Bikor Makeup, Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

Bikor Makeup, Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

Ziemia Egipska nie jest typowym pudrem nadającym cerze słoneczny blask. Jest to wypiekany krem zawierający minerały, oleje oraz witaminy. Innowacyjna technologia pozwoliła na osiągnięcie niezwykłej elastyczności formuły opracowanej przez Małgorzatę Wedekind, dzięki czemu stopniowanie koloru i aplikacja są proste. Uniwersalny odcień Ziemi Egipskiej dopasowuje się do każdej karnacji przez stopniowe nakładanie kolejnych warstw. Idealnie nadaje się do konturowania oraz ocieplenia kolorytu cery. Odcień jest neutralny - bez wyraźnych ciepłych i zimnych tonów.
Zawiera w składzie: witaminy A, E, oleje z orzechów arachidowych, jojoba, masło karite i kwas hialuronowy.

Efekt
matowe
prasowany, prasowane
normalna
Krycie
lekkie
bez parabenów

NAJLEPSZY!

Jest to najlepszy bronzer jakiego dotąd używałam i nie zamierzam go zamieniać na inny. Niezależnie od tego czy jest zima czy lato zawsze sprawdza się idealnie - zimą nakładam mniej, co daje delikatniejszy odcień a latem kilka pociągnięć pędzlem i też zachwyca. Jest niezwykle wydajny! Stosuję go codziennie, nie tylko na twarz ale okazjonalnie także na dekolt i ramiona i starcza na... bez przesady kilka lat! Nie pamiętam nawet kiedy go kupiłam (sądzę, że jakieś 3 lata temu) a dno jeszcze nawet nie zaczyna prześwitywać. Idealnie sprawdza się też jako róż na policzki. Co do trwałości po nałożeniu na buzię nie mam zastrzeżeń. Pokochała go nawet moja mama, która używa go kiedy tylko ma okazję:) Dla ścisłości dodam, że mama ma cerę bardzo suchą a ja mieszaną. Nakładam pędzlem średniej wielkośc. Świetnie modeluje rysy twarzy. Dla mnie nie ma sobie równych.
Aha, i co ważne nie kruszy się przy kontakcie z ziemią ;) kilkakrotnie spadał mi na podłogę - odpadało wieczko ale sam kamień pozostał nienaruszony:)

Zdecydowanie wart swojej ceny

Niesamowicie wydajny, napigmentowany oraz trwały. Jeden z lepszych na rynku i godny polecenia.
Niestety w przypadku mojej cery okazał się on za ciemny i ciepły, dlatego na czas zimy muszę zrezygnować z korzystania z niego. Na stronie producenta nie ma natomiast dużego wyboru odcieni.
Co więcej wcale nie łatwy w użytkowaniu. Trzeba nabrać wprawy, bo w innym przypadku łatwo porobimy sobie plamy. Zdecydowanie nie dla osób, które chcą dopiero zacząć zabawę z bronzerami.

Egipski brąz

Od lat najlepszy. Piękny kolor. Trzeba nauczyć się go dobrze nakładać,potem juz bajka... Opakowanie wystarcza na dluuugo. Chyba że upadnie i nie będzie co zbierać. Miałam tak niestety. Robiłam przerwy na inny bronzer ale zawsze wracam do tego. Klasyka!

Najlepszy z najlepszych

Jest to absolutny hit wśród bronzerów. Uważam, że każdy, kto stosuje tego typu produkty do makijażu powinien go przetestować. Moja przygoda z nim zaczęła się już w liceum i uwaga! Trwała przez całe studia. Jedno opakowanie wystarczyło na codzienne stosowanie przez 5 lat. Cena przy tej wydajności jest naprawdę niska.
Czuję, że ten produkt będzie towarzyszył mi do końca życia.

Kupiony w: U konsultantki

Kocham ten produkt!!!!

Ta ziemia to prawdziwy skarb od marki Bikor.
Wiele osób ją uwielbia i ja też.
Prosta,szybka aplikacja, nie robi plam ani smug. Kolor delikatny który można stopniować. Jej wydajność jest niesamowita.
Ziemię można aplikować na podkład jak i na "gołą" skórę. Efek zawsze będzie świetny.

Klasyka i słońce zawsze w modzie

Kończy się lato i opalenizna. Szkoda. Ale... jest na to sposób! Ziemia egipska to cud/ wynalazek dla wszystkich kobiet lubiących wyglądać naturalnie, ale i zwracać na siebie uwagę.Idealna cera- taki efekt możemy uzyskać, używając tego kosmetyku. Kilka ruchów pędzlem i twarz wygląda zdrowo, promiennie, słonecznie. Jest bardzo wydajny, wręcz mam wrażenie , że się nie kończy, a mam go ponad rok. Trzeba jednak nauczyć się , ile i w jaki sposób go umiejętnie nakładać, żeby z opalenizną nie przesadzić:) Bardzo ładnie współgra z innymi kosmetykami- bazą , podkładem. Maskuje zmarszczki. Nie ma problemów z jego zmyciem. Moim zdaniem- jest REWELACYJNY! Szczerze polecam- taki promień słońca na twarzy przez cały rok.

Ale to byl szal

Alez byl szal na ten puder, jak tylko pojawil sie na rynku. Kupilam go wiele lat temu na targach kosmetycznych a na tamte czasy kosztowal 130zł i to byla naprawde wysoka cena. Ale mysle sobie skoro tak go chwalą to czemu nie. Plus duzy za to, ze puder nie zatyka porów skóry. Jest niewyczuwalny na skórze jak mglielka. W 95% uzywalam go jednak jak brazera bo byl dla mnie za ciemny. Czasem w wakacje jak mialam ochote miec troche ciemniejszy odcien skóry to aplikowalam na cala twarz i dekolt i tez wygladal bardzo ladnie. Opakowanie dość fajne, plastikowe, ale wytrzymuje upadki z wysokosci :)

Bikor ziemia egipska

Mój najlepszy brązer, mam to już bardzo długo i zawsze po niego sięgam. Na większe wyjście lub po prostu żeby popalić karnacje. Bardzo dobrze się trzyma, nie ściera i nie zostawia plam. Polecam Bardzo

Do profesjonalnego użytku

Kosmetyki Bikor wygrałam w konkursie- w tym również opisywany bronzer :).
Kosmetyk ten ma piękny zapach, uniwersalny ziemisty kolor, jest to duże opakowanie więc starcza na długo, jednakże wadą jak i zaletą dla niektórych jest jego intensywność.
Osoby początkujące przygodę z konturowaniem mogą zrobić sobie krzywdę nakładając nieświadomie zbyt dużą jego ilość. Dla osób profesjonalnie zajmujących się makijażem jest to kosmetyk trwały, którego niewielka ilość daje niesamowity efekt na twarzy!

Moja miłość przez wiele lat

Używałam tego bronzera przez lata. Swego czasu, nie miał sobie równych. Do dziś pamiętam jak po raz pierwszy zobaczyłam go na twarzy mojej koleżanki. Wydawało mi się, że wygląda jak gwiazda filmowa :D Po prostu mnie zachwycił.
Dzisiaj kiedy konkurencja znacznie urosła i na rynku pojawiło się wiele świetnych kosmetyków, nie uważam go już za nr 1. Nie zmienia to jednak faktu, że dla mnie nadal mieści się w czołówce.
Nie używam go już, bo dziś wolę chłodniejsze odcienie. Bronzer stosuję raczej do konturowania, niż ocieplania/opalania twarzy, a Ziemia Egipska super sprawdza się właśnie w takim celu. Poza tym, jest to dość ciemny bronzer, który przepięknie prezentuje się na lekko opalonej skórze, ale w sezonie zimowym może być delikatną przesadą, tym bardziej, że jest mocno napigmentowany i trzeba umieć się nim posługiwać.
Jeśli wpadnie jeszcze kiedyś w moje ręce to z przyjemnością będę go latem używać. Na ten moment jednak kupuję bardziej uniwersalne produkty tego typu.

Klasyk

Produk nie do zużycia.Mimo codziennego używania praktycznie go nie ubyło.Więc jeżeli ktoś zastanawia się z zakupem ze względu na cene mogę powiedzieć że to inwestycja na bardzooooo długi czas :)
Poza tym ma piękny ciepły odcień.Przy dobraniu odpowiedniego pędzla nakładanie go to pesta a twarz wygląda na profesjonalnie wykonturowaną,trzeba jednak pamiętać żeby nie przesadzić bo przy nałożeniu większej ilości produktu może robić plamy.

Bikor Ziemia Egipska

Wspaniały puder. Pozostawia bardzo naturalny,ładny kolor, bez sztucznego efektu maski. Długo się utrzymuje. Świetny skład - nie uczula, nie podrażnia.
W zależności od karnacji można go używać jako pudru na całą buzię lub jako brązera, a nawet rożu. Bardzo ładnie komponuje się z każdym rozświetlaczem. Posiadam i stwierdzam że jest najlepszy z najlepszych, obowiązkowy w każdej damskiej torebce!!!! Polecam!