine - emulsja tonująca nadająca skórze zdrowy koloryt.

Łączy dobroczynne działanie witaminy D i zalety bogatych w witaminę C czerwonych pomarańczy , ujędrnia i stymuluje skórę, nadając jej elastyczność i promienny wygląd. Nawilżające składniki czynne zapewniają optymalne nawilżenie, a pigmenty zdrowy odbijające światło rozświetlają skórę i nadają jej zdrowy koloryt. Dwa kolory: Sable, Dore

Nie!

Emulsja kompletnie mi nie odpowiada, ma fajną konsystencję i rozświetla napewno.
Co do pielęgnacji nie było mi dane tego sprawdzić gdyż został odsprzedany.
Kolor Sable nadaje się do porządnie opalonej cery a nie jasnej, choć do takiej jest podobno przeznaczony.
Kolor jest moim zdaniem brązowo-pomarańczowy a nie piaskowy.
Nie polecam!

wspaniały

Myślę, że zbyt szybko to go nie porzucę. Kremik jest cudowny, leciutki, nie zatyka porów, nie uczula, nie podrażnia, ładnie się rozprowadza i nadaje skórze ładny odcień. Odjęłam jedną gwiazdkę, za kolor (używam Sable), który jest jednak dla mnie trochę za ciemny i przez to muszę uważać ile nakładam, żeby nie wyglądać komicznie. Byłoby dobrze gdyby Lierac wypuścił jeszcze jeden odcień o ton jaśniejszy od Sable. Poza tym używam go zawsze na Nutritica 5%, bo sam na pewno nie poradził by sobie z nawilżeniem mojej suchej skóry.A przez to, że nie nakładam go dużo, to nie wiem kiedy mi się on skończy.Cena nie wygórowana, choć jakby był tańszy to było by miło.

mój absolutny KWC

nie lubie podkładów, a kremy matujące to troche za mało dla mnie, bo mam jeszcze troche blizn potrądzikowych.

ale ten krem LIERAC to mój absolutny KWC
kocham ten krem miłością odwzajemnioną.

pięknie sie rozprowadza
ładnie pachnie
super kolor (ja używam ciemnego) zero czerwieni na buzi
ładnie kryje i pozostawia skórę gładką.
dodatkowo chyba troche łagodzi podrażnienia na buzi.

naprawdę POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Polecam Wszystkim!

Dla mnie akurat kolor sable jest ok.
Jestem bardzo zadowolona z efektu
nawilżenia i odświeżenia, podobnego do
Chanel również sable, a tu lierac proszę,
o połowę tańszy. Tylko że bez filtrów UV...
Szkoda. Po prostu najpierw daję krem z filtrem
a na to tego lieraca. To pierwszy produkt tej
firmy i jestem w szoku, bo nie zwracałam
uwagi na lieraca, nigdy!
Początkowo miałam w planie kupić Nuxe,
ale zdecydowałam się na ten produkt i chyba
jest znacznie lepszy, na pewno super się
rozprowadza. Ma bardzo delikatny zapach.
Wyrównuje i upiększa, delikatnie ociepla
koloryt skóry, ale na pewno nie
ukryje problemów, lepiej uzupełnić
makeupem albo korektorem, jeśli ktoś lubi
perfekcję.

Jestem bardzo zadowolona

Delikatny, ładnie się rozprowadza, przy mej śmiertelnie bladej twarzy po opaleniu daje wrażenie łagodnej opalenizny ( bez niego nie widać jakobym była kiedykolwiek na plaży).
Dobrze nawilża.
Ma delikatny zapach.
Wydajny.

Jedyny minus to kolor, za ciemny by móc używać ten krem w innych mieisącach niż letnie, a szkoda...

Używam tego produktu od:od trzech miesięcy

bardzo fajny

Bardzo dobry krem.
Ładnie tonuje ,nie obciazajac przy tym skory.
Lekki,szybciutko sie wchlania.
Przy cerze mieszanej jaka posiadam po tym kremie nie swieci mi sie cera co jest wielkim plusem.Zdrowo wyglada.
O wiele lepszy np od nuxa,ktorego nie polecam.

Używam tego produktu od:m-ca

znakomity!

Bardzo dobry krem tonujacy. Chociaż zawsze używałam podkładu mocno kryjacego, to ostatnio zauwazyłam, ze tworzy mi sie efekt maski. Postanowiłam podkład zastapic tym kremem o odcieniu Dore -zloty braz.
Na pierwszy rzut oka kolor jest bardzo ciemny, natomiast na twarzy tego nie widać.
Mieszam w proporcji 1:1 z bazą pod makijaz oriflame- efekt jest znakomity, bardzo naturalny. Ale niestety efektu marowego nie ma- chociaż i tak zawsze uzywam podru prasowanego, dlatego uwazam ze ten krem to znakomity produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

fantastyczny

Stosuję go wiosna i latem, bo zimą moja sucha skóra potrzebuje wiekszej ochrony. bardzo lekki i delikatny (mam sable) ale daje efekty. Skóra jest promienna i ma wyrównany kolor, nie wysusza, nie zbiera się w załamaniach skóry ani nie zostawia smug. super.

Używam tego produktu od:około 2 lata

Rewelacja!!!

Dostałam w aptece próbkę tego kremu przy okazji zakupów.
Nie miałam pojęcia, że krem tonujący może z powodzeniem zastąpić podkład, a nawet przebić go ku uciesze skóry i oczu:)
Używałam koloru Dore - mimo, że jest dość ciemny to na twarzy idealnie komponuje się nawet z delikatną opalenizną.
Świetnie się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. W moim przypadku przypudrowanie jest konieczne, bo mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się.
Ten krem oprócz nadania koloru sprawia, że cera wygląda na zdrową i wypoczętą.
Na pewno kupię pełnowymiarowe opakowanie.
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:próbka 5ml(tubka)

Byłoby KWC gdyby nie ten błysk

Naprawdę super kremik koloryzujący, jedynie właścicielki tłustej cery mogą mieć z nim problem. Mam ciemny odcień Dore. Dobrze się rozprowadza nie tworząc smug. Można stopniować kolor odpowiednio dozując ilość kosmetyku, jezeli nałozy się grubszą warstwą kolor jest intensywniejszy. Po nałożeniu odcień Dore może wydawać się zbyt ciemny, ale po opruszeniu jasnym pudrem staje się bardziej naturalny. Dla rozjaśnienia koloru mieszam z kremem matującym Siarkowa Moc lub Biodermą Sebium w proporcji około 1:1, daje się bardzo dobrze wymieszać i nie rozwarstwia się później w słoiczku. Kremik bardzo ładnie ujednolica kolor skóry, lekko kryje i tuszuje niedoskonałości . Jest w miarę odporny na ścieranie i wieczorem mimo , ze dotykałam łapami twarzy nie miałam jaśniejszych placków. Nawilzenia nie zauważyłam.
Jedyny jego minus jak dla mnie to to, ze po nałozeiu daje satynowy efekt tj. mimo ,że odczekam aż sie wchłonie , pozostawia na skórze lekko pobłyskujacą warstwę , ktora szybko w yłazi spod pudru. Nawet dodatek skrobi do pudru tego nie zniweluje. Błysk nie znika mimo wymieszania go z jakimś kremem matującym. Niestety czesciej trzeba odtłuszczać bibułką twarz w ciągu dnia.
Dlatego polecam kremik paniom z suchą lub normalną cerą. W przypadku cery tłustej, oleistej nie sprawdza sie za bardzo.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

****

Wspaniały krem tonujący na upalne dni . Jest zadziwiająco lekki , taki kremowo-żelowy , gładko rozprowadza się na skórze , nie pozostawia smug i plam . Używam odcienia Sable - bardzo naturalnie wygląda i idealnie pasuje do mojej jasno złocistej opalenizny . Krem nie wpada ani w kolor żółty, ani pomarańczowy czy wścielke brązowy jak np. Nuxe :/ . Nawilża skórę , nie obciąża jej - nie czuję, że "mam coś na twarzy" . Bardzo wydajny , wystarczy niewielka ilość , żeby rozprowadzić krem na twarzy. Ładnie ujednolica koloryt skóry, cera wygląda świeżo i promiennie przez większą część dnia , zdecydowanie idealny na bardzo upalne dni ponieważ nie spływa i nie świeci się na twarzy w ciągu dnia . Podoba mi się o wiele bardziej od używanych wczesniej przeze mnie tonujący Day Wear Plus Estee Lauder czy okropnego Hydramax Teintee Chanel . Tańszy i rewelacyjny odpowiednik . Polecam . Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

miłe zaskoczenie

Kupując kremy Lieraca otrzymałam próbkę tej emulsji i po testach zakupiłam opakowanie pełnowymiarowe. Zgadzam się ze swoimi poprzedniczkami, że jest to krem tonujący :) więc jesli ktoś szuka podkładu, który będzie krył to sie rozczaruje.
Krem bardzo fajnie się rozprowadza, ujednolica koloryt, twarz promienieje, wyglada zdrowo i na wypoczętą ;) lekko się błyszczy, ale mi to nie przeszkadza. Nawilża, nie podkreśla suchych skórek, nie uczula. Według mnie to krem na miesiące wakacyjne zastępujący wtedy podkład, a w okresie wiosennym do bardzo naturalnego makijażu.
Mam jedynie zastrzeżenia co do koloru....dostępne są tylko 2 odcienie, ja używam sable i muszę stwierdzić, że będzie to super kolorek wakacyjny, a teraz mógłyby być jeszcze jakiś jaśniejszy odcień.
Nie wiem czy zakupię go ponownie, bo ciagle pojawiają sie jakieś nowości , które tesuję :) ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednak tak.

Używam tego produktu od:ponad miesiaca