Dove, Silk Glow (Supreme Silk), Silkening Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Balsam Dove z linii Silk Glow zawiera unikalną kombinację wyzwalających energię składników nawilżających i czystego jedwabiu. Wydobywają Twój naturalny świeży blask. Dove Jedwabisty Balsam do Ciała rozświetla skórę, zapewniając jej naturalny jedwabisty blask. Produkt zawiera cząsteczki odbijające światło, szybko się wchłania. Jest przebadany dermatologicznie.
Dostępny na rynku w tym samym składzie jako Dove, Supreme Silk, Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Piękne, delikatne drobinki

Nie testowałam wielu balsamów z drobinkami, ale muszę powiedzieć, że ten jest naprawdę dobry.

Drobinki w tym balsamie są iskrzącymi drobinkami a nie nachalnym brokaciorem; na skórze wyglądają bardzo ładnie, rozświetlają a nie tandetnie świecą disco dansem ;)

Balsam ma bardzo rzadką konsystencję, rozchlapuje się przy wylewaniu na dłoń i nakładaniu na ciało. Jest to trochę uciążliwe, ale może właśnie przez to drobinki rozsmarowują się równomiernie i nie zostawiają smug.

Świetlinki są wytrwałe, nie ścierają się, tylko w niedużej części zostają na ubraniu.

Zapach balsamu jest bardzo ładny, przypomina mi połączenie czystej skóry, olejku do opalania i gumowych klapków do kąpieli :D, czyli idealne plażowe połączenie.

W składzie nie ma parafiny, za co jestem wdzięczna.

Właściwości nawilżające balsamu są dobre: nawilża, nie wysusza, jest ok.

Ten rozświetlacz do ciała sprawdził się bardzo dobrze, jeśli nie znajdę czegoś lepszego, to zapewne do niego wrócę.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Super.

Uwielbiam go za te drobinki.
Kocham balsamy rozświetlające, mój ulubiony z kolastyny jest za pstrokaty i jak dla mnie nie nadaje się na codzień, bo za bardzo się świecę. Szukałam wersji na dzień, próbwałam już kilka, jednak drobinki znikały po kilku minutach a w tym balsamie są bardzo trwałe. :) Nawilżenie średnie, zapach - masakra, niestety utrzymuje się cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Fajny balsam na lato ale nie nawilza

Balsam jest fajny , pieknie pachnie , dosyc wydajny , nie uczula , cena zbyt wysoka , nie nawilza , ale ma fajne drobinki , ktore super wygladaja na opalonej skorze w lato . Tylko z tego wzgledu kupuje ten balsam . Polecam

Używam tego produktu od: pare lat , zawsze latem na opalona skore
Ilość zużytych opakowań: kilka

fantastyczny

Używałam go jakiś czas temu, później na jakiś czas nie wiem czemu zapomniałam o nim, ale niedawno kupiłam opakowanie i czeka juz na swoją kolej.

+ zapach
+ wydajność
+ te cudowne drobinki tak pieknie widoczne szczególnie w słońcu
+ dobrze się wchłania
+ łatwo się rozprowadza
+ cena
+ dostępność
+ wygodne i estetyczne opakowanie
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ nie wysusza
+ lekko nawilża, idealny na lato czy wiosnę - wtedy gdy drobinki brokatu moga być widoczne na ciele. na zimę by się nie sprawdził, ale nawet szkoda byłoby go wtedy uzywać

Pamiętam śmieszny efekt sprzed lat po użyciu tego balsamu. Posmarowałam nim między innymi nogi, później ubrałam niezbyt grube czarne spodnie sztruksowe, dość obcisłe na udach i drobinki z balsamu wyszły mi na spodnie. No po prostu wspaniały efekt :) nie były nachalne jak na tandetnych bazarowych spodniach, tylko takie delikatne, drobne. Zauważyłam to w klubie, więc było idealnie tak imprezowo ;)

Używam tego produktu od: uzywałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: trzy lub cztery

Dobry od czasu do czasu

Na plus:
migotliwe drobinki wspaniale podkreślają opaleniznę, po użyciu skóra ładnie wygląda, w odpowiednim świetle delikatnie mieni, idealny na specjalne okazje, gdy chcemy by nasza skóra wyglądała promiennie

Na minus:
zapach, zbyt leista konsystencja, długi czas wchlaniania, nie nadaje się dla suchej skóry, bo podkleśla skórki (drobinki osadzają się na nich).

Cudo !

PLUSY:
- cena
- subtelny zapach
- świetliste, delikatne drobinki
- balsam szybko się wchłania
- idealnie i długotrwale nawilża i zmiękcza skórę

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: lipiec 2012

taki sobie

dostałam w prezencie, dla mnie taki sobie, używam sporadycznie

plusy:
-wygodne opakowanie
-delikatne drobinki złociste - dobry do położenia na opaloną skórę
-zapach (wiadomo jak ktoś lubi zapach Dove)

minusy:
- za żadka jak dla mnie konsystencja, za dużo wylewało mi się go na dłoń
- wolno się wchłaniał
- drobinki pozostawały na ubraniach np. od spodu na spódnicy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania

Uwielbiam!

Ostatnio zrobiło się dużo cieplej i wiadomo trzeba było pokazac swoją opaleniznę, po prysznicu wysmarowałam się tym balsamem, ale efektu w łazience nie zauważyłam żadnego. Dopiero gdy stałam do słońca, nagle zwróciłam uwagę, że moja skóra pięknie się błyszczy. Jeżeli ktoś lubi takie efekty to szczerze polecam, tym bardziej ze utrzymuje się to cały dzień i dodatkowo dobrze nawilża.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Rewelacyjny

Pierwsze opakowanie dostałam w prezencie. Było ono w rozmiarze XXL, nastepne zakupiłam już sama.
Bardzo go lubie i polecam. Po wypróbowaniu wielu rozświetlających balsamów dla mnie ten jest jednym z najlepszych.

Plusy:
-ładnie rozświetla skórę
-ma przyjemny zapach
-drobinki utrzymują się cały dzień
-dobrz konsystencja

Minusy:
-nie znalazłam

Ilość zużytych opakowań: 2 (jedno duże, drugie mniejsze)

Średni na jeża

Kupiłam bo był tani. Lubię go za:
-drobinki, które długo się trzymają i świetnie wyglądają na skórze,
- dość dobre nawilżenie, nie ekstra ale może być,
Nie lubię w nim:
-zapachu. Dla mnie nie jest przyjemny,
-konsystencji, zbyt lejącej i wodnistej,
- lepkości, którą pozostawia na skórze.
Taki średni balsam.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Uwielbiam !

Bardzo lubie ten produkt !

+ładnie nawliża
+ opakowanie

Minusów brak !

Używam tego produktu od: jakieś 6 miesięcy

Uwielbiam balsamy Dove

Używam różnych od kilku lat, zawsze do nich wracam. Zdecydowanie najbardziej mi pasują pod każdym względem. Uwielbiam nawet ich zapach :)

Nawilżanie - OK
wydajność - OK
przyjemność stosowania - wiecej niz OK :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka