Iwostin, Krem intensywnie nawilżający SPF 20

Iwostin, Krem intensywnie nawilżający SPF 20

Zdecydowanie poprawia stan nawilżenia skóry, koi, wygładza, zapobiega przesuszeniom. Chroni przed codziennymi dawkami promieniowania UVB (SPF20) oraz UVA ( IPD25/PPD14), przyspieszającymi starzenie się skóry. Dzięki zawartości fotostabilnych fitrów UVA i UVB krem gwarantuje wysoki poziom ochrony przeciwsłonecznej, która jest zalecana przez cały rok.
Producent wprowadził krem ponownie do serii Sensitia.

Mam cerę wrażliwą, skłonną do podrażnień i nadmiernego przesuszania. Krem ten skutecznie pomaga mi w walce z z tymi skłonnościami. Szczególnie latem. Zimą, gdy zaczynają grzać kaloryfery, a kurz się wszędzie unosi, bywa, że muszę stosować jakieś dodatkowe, intensywniejsze nawilżacze. Stosuję go na dzień, a na noc używam kremu odżywczego tej samej firmy. Dobrze się wchłania, ma lekką konsystencję. Dodatkowym plusem dla mnie jest dość wysoki filtr przeciwsłoneczny.

Używam tego produktu od: ok. 1 roku

skuteczny

Plusy:
lekka, szybka wchlaniajca sie konsystencja
idealny po makijaz
zapewnia duzy poziom nawilzenia
wysokie filtry
tani w stosunku do pojemnosci
ni uczula i nie podraznia
bezzzapachowy

Minusy:
mi osobiscie nie podoba sie opakowanie, ktore przypomina mi opakowanie kremu do stop, ale wybaczam ze wzgledu na dzialanie:)

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:koncowka 1

szczerze polecam

Bardzo dobry krem za niewielką kwotę. Świetnie nawilża, zwęził mi pory, pięknie wygładził skórę. Makijaż trzyma się na nim bez zarzutu (używałam podkładu Isa Dory i Clinique) - no i te fotostabilne filtry...
Zwykle nie kupuję jednego kremu dwa razy z rzędu - ciągle eksperymentuję. W tym przypadku po raz pierwszy zrobiłam wyjątek, bo naprawdę to dobry, skuteczny kosmetyk. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetnie nawilża odwodnioną ce

Kupiłam ten krem żeby stosować go na noc, bo po wieczornym myciu twarzy skóra bardzo wysychała i łuszczyła się ( a jednocześnie wciąż pojawiały się na nosie powiększone pory). Krem nawilżył moją skórę i robi to długofalowo - nie tyklo zaraz po nałożeniu kremu. Pory też trochę się zmniejszyły - dziwne, bo to nie jest krem na tego typu sprawy.
Jedyna wada to to,że na mojej twarzy powoli się wchłaniał i zostawiał bialy film.

Ilość zużytych opakowań: w trrakcie pierwszego

niezastąpiony!!

Kupiłam go kiedy problemem stały sie przebarwienia posłoneczne, krem ten wyleczył moją cerę całkowicie a dodatkowo wykazał inne pozytywne cechy:

-cena w sam raz, dodatkowo tubka ma 75 ml a nie 50
- wydajność duża, starcza na ok 2-3 miesiące,
-szybko sie wchłania,nie zapycha, cera jest miękka i delikatna,
-nie bieli, ma odpowiedni filtr na co dzień, przez cały rok
-nie świeci się jak inne filtry,świetny pod makijaż
-zawiera witaminy dobre dla cery no i polską zdrową wodę
-myślę, że niezastąpiony w codziennej pielęgnacji do ok 26 roku życia
-niby bezapachowy, ale ja uwielbiam jego zapach na sobie ;)

Co jakiś czas probuje innego kremu dla porównania i zawsze wracam do tego!
Używam tego produktu od:1,5 roku

Bajer nad bajerami

Kremowa rewelacja. :D Już zaczynały się pojawiać na mojej twarzy piewsze zmarszczki mimiczne albo z owodnienia albo z działania promieni UV a ten krem uczynił cud i cofnął czas :D Nie zamienie go na żaden inny :D
+ świetnie nawilża przez cały dzień
+nie zostwia białej tłustej warstwy i błykawicznie się wchłania
+bardzo dobrze chroni przed UVA i UVB
+zwalcza wolne rodniki!!! wit. E+C
+ CENA I WYDANOŚĆ pwyżej wszelkich oczekiwań :D używam go codziennie i nie jakoś specjalnie oszczędnie a tubka starcza na ok 2 miesiące. ;) Ponadto! Produkuj się go w Polsc więc jest eko bo odpadają wszystkie spalin wytwrzane w czasie transportu przez wiele kilometrów ;)Używam tego produktu od:ok 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok 4

Super i jeszcze ma filtry :)

Wlasciwie nie widze roznicy miedzy nim a wersja bez filtrow,pewnie nie rozni sie niczym orpcz tych jakze waznych skladnikow :) krem bardzo dobrze nawilza, ale twarz nie blyszczy sie nie ladnie po jego uzyciu, daje uczucie dlugotrwalego nawilzenia, czuje ze to jest to czego moja skora potrzebuje :) a jeszcze zawartosc filtrow, nie sa to te najwyzsze,ale male nie sa, i to zarowno UVA jak i UVB - stabilne, nie to co w drogeryjnych badziewiach - to naprawde wielki plus dla iwostinu. Ponadto krem absolutnie nie przypomina "prawdziwych" kremow z filtrem - konsystencja bardzo przyjemna i lekko sie rozsmarowuje, blyskawicznie wchalnie, nie zostawia absolutnie zadnej bieli, pewnie sa to jeszcze za male wartosci filtrow :) ale lepsza taka ochrona niz zadna ;)Używam tego produktu od:miesiac

najlepszy

Nie jestem pewna czym różni się nowa wersja tego kremu, od starszej, w każdym razie ja używałam i wcześniejszej, i obecnej i z każdej jestem tak samo zadowolona. Świetnie nadaje się pod makijaż (używałam go razem z Vichy Aera teint), świetnie nawilża, nie uczula, nie zapycha porów, zawiera przeciw utleniacze..:) no i jest bardzo tani, kosztuje około 30 zł za 75 ml, a za taki krem to naprawdę bardzo malutko ;p

Używam tego produktu od:pół roku