Dove, Nourishing Secrets, Restoring Ritual, Hand Cream (Krem do rąk dla skóry suchej)

Krem do rąk z serii Nourishing Secrets, Restoring Ritual do skóry suchej. Zawiera olej kokosowy i mleczko migdałowe. Intensywnie nawilża, regeneruje i pielęgnuje dłonie.

sucha
bogate
kremy do rąk
nawilżające

Rafaello w kremie

Dostałam w adwentowym kalendarzu. Przyjemny gadżecik o pięknym zapachu. Z racji pracy kremów do rąk używam na potęgę i ten również towarzyszy mi w biurze :) Nie działa jakoś spektakularnie, ale swoje robi. Dłonie są nawilżone, miękkie i pięknie pachną. Krem wchłania się dość szybko i pozostawia przyjemny, delikatny film.
Poręczna tubka, fajna konsystencja i wydajność na plus.

Mocny kokos

Krem w małej tubce. Konsystencja średnio gęsta, biała. Zapach mocno kokosowy. Krem szybko się wchłania, ale nie nawilża jakoś super. Jest to raczej krótkotrwały efekt. Tubka wydajna. Nie uczula, ale trochę szczypie jeśli mamy podrażnioną skórę na dłoniach.

Produkt mały, wygodny, w sam raz do pracy

Uwielbiam kremy do rąk, trochę z przymusu a trochę z ciekawości ich działania .
Mam bardzo przesuszoną skórę dłoni, to też muszę mieć cały czas pod ręką jakoś krem.
Ten zakupiłam że względu na wielkość i zapach. Kocham kokosowe zapachy, więc obojętnie jaki by był to i tak bym go kupiła.
Krem w klasycznej małej, białej tubce o pojemności 75 ml. Tubka biała z grafiką kokosa z białym zamknięciem typu klik.
Krem idealny do kobiecej torebki. Mały I poręczny.
Zapach cudowny, słodki kokos. Utrzymuje się na dłoniach dłuższy czas.
Formuła lekka, szybko się wchłania , nie zostawia tłustych warstw.
Nawilża, ale na chwilę. Musiałam co raz po niego sięgać by nie czuć szorstkości.
Nawilża na chwilę, nie będzie to efekt długotrwały.
Dla skóry suchych nie polecam. Są kremy lepiej nawilżające. Alee za ten zapach go wielbię.
Co raz do niego wracam, jest to moja odskocznia od mych faworytów.
Plus taki, że jest mały I używam go w pracy, sięgam po niego kiedy tylko zechce. A zapachem nie odstraszam współpracowników.

jakbym miala na dloniach rafaello

zapach jest obledny, mleczno kokosowy, nie dusi, nie jest przeslodzony. naprawde uwielbiam ten krem pod wzgledem nut zapachowych. jestem z nich bardzo zadowolona.

konsystencja jest leciutka, szybciutko sie wchlania. dobrze nawilza i tworzy dobra warstwe ochronna, polecam bardziej na okres letki i wiosenny.
nawet po 3 godiznach od uzycia produktu czuc zapach kokosa.

opakowanie jest male, ladne, klik sam sie nie otwiera, jestem naprawde zadowolona, miesci sie do torebki, plecaka itp.
polecam przetestowac!

Zapach!

Zapach jest tak intensywny, że w pracy, chwilę po aplikacji, ludzie pytają co tak ładnie pachnie :D Ma fajną konsystencję, bo nie jest za rzadki, jak niektóre kremy. Używam kremów do rąk nałogowo, po toalecie obowiązkowo, bo mam tak suchą skórę, że gdy nie użyję, czuję okropne uczucie ściągnięcia. Po tym kremie aplikacji nie muszę powtarzać, bo jest treściwy. Niektórzy w komentarzach piszą, że zostawia tłusty film, ja nie zauważyłam, ale może dlatego, że tak jak napisałam wcześniej, mam bardzo suchą skórę i dla mnie takie uczucie 'mokrości' jest pożądane.

Dobry bez szału krem

Krem stał w domu na półce, a że często korzystam z kremów do rąk to ten także wyglądał u mnie w dłoniach. Krem ma ładny zapach . Konsystencja jest przyjemna choć wchłania się nie najszybciej. Dobrze natłuszcza, nawilża dłonie ale efekt nawilżenia jest dość lekki. Nie roluje się . Wydajność dość średnia.

Wylądował w koszu.

Jestem fanką zapachów kokosowych. Nigdy nie miałam produktów kremowych z tej firmy, ale kokos skusił mnie na zakup tego produktu. Niestety spotkałam się z dużym rozczarowaniem po użyciu. Zapach rzeczywiście jest kokosowy i jest to jedyny plus tego produktu. Cała reszta dramat. Nie wchłania się w skórę, pozostawia powłokę, która po kilkunastu minutach nadal jest na skórze. Nie mogłam wytrzymać, musiałam go zmywać. Nie ma mowy o jakimś nawilżeniu. Dawałam mu kilka szans, niestety za każdym razem musiałam wykonywać tą samą czynność (mycie rąk). Musiałam wyrzucić…

Bardzo lubię

Krem kupiłam w zestawie prezentowym, właściwie zależało mi na pozostałych kosmetykach. Jednak jak już mam, chciałam wypróbować.

Krem ma lekką konsystencję i pięknie pachnie. Szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Nie zauważyłam tłustej powłoki ani efektu klejenia się rąk. Wchłania się do końca.

Opakowanie klasyczne dla kremu do rąk, na klik. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Żadnych problemów z otwieraniem i zamykaniem.

Moja skóra nie jest wymagająca, ale w zimie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Ten krem jest idealny.

Super zapach I lekka konsystencja

Krem zakupiłam w Hebe już jakiś czas temu. Skusił mnie słodki zapach kokosa na który zazwyczaj się nie decyduje. Ten jednak jest dość mocny ale słodki i nie nachalny.

Produkt znajduje się w plastikowej, miękkiej tubce. Wygodnie się aplikuje. Tubka nie jest duża więc nadaje się do torebki idealnie.

Produkt jest rzadki ale szybko się wchłania. Mógłby być nieco bardziej gęsty i trochę tlustyszy ale idealnie nada się na podtrzymanie nawilżenia rąk. Jako regeneracyjny krem polecam coś bardziej tłustego.

Na pewno kupię ponownie kolejne opakowanie.

fanka kokosa

Krem tylko dla wielbicielek zapachu kokosa, bo pachnie mocno.
Przyjemny w użyciu, wchłania się natychmiast bez pozostawienia tłustej powłoki, więc od razu można np. pracować na komputerze. Nawilża, ale na krótko.
Nie nadaje się jednak do bardziej wysuszonych lub zniszczonych dłoni, bo nie natłuszcza.
Na plus też zamknięcie na klik, nie trzeba odkręcać-zakręcać.

Kokosowe love!

Kupiony przypadkiem, z braku laku, a został na dłużej - choć zdaję sobie sprawę z tego, że w okresie dużego ochłodzenia będzie dla mnie niewystarczający, ale...lubię go i póki mogę, to używam z przyjemnością!

PLUSY:
+ Wygodne i nieduże opakowanie, mieszczące się w każdej torebce. Zamykane na zatrzask, a więc wygodniejsze, niż te urocze, ale denerwujące zakrętki,
+ Kremowa, nietłusta formuła - krem dość szybko się wchłania i nie oblepia skóry.
+ Piękny, apetyczny, kokosowy zapach <3
+Krem dobrze radził sobie w okresie wiosenno-letnim, a i teraz daje radę - zapewnia nawilżenie, zmiękcza, niweluje dyskomfort i chroni skórę przed utratą wody. Oczywiście, stosowany regularnie - ale to chyba logiczne ;).
+ Nie podrażnia, nie uczula i nie szczypie, nawet w przypadku zadrapań czy skaleczeń na dłoniach.
+ Tani i wydajny - tuba ma 75 ml, co nawet przy częstym stosowaniu pozwoli nam cieszyć się kosmetykiem na co najmniej miesiąc.
+ Łatwo dostępny.

NEUTRALNE:
+/- Skład - do wglądu dla zainteresowanych. Mnie krzywdy krem nie robi i skład jest mi w tej sytuacji obojętny, ale jak ktoś BARDZO zwraca na to uwagę, to...same rozumiecie.

MINUSY:
- Na pewno nie sprawdzi się w niskich temperaturach i/lub gdy skóra jest mocno przesuszona. To lekki, dzienny krem, dobry do regularnego stosowania, a nie regeneracyjny opatrunek w kremie i warto mieć to na uwadze.

Ogólnie rzecz biorąc - jak na razie jestem zadowolona z tego kremu, do tego stopnia, że zużywam kolejną, trzecią już tubkę.
Zdaję sobie sprawę z tego, że zimą będę potrzebowała czegoś bardziej odżywczego, ale póki co jest dobrze i krem odpowiada aktualnym potrzebom mojej skóry.
Czy polecam? Ano polecam, zwłaszcza wielbicielkom kokosu i nietłustych, ale fajnie nawilżających formuł - myślę, że będziecie zadowolone :).

Cudowny zapach kokosu

Kremik do rąk kupiłam że względu na zapach kosmetyku a mianowicie -kokos. Zakupiłem ten produkt promocji około 10 zł i jestem z niego bardzo zadowolony. Bardzo dobrze działa na suche skórki, dobrze nawilża dłonie i pięknie pachnie co jest jego ogromnym plusem. Jest bardzo poręczny więc spokojnie możemy go schować do torebki lub szuflady i wyciągać kiedy mamy potrzebę. Ma lekką biała konsystencję i jest wydajny. Z pewnym nie jednej osobie przypadnie do gustu.