Dove, Silk Glow (Supreme Silk), Silkening Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Balsam Dove z linii Silk Glow zawiera unikalną kombinację wyzwalających energię składników nawilżających i czystego jedwabiu. Wydobywają Twój naturalny świeży blask. Dove Jedwabisty Balsam do Ciała rozświetla skórę, zapewniając jej naturalny jedwabisty blask. Produkt zawiera cząsteczki odbijające światło, szybko się wchłania. Jest przebadany dermatologicznie.
Dostępny na rynku w tym samym składzie jako Dove, Supreme Silk, Body Lotion (Jedwabisty balsam do ciała)

Uwielbiam!

Jest cudowny.Pięknie pachnie,nawilża,szybko się wchłania i te drobinki...złote(przy mojej karnacji tylko te dobrze wyglądają-srebrne są okropne)delikatne ,widoczne ale drobniutkie ,ślicznie mieniące się w słońcu,nienachalne dlatego latem nadają się nawet od rana....Balsam jest wydajny.

Używam tego produktu od: od mies.
Ilość zużytych opakowań: 1op-zaczynam drugie...

szczerze polecam chyba do każdego rodzaju skóry !

Pierwszy raz miałam z nim stycznośc u cioci xd pozwoliłam go sobie trochę użyczyc... i normalnie nie mogłam oprzec się temu zapachowi ! jest cudny ! ponadto świetnie nawilża i skóra jest taka złotawa... to pewnie te cząsteczki... ale nie spodziewałam się że efekt będzie tak widoczny ! naprawdę jestem mile zaskoczona i cieszę się że wreszcie znalazłam swój balsam numer 1 ! w dodatku tak przypadkiem xd

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Ogolnie bardzo lubie balsamy z Dove.
Ten jest bardzo dobry
Przeslicznie pachnie
ma fajna konsystencje
fajnie sie naklada i wchania
nie klei sie
jest dosc wydajny i ma przystepna cene
na pewno do niego kiedys wroce

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Pierwszy raz ten balsam kupiłam zimą, miałam wtedy bardzo suchą skórę. Kupiłam w zestawie z żelem pod prysznic i dezodorantem w bardzo atrakcyjnej cenie :)
Balsam super nawilża i sprawia, że skóra jest gładka. Szybko się wchłania. Nie jest za tłusty, wydajny. I te drobinki :) Zapach też bardzo przyjemny.
Minusów nie ma.

Naprawdę bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1, 250ml

DOBRY!

#Po pierwsze super nawilża skórę
#Konsystencja w sam raz
#Zapach charakterystyczny dla DOVE
#szybko się wchłania
#cena może dla niektórych wysoka ale jest wydajny, starcza na długo
#dostępny w kazdej drogerii
#nie lubie balsamów z drobinkami ale wzięłam go bo mojego ulubionego akurat nie było.Drobinki ładnie podkreślają opalenizne :)
Zużyję go i raczej nie kupię więcej ze względu na te drobinki

złoty połysk

Jeden z lepszych balsamów do ciała jakie miałam.

:) + idealna konsystencja - nie za rzadki, nie za gęsty
:) + bardzo szybko się wchłania
:) + nie zostawia tłustej, lepiącej powłoki na skórze
:) + dobrze nawilża skórę
:) + nabłyszcza delikatnie "złotą poświatą"
:) + ładnie podkreśla opaleniznę
:) + nie pozostawia smug, równomiernie się rozprowadza
:) + przyjemny zapach
:) + rozsądna cena
:) + bardzo wydajny

Minusów nie ma!
Jest to jeden z najlepszych balsamów jakich próbowałam - koniecznie muszę się zaopatrzyć w inne balsamy Dove, z nadzieją że będą nawilżały równie dobrze jak ten.

cudeńko

dostałam go w prezencie, był w zestawie z dezodorantem i chyba żelem pod prysznic/ płynem do kąpieli- nie pamiętam dokładnie.
Balsam jest świetny.
+fajna konsystencja, nie za rzadki, nie za gęsty
+szybko się wchłania
+nie robi smug
+pozostawia mieniące się złote drobinki pięknie wyglądające na słońcu i sprawiające wrażenie rozświetlenia skóry
+wydajny bardzo
+dobrze nawilża
+ma piękny, delikatny zapach
+skóra nie lepi się po nim
+mam skórę skłonną do alergii, a balsam nie podrażnia jej
+szeroko dostępny w drogeriach/sklepach
+ma dobrą cenę

Minusy: brak:)

Podobnym balsamem równie dobrej jakości jak ten Dove jest Balsam Avonu Skin So Soft "Złocisty Blask", ale według mnie DOve nad nim góruje w zapachu;)
Polecam!

TAK TAK TAK :D

Najfajniejszy balsam jaki używalam :) Naprawdę rewelacja :)
-skóra po jego użyciu jest mięciutka,nawilżona a nie tłusta,
-pięknie mieni się w słońcu drobinki wyglądają na skórze poprostu rewelacyjnie
-piękny zapach
-szybko się wchłania i można się bez problemu ubrać kilka minut po aplikacji
-niska cena
-dostępność
-wydajność
Polecam z całego serca!

Używam tego produktu od: Od dawna u mnie gości :)
Ilość zużytych opakowań: Drugie

Genialny na lato

W zeszłym roku szukałam tego balsamu na półkach dość długo i wreszcie dostałam.Z początku nie powalił mnie niczym i sobie stał i stał.Któregoś razu sięgnęłam po niego i oczarował mnie na maxa :)

+ estetyczne opakowanie

+ zapach jak dla mnie boski i wcale nie typowy Dove.Mam mydło pod prysznic z tej serii i już nie jest takie rewelacyjne.Pościel całą pachnie tym balsamem jak stosuję go po kąpieli.

+ dorbinki są widoczne i utrzymują się bardzo długo,tak samo jak zapach nawet do 12h po zastosowaniu.Skóra pięknie się mieni.

+ nie natłuszcza,ale delikatnie nawilża.Sprawia,że skóra jest matowa,ale mieniąca się drobinkami.

+ nie lepi się,nie roluje i nie wałkuje i nie zbiera się w załamaniach rąk i pod klanami,czy między fałdkami na brzuchu ;)

+ szybko się wchłania

+ nie uczula i nie podrażnia

+ nie wysusza mojej i tak mega suchej skóry

- nie stwierdziłam.W DK jest trchę drogi wg.mnie,bo 25zł za Dove to chyba przesada :/

Będzie ze mną każdego lata (chyba,że znajdę coś lepszego),ale zapach strasznie mi się póki co podoba także pewnie i w inne miesiące będę go stosowała.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 250ml

CUDO

Kupiłam balsam w nowej odsłonie w promocji za 9,99 i jestem pod ogromnym wrażeniem! Szukałam czegoś przede wszytskim z wyraźnym połyskiem- na lato. Na początku nie bylam zachwycona, jednak potem, gdy zobaczyłam drobinki w świetle- zakochałam się! Produkt nie zawiera brokatu tylko9 złoty pył, który jest niezwykle trwały! Pięknie podkreśla opaleniznę, jest nienachalny i bardzo wytrzymały.

+ kupiłam w dużej promocji, dlatego napiszę że cena;)
+ przepiękny efekt glamour!
+ dobre nawilżenie- uważam ze właściwe możemy uzyskać jedynie za pomocą preparatów aptecznych- dla skóry normalnej nadaje się jak najbardziej, z suchą może sobie nie radzić (ale na opakowaniu jest napisane że to produkt do skóry normalnej, więc nie ma się co czepiać)
+ zapach- kremowy, typowy dla Dove
+ piękne, poręczne i estetyczne opakowanie- aż miło oko zawiesić ;)
+ dostępność

- pojemność mogłaby być trochę większa- nie 250ml, a chociażby 500.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

polecam

pięknie pachnie, ale w sam raz-nie za intensywnie, ale delikatnie, szybko się wchłania, na skórze pozostają złote drobinki, widoczne w słońcu-skóra jest rozświetlona i gładka

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego 250 ml

Ulubiony balsam na lato

Ten balsam to jeden z moich ulubionych kosmetyków.
Używam go przede wszystkim latem, kiedy chcę by moja skóra błyszczała się w słońcu. Kosmetyk ten spełnia to zadanie idealnie. Drobinek brokatu jest dużo, jednak są one malutkie i wyglądają bardzo subtelnie. Sam balsam ma przyjemny zapach oraz dobrze się wchłania. Nie wysusza skóry, ani jej nie podrażnia, wręcz przeciwnie- po jego stosowaniu ciało jest gładkie i przyjemne w dotyku. Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa