Ziaja, Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny (stara wersja)

Ziaja, Krem do rąk ochronny z ekstraktem z bawełny (stara wersja)

Intensywna ochrona skóry rąk narażonych na częsty kontakt z detergentami oraz wrażliwych na wiatr, mróz, zmiany temperatury.
Działanie:
- wzmacnia funkcje ochronne naskórka
- wygładza i uelastycznia skórę dłoni
- likwiduje uczucie szorstkości.
Zawiera: bioformułę COTTON, ekstrakt z bawełny, silikony.

Bardzo średnio

Jak zwykle produkt firmy ziaji ma okropny skład. Nawilża na bardzo krótko, nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Szybko się wchłania. Są dużo lepsze kremy do rąk, które nawilżają na o wiele dłuższy czas i mają chociaż odrobinę lepszy skład przy dosyć niskiej cenie. Jest mało wydajny, ale przynajmniej cena jest bardzo niska. Opakowanie jest wygodne, bardzo proste.

Nie nawilża, wręcz przeciwnie

Nigdy nie miałam większych problemów ze skórą dłoni, a kremu używam dlatego że nie lubię mieć ich suchych.
Bardzo się zawiodłam ponieważ kilka chwil po nałożeniu tego kremu traci on swoje wartości nawilżające i w przypadku moich dłoni powoduje uczucie ściągnięcia i wysuszenia skóry.

Nie chroni, nie nawilża, nie wzmacnia.

To jest bardzo zły krem. Nie nawilża, ma nieprzyjazny skład i efekt po jego użyciu jest wprost odwrotny do deklaracji producenta :) Ręce po tym kremie są jeszcze bardziej suche. Latem, przy ogólnej lepkości nie jest to aż tak zauważalne. Natomiast zimą rozgrywa się prawdziwy dramat :) Nie polecam, nigdy więcej nie kupie. Zapytacie się, czego oczekujesz od kremu za 3 zł? A po co w ogóle produkować krem który kosztuje 3 zł :(?

bez rewelacji

Krem był bardzo tani no i wart jest swojej ceny.
Jak na mój gust ma zbyt wodnistą konsystencję, zapach bardzo neutralny.
Raczej go już nie kupię, wolę dać kilka złotych więcej ale kupić wydajniejszy krem.

Sredniak

Krem jak krem. Żadnych powalających efektow. Po posmarowaniu rak czuć tak jakby warstwę ochronną. Skóra jest gladsza i sprawia wrażenie nawilzonej. Jednak po kilkunastu minutach to uczucie znika a nawilżenia konkretnego nie ma.

Osobiście bardzo go polubiłam

Szczególnie cenię go za to, że ma lekką, wodnistą konsystencję, która szybko się wchłania. Krem głęboko nawilża i delikatnie pielęgnuje skórę dłoni. Pozostawia nie tłustą warstwę ochronną. Bardzo przyjemnie, delikatnie pachnie. Ma wygodne proste opakowanie z zakrętką. Kosztuje niewiele, a jest wydajny. Dostępny w wielu miejscach stacjonarnie i online. Ja go polecam, myślę że jest wart wypróbowania.

Słaby kosmetyk jak na Ziaję

Wzięłam przy okazji większych zakupów z Ziaji. Na początku bardzo mi nie pasowało, że krem jest dość rzadki, za dużo się go jednorazowo wyciska i brzydko pachniał. Z czasem zapach i konsystencja zaczęły mi odpowiadać, ale okazało się, że krem bardzo słabo nawilża - czasem po nakremowaniu rąk i wchłonięciu się kremu, muszę posmarować je ponownie, aby poczuć, że są nawilżone. Dziwna sprawa, bo nie mam przesuszonych dłoni. Tubka kremu wystarczyła mi na ok. 5 tygodni, co jest bardzo słabym wynikiem, bo zazwyczaj taką pojemność kremu mam na jakieś 4-5 miesięcy. Niewątpliwą zaletą jest cena kosmetyku i możliwość wyciśnięcia go z tubki prawie że do zera, ale czy warto mimo tylu wad? Chyba że na lato. Może wtedy lepiej by się sprawdził, choć ja już nie sięgnę i nie sprawdzę.

Dobry krem

Jak za tą cene krem jest bardzo dobry, ma przyjemny delikatny zapach, można go kupić dosłownie wszędzie ja go kupiłam w tesco na szybko przed podróżą :D
Polecam kosztuje grosze a dobrze nawilża i pozostawia skórę miękką.

Jeden z ulubionych

Ten krem bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę dłoni. Używam zawsze po jakimkolwiek kontakcie rąk z wodą (mycie rąk, naczyń) i działa bardzo dobrze bo dłonie nie są suche i podrażnione. Jest też b. tani więc warto

Krem....

Krem jest dość dobry, ładnie pachnie, mógłby być trochę gęstszy - jak dla mnie zbyt wodnisty. Ładnie się wchłania jednak trzeba go aplikować dość często - szybko "znika" z dłoni. Ma bardzo dobrą cenę , jest wydajny. Opakowanie ok. Jest przyjemny dla skóry, nie podrażnia.

Niska cena, niska jakość.

Krem kupiłam zachwycona innym kremem do rąk tej samej marki ( ten "mój" akurat był niedostępny w momencie zakupów stąd ten wybór).
Niestety spotkało mnie tym razem totalne rozczarowanie.
Krem jest dość rzadki, z trudem się nakłada i z trudem wchłania, nie natłuszcza, nie odżywia, nie wygładza, nawilża w bardzo minimalnym stopniu. Ze względu na rzadką konsystencję trzeba uważać przy aplikacji produktu, bo po naciśnięciu tubka wyciska produkt w zbyt dużej i nieregularnej ilości.
Zapach neutralny.
Cena bardzo niska - niecałe 4 zł.

Nie na zimę

Kremik spełnia swoją rolę i ogólnie powiem, że jestem z niego zadowolona. Szczególnie dobrze radził w sobie w cieplejszych porach roku. W zimie jednak trzeba go odłożyć, gdyż z powodu gliceryny w składzie zaczyna bardziej wysuszać dłonie niż je nawilżać. To zmusza do posiadania dwóch kremów albo zastąpienia produktu Ziai innym, bardziej uniwersalnym produktem.

Zalety:
- dobrze się wchłania, nie zostaje na dłoniach
- niska cena
- nadaje się do korzystania w lecie

Wady:
- z powodu zawartości gliceryny absolutnie nie nadaje się do stosowania w zimie