Babydream, Żel do kąpieli i szampon (nowa wersja)

Babydream, Żel do kąpieli i szampon (nowa wersja)

Żel do kąpieli i szampon Babydream zawiera łagodne substancje myjące bez mydła, wyjątkowo delikatnie i dokładnie myje włosy oraz skórę głowy.
Receptura zawiera: kojący rumianek, który łagodnie myje i pielęgnuje delikatną skórę, pantenol, który nie wysusza skóry i pomaga zachować jej naturalny, kwaśny płaszcz ochronny.
Produkt jest odpowiedni także do mycia i pielęgnacji wrażliwej skóry osób dorosłych: Nie zawiera barwników i środków konserwujących, nie zawiera oleju mineralnego i parafinowego, pH neutralne dla skóry, tolerancja skórna potwierdzona badaniami dermatologicznymi.

szampony dla dzieci, żele do kąpieli
oczyszczające, nawilżające
z pompką, w butelce
normalna, wrażliwa

niestety uczula

Od kilkunastu lat kupuję kolejne wersje tego żelu. Dzieci mam już nastoletnie, ale ciągle co jakiś czas kupuję kolejną butelkę.

Niestety, ostatnio zakupiony żel uczulił moje starsze dziecko. Nie wiem czy od poprzedniego zakupu coś drastycznie się zmieniło w składzie, ale córka odczuwa swędzenie skóry po umyciu.

Mnie na szczęście żel nie uczula, ale jestem niemile zaskoczona jego gorzkim smakiem. Wiem w jakim celu dodaje się do kosmetyków dla dzieci substancje nadające gorzki smak, ale wcześniejsze wersje jej nie zawierały. Najczęściej myję żelem twarz i niestety ten smak wdziera się do ust, chociaż bardzo staram się tego uniknąć.

Szkoda, bo żel dobrze oczyszcza moją cerę, a jednocześnie jest delikatny i nie wysusza jej, ale dopóki w składzie będzie Denatonium Benzoate, nie będę go kupować.

Polecam!

Baaardzo dobry,delikatny zel dla dzieci .Mój synek ma wrażliwa skórę a ten produkt nigdy nie wywołał żadnej reakcji alergicznej.Nie ma też intensywnego zapachu, nie podrażnia, naprawdę mocno polecam!

Świetny żel nie tylko dla dzieci

Uwielbiam ten żel za wszystko.
Często po niego sięgam gdy jest w promocyjnej cenie. Lubię go za wydajność i działanie. Jest bardzo delikatny, aczkolwiek bardzo dobrze myje, a skórę po kąpieli pozostawia gładką i nawilżoną.
Najczęściej używam go latem lub podczas wakacji, gdy zdarza mi się przesadzić z kąpielą słoneczną. Podrażniona przez słońce skóra uwielbiam ten delikatny i kojący żel.
Dobrze myje, nie podrażnia, nie uczula.

Zapach przyjemny i kojący. Czuć rumianek, dzięki czemu część osób może się kojarzyć z aptecznym zapachem. Mnie nie przeszkadza.
Opakowane ok- idealne dla całej rodziny. W żelach cenię również dozowanie za pomocą pompki. Dodam, że ta się nie zatyka, bo żel ma idealną konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką, dzięki czemu nie przelewa się przez palce, a jednocześnie nie zatyka ujścia pompki.

Widziałam go w większości drogerii jak również w większych marketach, zatem dostępność na plus.

Żel i szampon dla dzieci

Kupiłam juz któreś z kolei opakowanie dla córki. Produkt ma delikatny zapach, gęsta konsystencje i jest w miarę wydajny. Myślę, że w takiej cenie to naprawdę warty zakupu produkt.

Na pewno do niego wrócę, bo okazał się dobry dla mojej wymagającej skóry

Ostatnim kosmetykiem jaki próbowałam użyć do mycia włosów a był preferowany dla dzieci był szampon z Familove który zdecydowanie nie przypadł moim włosom więc tego ani razu nie użyłam do ich mycia. Zostawiłam tylko do mycia ciała ale pod prysznic.

Moja skóra ogólnie różnie się zachowuje, jeśli coś daje nawilżenie to nie jest też jakieś długie czy to żel czy balsam, a okres od jesieni do wiosny jest dla mnie najgorszy bo próbuję po prostu wszystkiego. Akurat na ten żel trafiłam dość przypadkiem przechadzając się między półkami w Rossmanie, pomyślałam czemu by nie, bo połączenie rumianku i pantenolu brzmi przecież dobrze, tym bardziej jeśli produkt jest typowo dla skóry dziecka, do tego duże opakowanie oraz cena w promocji.

Opakowanie posiada wygodny dozownik który ułatwia korzystanie z w sumie dość sporej butelki. Butelka jest spłaszczona więc niestety nie jest stabilna i często się przewraca, ale w sumie to tylko butelka.

Zapach przyjemny, taki dosyć delikatny i może subtelny sam w sobie, typowo może dziecinny za sprawą rumianku który jest wyczuwalny.

Żel jest przezroczysty, konsystencja nie jest rzadka więc nie ucieka z dłoni, niestety słabo się pieni, co już mi zaczęło przeszkadzać na samym początku. Próbowałam natomiast jakoś przymknąć na to oko i bardziej nastawić się na efekty po myciu. Muszę stwierdzić że jest dla mojej skóry trochę łagodny ale nie jest ogólnie zły (może jest to związane z brakiem dużej piany której zawsze oczekuję by była), lekko nawilża co rzadko mi się zdarza by trafić w taki produkt i myślę że na pewno zakupię go po raz kolejny.
Nie uczulił, nie podrażnił, zdarzało się że nawet przemyłam nim twarz pod prysznicem więc był delikatny dla oczu bo ich nie podrażnił.

ZALETY:
dobra cena na promocji
lekko nawilża
ładny, delikatny zapach
wygodny dozownik
wydajne opakowanie
nie uczulił i nie podrażnił skóry
łagodny dla oczu

WADY:
trochę słabo się pieni
myje delikatnie

Super produkt

Mam dwójkę dzieci i od urodzenia praktycznie myje je tylko tym żelem do kąpania. Wiadomo kilka razy zmieniałam żeby sprawdzić inne, ale i tak wracam do tego samego żelu. Ma bardzo dobry skład, nie szczypie w oczy. Skóra jest miękka po nim, ale wiadomo zawsze trzeba pamiętać o nawilzeniu po kąpieli. Bardzo polecam.

Bardzo dobry produkt

Dobry ,prosty skład ,idealny dla alergików. Zapach praktycznie niewyczuwalny. Spośród żelów dla dzieci zdecydowanie jeden z najlepszych. Butelka z pompą umożliwia szybkie manewrowanie,bardzo wydajny produkt. Produkt bardzo dobry w niskiej cenie.

Według mnie jest super

Mój synek ma co prawda już 4 lata ale nadal kupujemy mu łagodne kosemtyki ze względu na delikatna łuszczycę. Żel nie wysusza, bardzo fajnie oczyszcza skórę. Ma przyjemny delikatny zapach który nie drażni malucha. Po umyciu skóra jest nawilżona i miękka.

Adekwatna jakość do ceny.

Każdy noworodek, który przyszedł na świat boryka się z większymi lub mniejszymi problemami skórnymi. Wiadomo - w brzuchu mamy jego skórę chroniły wody płodowe, a nasze warunki to dla jego skóry mały szok. Dlatego taką popularnością cieszą się emolienty, które delikatnie nawilżają i natłuszczają ich naskórek. Ja wybrałam babydream po kilku nieudanych próbach z innymi produktami i jest ok. Produkt bardzo dobry, dziecko od urodzenia jest w nim kąpane i nie ma potrzeby używać żadnego kremu czy balsamu po kąpieli.

Jest ok

Szampon plus plyn do kąpieli jest bardzo przyjemny w stosowaniu nie podraznia ani nie uczula skory dziecka a daje delikatne nawilżenie które jest bardzo fajne chociaż mógłby być bardziej efekt wow. Cena jest ok.

Idealny dla dziecka

Bardzo dobry delikatny Żel do mycia ciała dziecka który dobrze się pinie i delikatnie myje nie wysusza skóry. Ma delikatny świeży zapach który nie jest drażniący. Bardzo wygodne opakowanie dzięki czemu łatwo dozuje się odpowiednią ilość produktu. Produkt jest też bardzo wydajny starcza na naprawdę dlugo

Żel do kapieli

Żel do kąpieli i szampon babydream używam już od 4 lat najpierw przy pierwszym dziecku i teraz przy drugim. Żel nie uczula, ma bardzo delikatny i co najważniejsze nie wysłusza skóry.