Ziaja, Rebuild Odbudowa Skóry, Serum drenujące `Reduktor cellulitu`

Ziaja, Rebuild Odbudowa Skóry, Serum drenujące `Reduktor cellulitu`

Poprawia drenaż wody w głębszych warstwach skóry. Wyraźnie zmniejsza retencję wody. Przyspiesza spalanie substancji lipidowych. Redukuje grubość tkanki tłuszczowej. Wyraźnie zmniejsza cellulit i modeluje kształt sylwetki.
Zawiera harmonijne połączenie kwaitowo-orientalnej kompozycji kumquatu, kwiatów Davana, drzewa Massoina i cynamonu z dzikością anyżu.
Składniki aktywne:
- glaucyna
- koenzym A
- L-karnityna
- ekstrakt z ananasa
- ekstrakt z bluszczu
- ekstrakt z rozmarynu
- ekstrakt z morszczynu
- ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

trzeba być systematycznym, ale działa

Kupiłam ten produkt, czytając opinie o nim dość dobre. Problem był, żeby go w ogóle kupić.
Serum ujędrnia skórę, może trochę niweluje cellulit ale tylko przy systematyznym stosowaniu, jak to zazwyczaj jest z takim rodzajem balsamów.
Zapach ma dość intensywny, ale przyjemny, utrzymuje się dość długo na skórze.
Wchałania się dość szybko.
Pojemność opakowania to 150ml nie wystarcza na zbyt długo, przy stosowaniu 2razy dziennie.
Opakowanie 150ml/ok 17zł

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 150ml

Zwykły balsam

Jak dla mnie jest to zwykły balsam:

- ma przyjemny, anyżkowy zapach

- dośc dobrze się wchłania

- ładnie się rozprowadza na ciele

- nie daje uczucia zimna ani nie rozgrzewa jak niektóre tego typu balsamy

- tubka jest niezbyt wygodna, bo twarda, niby można postawić ją na głowie, żeby wszystko zużyć, ale i tak dużo kosmetyku zostaje w środku, ja z ciekawości przecięłam niby "pustą" już tubkę i zobaczyłam w niej jeszcze całkiem sporo balsamu

- kosmetyk jest mało wydajny - 150 ml starczyło mi na niecały miesiąc systematycznego używania

- może być problem z dostępnością, bo nie widziałam go w drogeriach, kupiłam w sklepie firmowym Ziaja

- co do samego działania: w moim przypadku serum nic nie zrobiło, ani drenażu, ani redukcji tkanki tłuszczowej, ani nie zmniejszyło cellulitu itp. Traktowałam to serum jako zwykły balsam do nawilżania ciała i to wszystko.

Używam tego produktu od: około miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

cellulit znika!

Zachęcona opiniami i załamana stopniem cellulitu jaki posiadam w wieku 20+ wypróbowałam iiiii :

Plusy:
-przy robieniu przysiadów i codziennym smarowaniu z lekkim masażem mój cellulit ZNACZNIE się wchłonął tzn. nie jest widoczny gołym okiem przy świetle dziennym, ale grudki są nadal pod skóra tak samo jak były - nie wiem czy coś mogłoby mnie uleczyć całkowicie ( tak więc jest to produkt dla osób z zaawansowanym cellulitem, widocznym gołym okiem na powierzchni skóry)
-przyjemna konsystencja, łatwo się rozprowadza
-szybko się wchłania
-nie pozostawia filmu na skórze
-zapach i lekkie uczucie mrowienia charakterystyczne dla tego typu produktów (ale ja to lubię, czuję, że coś tam wnika w skórę)
-szybkie efekty! po zużyciu połowy opakowania już była znaczna poprawa (ALE w połączeniu z przysiadami)
-dostępność całkiem niezła- apteki, saloniki Ziaja, Hebe, czasem Arhelan ;P

Minusy:
-wygórowana cena
-niezbyt duża wydajność

Kobietki nie łudźmy się, że samo \'smarowidło\' uleczy cellulit. Trzeba ćwiczyć, ograniczyć tłuszcze i słodycze, jednak ten produkt NAPRAWDĘ pomaga dla bardzo zaniedbanego cellulitu- WIDOCZNEGO gołym okiem, ponieważ on nadal jest, ale \'schował\' się pod skórę- w moim przypadku. Być może przy większym wysiłku fizycznym i ciągłej diecie pozwoliłoby to na usunięcie całkowicie problemu, aleeee komu się chce? ;p

Polecam dla tzw. 3 stadium cellulitu - widoczny gołym okiem.

Na mnie nie działa

Kupiłam produkt ze względu na pozytywne opinie na wizażu oraz z niemożliwości dostania mojego ulubionego serum (Mincera).

Pierwsze co mnie zaskoczyło to stosunek ceny do pojemności opakowania. Cena zdecydowanie wygórowana (prawie 20 zł w firmowym sklepie Ziaji), natomiast opakowanie mikroskopijne. Początkowo chciałam kupić od razu dwa skoro takie mało, ale na szczęście cena mnie odstraszyła i postanowiłam wrócić po zapas jeśli to pierwsze się sprawdzi.

Serum stosowałam może 2 tygodnie, ponieważ dłużej nie mogłam ponieważ dostałam uczulenia - pierwszy raz w życiu! Nie mam skłonności do alergii i nigdy mnie nie uczylił żaden kosmetyk. Za to bardzo duży minus!

W moim przypadku okres stosowania zbyt którtki żeby oceniać czy działa czy nie działa, jednak uważam, że jakiś delikatny efekt ujędrnienia po nacieraniu się nim i masowaniu 2 razy dzinnie przez 2 tydgonie powinien być, a tu jednak nie było nic. Absolutne zero poza uczuleniem.

Na minus również kwestia dostępności produktu (głównie firmowe sklepy producenta) oraz zapach - jak dla mnie trochę męski.

Jednak podobno wszystko ma swoje plusy. W tym przypadku dla mnie było przyjmene bardzo leciutkie chłodzenie po zastosowaniu oraz wydajność. Produkt mimo niepozornego opakowania nie skończył się aż tak szybko jak myślałam. Jednak walka z cellulitem to nie kwestia miesiąca, więc mimo wszystko opakowanie jest za małe.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno - 150 ml.

świetny kosmetyk, widoczne efekty

Kupiłam skuszona wizją ujędrnionych ud, nie mam wielkiego problemu z cellulitem, ale jakieś początki przy ściśnięciu są.

Produkt ma wiele plusów:
- wydajny,
- o dobrej konsystencji,
- ciekawy zapach,
- o wiele jędrniejsza skóra,
- bardziej napięta skóra,
- bardzo mocno zmniejszony cellulit,
- przyjemne nawilżenie skóry.

Nie będę już nawet próbować innych kosmetyków tego typu- po prostu ten to dla mnei strzał w 10!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego

Niestety nie podzielam zachwytów

Na wstępie zaznaczę iż nie należę do tych osób które siedzą na kanapie, wsmarowują w uda przeróżne sera i czekają aż cellulit sobie pójdzie. Jestem osobą dosyć aktywną, właściwie cały dzień w biegu. Ćwiczę, aczkolwiek niesystematycznie. Reduktor kupiłam pod wpływem świetnych ocen tu na wizażu, cenię sobie zresztą kosmetyki Ziaji. Oczekiwałam od niego tylko niewielkiego zmniejszenia widoczności cellulitu, do którego niestety mam wyjątkowe skłonnosci, ale nie doczekałam się tego.

Starałam się być systematyczna jeśli chodzi o stosowanie produktu. Nie używałam go na dzień gdyż jest nieco lepki i wchłania się dość topornie, a na noc. Po wsmarowaniu czuć że \'coś\' się dzieje ale nie widać efektów. Być może przy aplikacji dwa razy dziennie rezultaty są lepsze, ale stosunek ceny do jakości i wydajności produktu nie przekonuje mnie do wydania kolejnych pieniędzy na następne opakowanie.

Dużo lepsze efekty otrzymałam po chłodzącym serum Eveline, które również cenowo jest atrakcyjniejsze i często w promocji chociażby w Rossmannie. Niewątpliwym plusem reduktora jest obłędny zapach, ale nie po to go kupiłam żeby nim się cieszyć. Przez cały okres stosowania widoczność cellulitu nie zmniejszyła się tak jak przez tydzień zwiększonej aktywności fizycznej, a to mówi samo za siebie.

Ilość zużytych opakowań: 1x150ml

Nie wierzyłam..ale działa!:)

Jest to jedyny produkt po którym naprawdę widać efekty. Po innych tego typu mazidłach skóra jest tylko wygładzona. Po serum ziaji uda mam gładsze, jędrniejsze i zmniejszył mi się cellulit!! Poważnie:) Niestety opakowanie jest małe i szybko się kończy. Ciężko też te serum kupić. Jak znajdziecie kupcie koniecznie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Zdecydowanie TAK!!!

Jedyne działające serum antycellulitowe na rynku!
Przyjemna konsystencja, łatwe rozprowadzanie, szybkie wchłanianie, zero jakichś dziwnych pseudo działających trików chłodząco-rozgrzewających.
Przy regularnym (!) stosowaniu widać faktyczny efekt zmniejszenia cellulitu. Oczywiście cellulitu nie pozbędziemy się bez diety i ćwiczeń, ale to stosowałam jeszcze przed serum i dopiero po przydziałaniu z trzech stron zauważyłam faktyczne efekty.
Gorąco polecam.

Jedyny "minus" to trudna dostępność, jednak na allegro można spokojnie zamówić. Tubka jest niewielka, gdy się "skończy" należy rozciąć opakowanie, nie wszystko spływa ze ścianek.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

MEGA :)

Kupiłam to serum w Rossmanie jakiś czas temu za w sumie śmieszne pieniądze w cenie na do widzenia. Szkoda że dopiero teraz po nie sięgnęłam, bo jakbym zaczęła je stosować od razu po zakupie to od razu drugiego dnia poleciałabym do drogerii po resztę - jeśli by zostały. Najgorsze jest to że kupiłam tylko jeden produkt, a teraz nie mogę go namierzyć w żadnej drogerii - CZEMU !
Serum jest po prostu super:
- efekt widoczny jest już po kilku zastosowaniach, skóra jest napięta, sprężysta
- nawet kolor skóry się poprawił
- uwielbiam to uczucie mrowienia po nałożeniu i pomasowaniu - Boskie jak ten krem zaczyna działać
w końcu czarne wyszczupla...
Gorąco POLECAM
Jak ktoś znajdzie gdzieś to serum, to proszę o inf, będę bardzo wdzięczna ;)

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

IDEAŁ - nie do zastąpienia

Kupiła bym - gdyby się dało!!!
Niestety kosmetyk zniknął z Drogerii - ponoć Ziaja wycofała :(((
Efekt jego działania jest niepodważalny i widoczny gołym okiem.
Ja niestety mam problem z regularnością ALE za to jak się sprężam, to cellulit po prostu znika.

Wiecie może gdzie jeszcze można dorwać ten produkt?

Ilość zużytych opakowań: 7 butelek

Super ;)

Zaczęłam używać go, zanim zaczęło się lato i przez cały jego czas trwania. Cellulit po prostu zniknął. ;) Może nie miałam jakiegoś wielkiego, ale zniknął naczas, kiedy byłam w Egipcie nie miałam. Smarowałam wcześniej systematycznie. Niestety kiedy przestajemy na jakiś czas używać tego produktu, problem znów powraca. Dlatego ja znów zaczęłam używać. :) Minusem jest to, że bardzo szybko się kończy, ale i tak polecam z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

calkiem dobry

Jakis czas temu zauwazylam cellulit na udach. Nie jest wielki, dlatego postanowilam nie wydawac majatku na cuda usuwajace cellulit w tydzien, a postawic na polska marke i produkt polecany przez opinie na Wizazu.
Aplikacja produktu jest przyjemna, dobrze sie rozprowadza i dosc szybko wchlania. Zapach jak dla mnie jest bardzo przyjemny, szczegolnie w okresie jesienno zimowym, czuje go jeszcze przez kilka godzin po nalozeniu.
Dzialanie zauwazylam tylko w polaczeniu z cwiczeniami. Cellulit zostal usuniety w okolo 75%. Wtedy kiedy mam malo ruchu krem utrzymuje skore w dobrej kondycji, jest odzywiona, nawilzona i bardzo gladka, jednak nie usuwa cellulitu.
Opakowanie bardzo wygodne i estetyczne.
Cena jak zwykle u Ziaji bardzo rozsadna.

Używam tego produktu od: 2 miesiace