Bikor Makeup, Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

Bikor Makeup, Egyptische Erde (Puder brązujący w kamieniu `Ziemia egipska`)

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

Ziemia Egipska nie jest typowym pudrem nadającym cerze słoneczny blask. Jest to wypiekany krem zawierający minerały, oleje oraz witaminy. Innowacyjna technologia pozwoliła na osiągnięcie niezwykłej elastyczności formuły opracowanej przez Małgorzatę Wedekind, dzięki czemu stopniowanie koloru i aplikacja są proste. Uniwersalny odcień Ziemi Egipskiej dopasowuje się do każdej karnacji przez stopniowe nakładanie kolejnych warstw. Idealnie nadaje się do konturowania oraz ocieplenia kolorytu cery. Odcień jest neutralny - bez wyraźnych ciepłych i zimnych tonów.
Zawiera w składzie: witaminy A, E, oleje z orzechów arachidowych, jojoba, masło karite i kwas hialuronowy.

prasowany, prasowane
normalna
Krycie
lekkie
bez parabenów
Efekt
matowe

Świetny

Puder rewelacyjny! Łatwo się nakłada, nie robi plam, nie ściera się, ładnie dopasowuje się do podkładu ( w moim przypadku również z Bikora, Oslo). Do tego dobry skład i ładne opakowanie. Puder daje efekt naturalnego muśnięcia słońcem, makijaż wygląda bardzo estetycznie i długo się utrzymuje.

Puder Ziemia Egipska

To prawda, produkt zdecydownaie należy do tych premium i to się czuje na skórze:) Puder ma dobry skład, nie zapycha, nie wysusza i ładnie dopaswouje się do koloru cery i podkładu. Sama decyduję o stopniowaniu koloru więc mój makijaż wygląda dokładnie tak jak chcę, jest naturalny i świeży bez efektu maski. Plus również za eleganckie opakowanie.

Rewelacja

Jakiś czas się wahałam przed zakupem tego produktu ze względu na nie najniższą cenę, ale okazało się, że jest wart każdej wydanej złotówki! Po prostu za produkty premium czasami trzeba trochę zapłacić - jakość, wydajność i ostateczny efekt w pełni to usprawiedliwiają ;)
Osobiście mam jasną karnację, ale używając Ziemi uzyskuję efekt opalonej skóry, bez brzydkich pomarańczowych plam.
Cera wygląda promiennie i czuć, że jest dopieszczona przez ten kosmetyk :)

Ziemia egipska

Puder świetnie dopasował się do mojej cery, lekki, nie ściera się, fajnie wyrównuje koloryt, bardzo dobry do konkurowania, kupiłam go przypadkiem a został ze mną na dłużej :) co więcej łatwy w aplikacji i bardzo wydajny

Puder

Puder łatwy w aplikacji, nie robi plam, nie ściera się i dobrze dopasowuje się do koloru podkładu:) Ma dobry skład, ładnie ociepla koloryt cery, makijaz z nim wygląda bardzo naturalnie i długo się utzymuje. No i plus również za eleganckie i poręczne opakowanie.

Ten puder jest świetnym wykończeniem makijażu. Cera z nim wygląda na naturalnie opaloną i sama mogę zdecydować o końcowym efekcie dzięki stopniowaniu koloru. Puder łatwo się nakłada, jest wydajny i ładnie się łaczy z moim podkładem ( również z Bikora, Oslo:) ). To dla mnie taki duet idealny, dzięki któremu makijaż zawsze wygląda na świeży i naturalny- mimo, że zdarza mi się być już cały dzień na nogach:)

Puder

Puder ma dobry skład, nie zapycha, nie robi maski, nie ściera się. Jest wydajny i łatwo się na nim pracuje. Makijaż za to wygląda estetycznie i długo się utrzymuje. Choć sama nie jestem mistrzynią w robieniu makijażu to jednak ten puder znacznie ułatwia sprawę, dzięki niemu bez większego wysiłku twarz wygląda na naturalnie muśniętą słońcemi promienną:)

Puder brązujący

Świetnie się utrzymuje na skórze, mam dość problematyczną skórę a ten puder jako jedyny mi służy, ma bardzo fajny skład, nie zapycha, używam go do konkurowania i daje serio świetny efekt, jest też bardzo wydajny

Ulubiony puder

Nadaje świetny słoneczny blask, idealnie utrzymuje się na skórze, bardzo dobrze kryje. Makijaż wyglada na idealnie dopracowany i nie wymaga poprawek nawet po całym dniu, skład pudru również bardzo fajny, uwielbiam go używać szczególnie do konkurowania :)

Idealny do konturowania i nie tylko

Od tego kosmetyku zaczęła się moja przygoda z marką Bikor :) Uwielbiam ziemie egipską za jej uniwersalność. Pudru używam aby nadać cerze zdrowy, opalony wygląd - przy delikatnym nakładaniu pędzlem pierwszej warstwy uzyskamy efekt skóry muśniętej słońcem ;) Często też używam pudru do konturowania, bo taki efekt możemy uzyskać przy nakładaniu kolejnych warstw.

Świetny

Puder bardzo łatwo się aplikuje. Dobrze dopasowuje się do koloru cery i mocno się jej trzyma dzięki czemu makijaż jest trwały i nie trzeba go często poprawiać-w moim przypadku prawie w ogóle:) Puder nie zapycha, ma dobry skład, który nie szkodzi cerze. Plusem jest również ładne i zgrabne opakowanie. Wiadomo, cena jest raczej z górnej półki ale jak dla mnie zdecydowanie warto tyle zapłacić:)

Mój ulubiony

Bardzo lubie ten puder, jest łatwy w aplikacji, dobrze trzyma się cery i ładnie się do niej dopasowuje kolorystycznie. Nie zapycha, nie ściera się. Makijaż wygląda estetycznie i nie wymaga częstych poprawek. Plus również za dobry skład.