Soraya, Professional, Balsam do ciała `Wyszczuplenie i antycellulit`

Soraya, Professional, Balsam do ciała `Wyszczuplenie i antycellulit`

Balsam Soraya Professional został stworzony na bazie doświadczeń z kosmetyki profesjonalnej. Zapewnia skórze idealne ujędrnienie i gładkość. Rezultat: redukcja cellulitu, widoczny wzrost sprężystości i jędrności, zmniejszenie szorstkości naskórka, intensywne i głębokie nawilżenie.
Zawiera kofeinę, owoc guarany, proteiny kaszmiru.

zbytnią sympatią nie darzę

Mnie jakoś nie zachwycił.Konsystencja z tych rzadszych,nawilżenie przyzwoite owszem,daje też jakieś tam króciutkie uczucie chłodzenia na skórze,że niby coś tam działa,ale efektów zauważalnych gołym okiem brak.Nie to żebym liczyła na jakieś tam wyszczuplenie,bo u mnie może nie ma zbytnio czego odchudzać,ale miałam nadzieje na ujędrnienie lub napięcie skóry w rejonach cellulitogennych,znaczy się udka + pośladki :-) W tej kwestii najlepiej się nie spisał,przynajmniej u mnie.Więc dostaje te 3 gwiazdki ,bo uważam że to przywoity balsamik nawilżający.
Aha,zapach niektórym może się podobać,mnie jednak do gustu nie przypadł.
Staram się go jakoś wysmarować,ale to takie trochę zmuszanie się na zasadzie kupiłam- zużyję,bo szkoda wydanej kasy :-)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:staram się wykończyć 1, kiepsko mi idzie

Dobrze nawilża

Jak już poprzedniczki pisały - nie ma cudów po tym balsamie, ale zauważyłam bardzo dobre nawilżenie po nałożeniu i wygładzenie skóry, jest ona aksamitna w dotyku, niemal jak ten kaszmir w składzie.
Nie kupię tylko dlatego, że jest do wypróbowania jeszcze tyle kosmetyków...

na pewno nie wyszczupla...

ale dobrze nawilża ;-) Obietnice z reklam można włożyć między bajki. Balsam łatwo się nakłada, bardzo dobrze wchłania. Jak dla mnie ładnie pachnie. Butelka jest poręczna i w moich ulubionych kolorach. Gdyby był to zwykły balsam dałabym 4 gwiazdki, ale ponieważ miało to być cudo, daję tylko 3.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:

Balsam TYLKO nawilżający!

Balsam nie spełnia swej podstwowej funkcji... Mianowicie nie ujędrania ani nie wyszczupla... Ale daję mu cztery gwiazdki bo bardzo dobrze nawilża skórę i niesamowicie pięknie pachnie:D !!! Nakładanie go to czysta przyjemność! Dosyć szybko się wchłania dlatego mozna go stosowac nawet rano ... Ma przyjemną konsystencje i jest wydajny.
Polecam ale tylko jako balsam nawilżający .. ;) Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego

dla mnie rewelacja

Jako balsam jest dla mnie rewelacyjny. Szybko się wchłania, pięknie pachnie, jest wydajny i ma bardzo przyjemną konsystencję. Jeśli ktoś liczy na efekt wyszczuplenia to zapraszam na siłownię. Cóż, po prostu nie wierzę w wyszczuplanie bez ćwiczeń...Dla mnie po prysznicu po ćwiczeniach na siłowni rewelacja, głównie dzięki temu, że nie muszę czekać aż się wchłonie:)

Dobry balsam, nic więcej.

Nie zauważyłam żadnych właściwości antycellulitowych ani wyszczuplających, jedynie skóra stała się jedwabista, i za to mu chwała. Niestety dość długo się wchłania i jest mało wydajny.
Opakowanie wygodne, dopóki nie trzeba wydobywać resztek...
Szukam dalej.

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

właściwie kicha

Rozprowadza może i się nieźle, do zapachu nie mam zastrzezen...ALE! jesli on ujędrnia, to ja za przykładem pani minister jestem córka czyngis-chana. Ani to nie nawilza, ani nie daje komfortu skorze... lepiej zainwestować w coś innego.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: połowa (na całość nie mam cierpliwości)

spoko

Bardzo mily zapach.konststencja ideala bardzo dobrze sie wchlania i efekty sa ale napewno nie od razu.Zaden produkt nie dziala od pierwszego uzycia takze nie liczmy na cuda a ten produkt jest wart polecenia!

Używam tego produktu od:2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

3xnie!

wysusza skore i pozostawia dziwny nieprzyjemny film.
nie dziala nic a nic.
nie podoba mi sie ta parafina w skladzie.
zapach na poczatku podobal mi sie a teraz meczy mnie tak bardzo ze odstawilam ten balsam w ciemny kąt.
nie ma mowy o zlikwidowaniu cellulitu.
ujedrnienie? nic a nic.
uzywalam przez 3 tygodnie 2 razy dziennie i nie zauwazylam zadnej poprawy.kupujac ten balsam liczylam na chocby niewielki efekt.
jak zwykle reklama i promocja kosmetku potrafia zachecic do kupienia bubla....ech szkoda czasu i pieniedzy(co prawda niewielkich ale jednak)
zapomnialabym ze pod koniec stosowania pojawilo sie uczulenie na ten balsam-czerwone krostki na udach:( wygladalo to tak jak jakas choroba weneryczna.ugh fuj fuj fuj!!
Używam tego produktu od:latem przez 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Puste słowa...

Nie wiem po co producent umieszcza na opakowaniu hasła typu: "intensywne wyszczuplenie i wygładzenie", nie zauważyłam żadnego działania wyszczuplającego, antycellulitowego itp. Może lekkie wygładzenie wynikające z gęstej konsystencji balsamu, dającej po nałożeniu wrażenie gładkiej skóry. Poza tym balsam ładnie i dość intensywnie pachnie (oczywiście nie każdemu ten zapach może odpowiadać), nie źle nawilża, dobrze się wchłania, pomimo zawiesistej konsystencji. Wydajność ok, cena również. Nie uczula wrażliwej skóry.
Ogólnie mówiąc niezły balsamik nawilżający, ale na pewno nie wyszczuplający ;)

niedobry balsam

Ten balsam stosuję od dwóch tygodni. Jest bardzo wydajny, a stosuję go dwa razy dzienie nie oszczędzając.
Co do działania antycellu to nie wiem czy któryś balsam ma jakiekolwiek działanie...Ten raczej nie ( może mam za mały?).
Ale świetnie nawilża skórę, a co za tym idzie jest gładka i ujędrniona.
Bardzo miło pachnie, skóra jest po nim gładziutka.
Wchłania się moim zdaniem Latwo ale trzeba go wmasować lub wklepać. Konsystencja w sam raz, jest bardzo "mokry". Na te ostatnie upały był świetny.Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedna trzecia

Niestety...
odejmuję te dwie gwiazdki, bardzo wysuszył mi skórę!!!! efekty działania ujemne!! nie nawilża, nie ujędrnia, nie wyszczupla, a tylko wysusza...A i wydajność się nagle zmieniła-do połowy był na dwa tyg. po połowie na tydzień!?
Nie polecam.

a feee...:[

Skusiła mnie przede wszystkim cena...

- okropny zapach, jak dla mnie lekarski i na dodatek utrzymujący się długo!
- gęta konsystencja, która pozostawia tłusty film, który czułam następnego ranka!
- nie zauważyłam efektów, skóra minimalnie jest bardzie napięta!

Ogólnie to nie lubię go uzywać i coś ciężko mi idzie "wykończenie" go...:[

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:prawie jedno :/