Yves Rocher, Bio Specific Active Sensitive, Soin Dermo-Traitant Anti-Rougeurs (Krem na zaczerwienia, chroniący przed zimnem)

Łagodny krem o strukturze balsamu doskonale chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zimno lub wiatr. Redukuje widoczne zaczerwienienia i zapobiega powstawaniu nowych, dzięki zawartości wyciągu z ziarnopłonu, który zapobiega rozszerzaniu naczyń krwionośnych.

Uczciwe 4*

Troche podejrzliwie i z pewna doza niesmialosci;) podeszlam do tego kremu.Zanim zdecydowalam sie na zakup,sprawdzila sklad bo niestety reszta kosmetykow z tej serii jest bardzo slaba i niewiele ma wspolnego z przeznaczeniem dla wrazliwych cer.
Do rzeczy:)

Krem na tresciwa konsystnecje,nieco ciezka ale szybko sie wchlania-prawie do matu,zostawiajac uczucie nawilzenia na dlugi czas.
Nie zapycha,nie podraznia i...dziala zgodnie z przeznaczeniem.Uzywam go juz ok.m-ca(plus/minus)i faktycznie zauwazylam,ze obszar naczynkowy jest bardziej uspokojony,wyciszony.Nawet gwaltowne zmiany temperatur nie wywoluja efektu "polikow jak u ruskiej babuszki").
Wiem,ze nie jest to tylko zasluga samego kremu bo uzywam kompelksowej pielegnacji ale ....wspomaga i to w znacznym stopniu walke z zaczerwnieniem i rumieniem.

Dobrze spisuje sie nakladany na noc-rano buzia jest swieza i wypoczeta oraz przede wszystkim nie ma uczucia przesuszenia jakie mi od czasu do czasu towarzyszy.Ogolnie stosuje go w ciagu dnia,pod filtr-swietnie spisuje sie w tej roli choc mogloby sie wydawac,ze nalozenie na niego kremu z filtrem bedzie przesada ale nie.
Na okres jesienno-zimowy i wiosenny jak zalazl:) poniewaz latem na pewno okaze sie zbyt tresciwy.

Polecam:)

Używam tego produktu od:+/- m-c czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego opakowania,juz koncze i bedzie nastepny

Uspokaja zaczerwienioną buzię

Jestem w trakcie drugiego słoiczka i na pewno będą następne :)
Krem jest dość gęsty i ciężki ale ładnie się rozsmarowuje. Pozostawia lekki film ale co to są za wady, kiedy naprawdę uspokaja buźkę! Po dłuższym stosowaniu moja tłusta, naczynkowa cera nie jest już tak rumiana. Wyraźnie jest gładsza, podkład świetnie się trzyma, nie mam żadnych krostek.
To właściwie krem na dzień ale przy braku dobrego kremu na noc (coś nie mogę odpowiedniego dobrać dla siebie) czasem stosuję go właśnie po demakijażu. Zapachu właściwie nie ma. Na lato troszę ciężki ale na chłodniejsze dni będzie idealny!
Używam tego produktu od: jakieś pół roku.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego słoiczka.