AA, Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc

AA, Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc

Zmniejsza ilość zaskórników i wykwitów skórnych. Normalizuje wydzielanie sebum - zmniejsza natłuszczenie skóry. Łagodzi podrażnienia i poprawa nawilżenie skóry. Łagodzi zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu blizn i przebarwień potrądzikowych.

Składniki aktywne: kwas azelainowy, kompleks wit. B

dobrze nawilża i oczyszcza

Do kupna zachęcił mnie Wizaż, za co jestem wdzięczna :)
Zalety:
dobrze nawilża,
nie zapycha,
"zmniejsza" obecne niedoskonałości (drobne i duże krostki, zaskórniki),
nowe niedoskonałości pojawiają się zdecydowanie rzadziej,
niska cena,
wydajny.
Wady? Nie stwierdza się.
Stosowałam na noc, okazjonalnie na dzień pod podkład.
Dlaczego nie KWC? Bo po przebudzeniu świeciłam się.
Używam tego produktu od: skończyłam miesiąc temu

Może być.

Krem nawet dobry. Można stosować na noc i zarówno na dzień. Nie jest tłusty. Pryszczy mniej wyskakuje ale dalej są. Mógłby lepiej nawilżać. Zapach przyjemny. Bardzo fajna konsystencja, łatwo się rozprowadza.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

OK :)

Kupilam go po przeczyrtaniu tylu dobrych recenzji na jego temat, tu cena pisze 17 zl, ja kupilam za 26 zl, ale pomyslalam ze warto. I sie nie zawiodlam.
pierwsze efekty zauwazylam po jakims nie calym tygodniu. Kiedys na czole mialam prawdziwe pobojowisko, bardzo widoczne, teraz juz tak nie jest, oczywiscie wszystko mi nie zeszlo ale i tak jestm zadowolona, wypryski nie sa juz takie duze i widoczne. uzywam jednej tubki juz od ponad 3 miesiecy wiec jest bardzo wydajny i bardzo tlusty przez co skora nie jest wysuszona. po tym krenie skora sie swieci ale wkoncu jest to krem na noc wiec ok. jedynie co to po jakims miesiacu jego zapach zaczal mnie wkurzac, niby jest to krem bez zapachowy ale czuc po jakims czasie (przynajmniej ja to czuje) lateks, co bardzo mi sie nie podoba.

Jest godny poleciena, napewno go jeszcze kupie

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiecy

Nie nie nie i jeszcze raz nie

Wywaliłam końcówkę tego kremu, bo nie mam do niego cierpliwości. Używałam go z przerwami - smarowałam nim twarz, kiedy mnie coś naszło, bo myślałam, że zadziała, a potem jak zwykle odstawiałam na jakiś czas i znowu wracałam do niego, nie wiem po co? Ten krem nie jest z pewnością do bardzo wrażliwych cer, skłonnych do uczuleń, podrażnień itp. Ja mam niestety ten problem i muszę uważać na kremy i preparaty do mycia twarzy. Ostatnio użyłam znowu tego kremu, czego efektem jest to, że wylądował w śmietniku. Mam wysyp pryszczy i muszę teraz kłaść maseczki i nie wiadomo co jeszcze, żeby ta skóra wróciła do normy. Eh, niby krem AA do cer wrażliwych, ma leczyć trądzik, a taki szkodliwy jest:(

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

nawilża

Krem jest dobry pod tym wzgledem,ze nie szkodzi. Dla mnie nie pomogl na tradzik procz tego ze nawilza skore,moze wygladza lekko,ale redukcja tradziku niestety. W sumie wydajny jest,bezzapachowy i nie zapycha porow,no ale jako krem anty tradzikowy nie nadaje sie
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:2miesiace
Ilość zużytych opakowań:ok 2

polecam

Swietny krem do cery tradzikowej!!
Pierwszy raz kupiłam go ponad rok temu i stał sie moim faworytem - stan mojej cery bardzo poprawił się : przede wszystkim poradził sobie z pryszczami, które atakowały moją brode i policzki a na tym mi najbardziej zależalo jeżeli chodzi o działanie kremu :) Używam też kremu na dzień z tej serii jedank juz nie tak intensywnie jak tego.
Według mnie każdy kto ma problemy z cerą powiniem wypróbować ten krem ( lub serię ), może pomoże tak jak mi. POLECAM

Ilość zużytych opakowań:sporo, nie liczę

Nie bardzo..

Jak połowa z Nas,pod wpływem opinii na Wizażu popędziłam do apteki i zakupiłam ten krem. I co? no i w sumie nic :/ nie zauważyłam,żeby jakkolwiek zmniejszył wypryski,pory czy coś.. fakt faktem-ładnie nawilża i może skóra jest po nim trochę gładka,ale żadnych rewelacji nie dostrzegłam. Używam tego produktu już od 4 miesięcy,ale na ponowny zakup się nie skuszę

Nie działa!

Jak i z kremu na dzień tak i na noc nie jestem zadowolona. Napocztaku stosowania byłam z tego kremu bardzo zadowolona ponieważ dobrze nawilżał moją skórę, jednak uwywanie AA na dzień sprawiło że moja skóra nie doś ze zaczęla się bardzije świecic to jeszcze doszło to jej przesuszenia. W związku z tymten krem przestł ją wystarczająco nawilżać. Po zastosowaniu obu kremów moja skóra nadal była napięta i niedowilżona.
Rozjaśnienie i zresdukowanie blizn to zwykła ściema, tak jak i z redukcją zmian trądzikowych i matu.
Jedyny plus to jego hipoalergiczność i bezzapachowość. mimo iż jest tani i wydajny, to nie warto na ego wydawać!

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca

Najlepszy :)

Co prawda nie mam skóry trądzikowej, ale na mojej mieszanej, skłonnej do przesuszania się w okolicy brody i policzków cerze ten krem sprawdza się rewelacyjnie! Doskonale nawilża miejsca, gdzie skóra jest przesuszona, przede wszystkim odkąd zaczęłam go używać zdecydowanie coraz mniej pojawia się nowych wyprysków i niedoskonałości, a te, które są zdają się być mniej widoczne:) Wiele osób i przede wszystkim ja sama zauważyłam ogromną poprawę stanu mojej cery i nie zamierzam przestać używać tego cuda, mimo, że dość szybko się kończy i do najtańszych też nie należy:) Zdecydowanie polecam, dla mnie strzał w 10;)

Ilość zużytych opakowań: skończone pierwsze, w trakcie drugiego

skuteczny ;)

Krem ładnie nawilża moją mieszaną, przesuszoną cerę. Skóra faktycznie jakby się wygładziła. Nie wiem czemu ktoś spodziewa się nadzwyczajnych efektów matowienia po kremie nawilżającym. Według mnie jest godny polecenia ;)

ok

Jestem w miarę zadowolona :
+nie zapycha
+nawilża
+ładnie się wchłania
+przyjemna konsystencja
ale:
-nie poprawia zbytnio stanu cery, zwłaszcza, że mam bardzo niewielkie problemy, więc nie wiem jak może pomóc komuś kto je ma
-nie zmniejsza świecenia się skóry
Podsumowując: zwykły nawilżający kremik ;)

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakie 1go

Świetny!!!

Krem zakupiłam po przeczytaniu recenzji na wizażu i jestem bardzo zadowolona, moja cera to naprawdę koszmar nigdy w życiu nie miałam gładkiej i czystej ale po tym kremie zaczyna się ładnie wszystko goić i znikać naprawdę ten krem to cudo!!! i przede wszystkim nie wysusza mi skóry jest w sam raz, skóra robi się gładziutka i ewidentnie widać ze znikają problemy trądzikowe i zapchane pory NAPRAWDĘ BARDZO POLECAM DLA OSÓB Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI CERY