Babydream, Żel do kąpieli i szampon (nowa wersja)

Babydream, Żel do kąpieli i szampon (nowa wersja)

Żel do kąpieli i szampon Babydream zawiera łagodne substancje myjące bez mydła, wyjątkowo delikatnie i dokładnie myje włosy oraz skórę głowy.
Receptura zawiera: kojący rumianek, który łagodnie myje i pielęgnuje delikatną skórę, pantenol, który nie wysusza skóry i pomaga zachować jej naturalny, kwaśny płaszcz ochronny.
Produkt jest odpowiedni także do mycia i pielęgnacji wrażliwej skóry osób dorosłych: Nie zawiera barwników i środków konserwujących, nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego, pH neutralne dla skóry, tolerancja skórna potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

normalna, wrażliwa
szampony dla dzieci, żele do kąpieli
oczyszczające, nawilżające
z pompką, w butelce

Ideał

Nie licze nawet ile opakowan juz zużyłam , chociaż taka butla starcza mi na bardzo dlugo ponieważ używam go tylko do demakijażu -TAK do DEMAKIJAŻU :D nie wyobrażam sobie zmywania make upu inaczej niz z użyciem wody - zmywanie płatkami kosmetycznymi i płynem micelarnym od podstaw mnie strasznie męczy.
Kilka lat temu szukałam idealnego żelu do zmywania make upu i wiadomo jakich cech oczekiwalam -duzo ,tanio i z cudownym skladem. Trafilam na ten zel, nie wierząc do konca w to ze delikatny zel dla dzieci poradzi sobie z tuszem czy podkladem. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy okazalo sie ze make up jest zmywany do zera, zero szczypania w oczy, zero podrażnień... od tamtej pory , czyli od jakichs 4 lat jestem mu wierna i nigdy nie kupilam nic innego. Oczywiście za kazdym razem po umyciu twarzy przecieram jeszcze twarz wacikiem z płynem micelarnym, zeby miec pewność ze wszystko jest zmyte, ale to zajmuje chwile, w porównaniu do zmywania makijazu w ten sposob od zera. Polecam kazdemu

Nie dla mnie

Niestety wyłamie się. Kupiłam skuszona bardzo dobrymi opiniami na wizażu szukając delikatnego płynu do mycia ciała. Chciałam żeby mnie nie podrażniał i nie wysuszał mi skóry... Zrobił właśnie wszystko to czego nie chciałam... Skóra była napięta, pojawiły się suche miejsca, atopowe... Musiałam odstawić po dwóch miesiacach i stosuje do przeprania na szybko ubrań bo do mojej skóry się nie nadaje...

Świetny.

Żel jest dla mnie numerem jeden, zarówno w pielęgnacji mojej małej córeczki, jak i mojej.
Używamy go w zasadzie od początku, zawsze się świetnie sprawdza, ze skórą nie ma żadnych problemów. Kupując kosmetyki babydream mam pewność co do dobrego składu w kosmetykach, jak i tego, że producent za ten dobry skład nie zdziera jak za zboże. Mamy super produkty w świetnych cenach, naprawdę przyzwoitych jak za taką jakość. Myślę, że wiele innych żeli, z kiepskim składem ma wygórowaną cenę, albo pół prostu w dużej mierze płaci się za markę. Kupuje od lat i będę kupowała go namiętnie, ponieważ nie tylko córkę kąpiemy w tym płynie, ale również siebie. Oby nigdy nie zniknął z półki sklepowej. Dla mnie jest numerem 1! Może zapach mi się już trochę znudził i czasem szukam czegoś innego, ale zawsze do niego wracam i tym zapachem zachwycam się tak jak po raz pierwszy!

najlepszy wybór dla przyszłej mamy

Mojego synka kąpie w nim od samego początku i obeszło sie bez żadnych alergii :) Mały ma już 8miesiecy a produkt jeszcze jest. Tymbardziej, ze sama też czasem sobie pożyczę ;) Produkt tani jak na swoją pojemność i nie zawiera "chemi". Jak dla mnie strzał w 10!

bardzo dobry żel

Bardzo dobry żel do kąpieli dla dzieci, co dobre świetnie spełnia też swoją rolę jako szampon-włosy dziecka są po nim lśniące. Dobrze spełnia swoją rolę

Użyłam do kapieli bo miałam w domu zapas by myć nim twarz a tego nie robiłam.
Zawsze wydawało mi się że jak tym mam się umyć, że za słabe, że będę nieświeża etc, bardzo niechętnie do niego podchodziłam, że nie pieni się jak te z sls ami, że zapach nieciekawy etc.
No ale nadszedł mój projekt denko trzeba używać no i .... !!!!! Myje tylko nim od dwóch tygodni i moja skóra jest tak cudowna w dotyku że brak słów. Jestem taka mięciutka że cały czas macam się jak nienormalna po brzuszku czy udach. Skóra jest nawilżona i mięciutka. Coś cudownego.
Chyba wyrzucę wszystkie żele z sls i silnie perfumowane- mimo że kocham mocne zapachy!, Bo po tym żelu skóra jest nie do poznania. Mieciutenka po prostu szok!!!!!
Polecam !!!!

Najlepszy!

Uwielbiany od lat. Stosowany przy trójce dzieci z różnymi typami skóry w tym alergicznej, również i ja go używałam gdy podrażnił mnie jakiś drogeryjny żel pod prysznic. Sprawdził się zarówno w starej wersji jak i w tej nowej.

Od stóp do głów

Kupiłam ten żel do użytku własnego, bo staram się nie używać drogeryjnych kosmetyków do kąpieli, które zazwyczaj mają SLS i inne niefajne rzeczy w składzie, pogoń za aptecznymi cudami czy naturalnymi mydłami trochę mi zbrzydła (i okazała się być droga w skutkach), zatem postanowiłam sięgnąć na półkę kosmetyków dziecięcych. Ten żel sprawdził się super.

Nie wysusza skóry, delikatnie myje, pachnie lekko słodkawo, z akcentem rumianku. Nie pieni się jakoś szatańsko, jedynie delikatnie, ale to ze względu na obecność łagodnych detergentów w składzie. Nie używałam do włosów, więc nie wiem jakby się sprawdził jako szampon, ale do mycia ciała dosłownie od stóp do głów polecam serdecznie, również awaryjnie jako płyn do higieny intymnej czy żel oczyszczający do twarzy.

Opakowanie przyjemne, estetyczne, pompka nie zacina się. Duża pojemność starczyła mi na ponad 3 miesiące używania, co w tej cenie jest naprawdę zaskoczeniem.

Chyba już nie będę wymyślać kolejnych środków myjących, tylko uznam ten żel za swój pewniak.

Świetny!

Żel jest po prostu świetny. Ma bardzo dobry, prosty skład. Nie wysusza, nie podrażnia delikatnej skóry dziecka. Ma swietną cenę i wygodne opakowanie. Konsystencja jest lekka, żelowa, dobrze myje i łatwo się spłukuje. Zapach bardzo delikatny. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Żel do kąpieli Babydream w nowej wersji pokochałam jeszcze bardziej niż ten pierwszy. Jest to półpłynny żel, o delikatnie żółtawym zabarwieniu i świeżym, nie narzucającym się zapachem. Skład jest prosty, bez zbędnych zapychaczy i szkodliwej chemii.
Ładnie oczyszcza i nawilża delikatną skórę i włosy dziecka. Zapach nie utrzymuje się na skórze jakoś specjalnie intensywnie i nie na długo. Nie podrażnia, nie ściąga skóry, nie powoduje swędzenia. Nadaje się również dla dorosłych z wrażliwą skórą. Od starej wersji nie różni się znacznie, wydaje mi się, że jest trochę rzadszy i łatwiej spłukuje się ze skóry.
Wygodne, pojemne opakowanie z pompką. Produkt jest wydajny, przez co wystarcza na długo. Nowa szata graficzna bardziej przykuwa uwagę maluszka, przez co kąpiel jest ciekawsza :)