St. Ives, Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

St. Ives, Morelowy peeling przeciwtrądzikowy

Peeling do cery tłustej i mieszanej głęboko i dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Regularnie stosowany zapobiega powstawaniu zaskórników i wągrów. Zapobiega blokowaniu porów. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry.

Zawiera ponad 95% naturalnych składników, w tym szwajcarskie wyciągi roślinne. Wszystkie receptury zostały przebadane dermatologicznie w Szwajcarii.

dobry, ale nie doskonały

Dobry, ale
Jeden z lepszych, znanych mi peelingów. Faktycznie działa, skóra jest po nim gładka, miła w dotyku, lepiej przyjmuje kremy. Jest jedno "ale", owa walka z zaskórnikami to chyba za wiele powiedziane. Używam go od 2 lat i w tym względzie efekt jest dość nikły. Mimo wszystko po każdym użyciu moja skóra zaczyna jakby oddychać, rozjaśnia się. Ten jeden szkopuł to za mało, żeby z niego zrezygnować.

Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań:hmm, dużo

taki jak byc powinien

Kupiłam ten peeling w pospiechu i przez przypadek. szukałam peelingu do ciała i dopiero w domu zauważyłam ze jest do twarzy...
Nigdy nie używałam peelingu (tylko maseczki peel-off) ponieważ bałam sie że bede cała w krostkach. No ale przełamałam sie i postanowiłam zaryzykować. Nie żałowałam i nie żałuje ponieważ ten peeling jest świetny!

~ nie podrażnia
~ skóra jest fantastycznie gładka dobrze oczyszczona ppromienna- po prostu czuć że oddycha
~ konsystencja w sam raz
~ grube kanciaste ziarenka bardzo dobrze ścierają naskórek nie podrażniając przy tym skóry
~ zapach dość przyjemny taki odświeżający ( moreli to nie przypomina ale co tam :D)
~ skóra jest nawilżona
~ cera wygląda na zdrowszą
~ przy regularnym stosowaniu znikają wągry i zaskórniki
~ wydajny i bardzo tani

Zdecydowanie polecam !!!
bez wahania daje 5 gwiazdek ( po raz pierwszy w moich recenzjach)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół 1

Pierwszy-najlepszy ;-)

Przyznaję się, że to moja pierwsza przygoda z czymś takim, jak peeling do twarzy. Nigdy nie używałam kosmetyków tego typu. Ale przyszedł smutny czas, kiedy stwierdziłam, że cera jest w złym stanie (nieodpowiedni krem), a ja już mam dość zabawy w maseczki oczyszczające. Biorąc pod uwagę zarówno recenzje starej, jak i nowej wersji tego produkty, zdecydowałąm się na zakup. Skusił mnie też rewelacyjny stosunek pojemności do ceny w porównaniu z innymi peelingami
Powiem tak: naczytałąm się już wiele recenzji różnych peelingów przed zakupem, więc dośiadczenia Wizażanek z innymi peelingami są dla mnie bazą do zbudowania własnej opinii. A więc:
- doskonałe, duże, prawdziwie ścierne drobinki, które w ogóle się nie rozpuszczają
- wygodna tubka
- zapach- ok, nie drażni, nie zachwyca ;)
- super eket tak przyejmnie gładkiej, miękkiej twarzy z oczyszczonymi porami
- z biegiem czasu "starł" już trochę częśc zaskórników drobnych na brodzie i czole
- bardzo ważne- nie podrażnia, nie uczula, a zaczerwienie spowodowane mechanicznym ścieraniem bardzo szybciutko znika
- nie wysusza- nie muszę nawet stosować kremu nawilżającego po zabiegu

- wątpliwość: zauważyłam, że zawsze po wykonaniu peelingu(zabieg dwa razy w tyg.) wyskoczy mały pryszczyk dzień lub dwa później. Nie jestem jednak co do tego pewna, ponieważ może to być tylko dziwny przypadek, a ja mam skłonność do tych małych paskud. Miałam jeszcze cichą nadzieję, że jednak lepiej poradzi sobie z zaskórnikami, ale powinnam chyba podejść do tego tak:"to tylko peeling"

Ogólnie bardzo polecam i jestem zadowolona :) Myslę, że pozostanę wierna na bardzo długo :)Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcei pierwszgo

kwc

obok clearskin, najlepszy:D
-fantastycznie ściera, jest grubo zmielony, drobinki masują skore i to czuć!!!!
-bardzo wydajny
-świeży zapach(w stylu pasty do zebów)
-pomimo bycia takim ostrym, jak peelikg kawowy, nie podrażnia skóry, tylko zostawia ją gładką.
boooski:D
różni się od clearskin konsystencją-tamten to same drobinki,tutaj są one luźno zawieszone i jest bardziej
płynny-jak zmielony orzech w lekkim kremie;)

Używam tego produktu od:wakacji

doskonały zdzierak;)

Ponieważ nie mogłam w żadnej drogerii znaleźć starszej wersji (w pomarańczowej tubie) tego peelingu, postanowiłam wypróbować właśnie ten i jestem z niego naprawdę zadowolona, tak samo jak ze starej wersji. Peeling jest b. wydajny, na 1 użycie wystarcza 1 większa kropla. Świetnie ściera martwy naskórek, wygładza i doskonale oczyszcza skórę. Nie jest agresywny dla mojej mieszano-normalnej skóry (używam go 2 razy w tygodniu wieczorem). Zapach mi się podoba, jest delikatny. Ponieważ nie mam trądziku, a jedynie sporadycznie pojedyncze krostki, trudno mi ocenić jego działanie przeciwtrądzikowe. Niemniej jednak jestem zadowolona z jego skutecznego oczyszczania skóry. Ponadto łatwo się zmywa ze skóry. Na pewno kupię następne opakowania.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok. połowa 1. opakowania

Nie działa

Produkt nie spełnia swojego zadania, nie działa przeciwtrądzikowo, zawiera zbyt duże kawałki, drażniace a nie wygładzajace, niezbyt pachnie.Nie polecam.

Używam tego produktu od kilka m-cy

Genialny!

Doskonały peeling! Po zastosowaniu moja twarz jest gładka, odżywiona, jakby w końcu mogła normalnie oddychać. Do tego przyjemny zapach. Mmm.. nic tylko iśc do sklepu, kupić i od razu zrobić sobie mini domowe SPA! ;)

peeling doskonały

Kupiłam jakiś miesiąc temu, po peelingu Avonowskim, w którym denerwowały mnie "dziwne" drobinki. Drobinki z morelowego St Ives są doskonałe, powiedziałabym, takie "kanciaste" :) i przez to dokładnie oczyszczają. Cera jest czyściutka, gładka, miękka. Czasami musze go użyć 2 razy, żeby pozbyć się "wszystkiego" z twarzy, ale i tak uważam, że jest super.
Polecam, zwłaszcza, że jest stosunkowo tani.
Aha, jeszcze jedno. Wystarczy odrobina produktu. Na początku zużywałam o wiele więcej, ale efekt jest identyczny jak przy mniejszym użyciu, a dodatkowym plusem jest to, że wtedy nie wchodzi we włosy ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Bd dobry ;)

bardzo dokladnie oczyszcza buzie skora po umyciu jest gladka promienna =))) odrazu lepiej wyglada polecam wszystkim! cena jest niska ;)) produkt wydajny! dobrze sie rozprowadza latwo zmywa! POLECAM! wg produkty z tej firmy

Używam tego produktu od:3miesiecy

Świetny!

Kupiłam go przede wszystkim ze względu na relację pojemność - cena (jest bardzo korzystna), ale jakością również jestem pozytywnie zaskoczona.
Peeling bardzo dobrze ściera przy czym nie powoduje podrażnień, buzia jest promienna i gładka.
Moim zdaniem nie nadaje się do wrażliwej skóry, ale przecież na opakowaniu zaznaczone jest przeznaczenie więc nie można tego uznać za minus.
Jedyną małą wadą ( jednakże względną) jest zapach - moim zdaniem niezbyt przyjemny. Ale nie można przez to odmówić mu 5-ciu gwiazdek. Super! :)

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe