AA, Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc

AA, Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc

Zmniejsza ilość zaskórników i wykwitów skórnych. Normalizuje wydzielanie sebum - zmniejsza natłuszczenie skóry. Łagodzi podrażnienia i poprawa nawilżenie skóry. Łagodzi zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu blizn i przebarwień potrądzikowych.

Składniki aktywne: kwas azelainowy, kompleks wit. B

Jak dla mnie super

Mam mieszana cerę - miejscami wrażliwą i bardzo suchą, gdzie indziej przetłuszczającą sie z trądzikiem. Ta seria okazała sie dla mnie idealnym rozwiązaniem. Używam jej od jakichś 2 miesięcy, trądzik mi zniknął prawie całkowicie, a suche partie są nawilżone. Seria w widoczny sposób zmniejsza wydzielanie sebum, skóra jest znacznie czystsza i ładniejsza.
Krem na noc regeneruje skórę, przyjemnie ją odpręża i wygładza, rano budzę sie ze zmniejszona ilością wyprysków i ładną cerą.
Jak to zwykle bywa, po jakimś czasie skóra przyzwyczaja się do kosmetyku i efekt nie jest już tak powalający jak z początku, jednak teraz moja cera jest bardziej stabilna i rozglądam się za jakimś nowym łagodnym kremem z nadzieją, że nie będzie nawrotu trądziku.

Świetny.

Znakomity krem do skóry problematycznej, zmniejsza ilość niespodzianek, widocznie wygładza cerę, a co najważniejsze rewelacyjnie nawilża.
Zresztą cała seria jest doskonała, uwielbiam kosmetyki oceanic.

Krem znakomicie się rozprowadza, dobrze wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, a rano skóra wygląda na wypoczętą.

Dobry produkt za dobrą cenę,

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

piątka zasłużona.

Jak już wspominałam, stosuję wszystkie cztery mazidła z tej serii - ale akurat krem na noc był pierwszym, jaki kupiłam, i mam go trochę dłużej niż pozostałe.

Krem ma lekką konsystencję, ale jest treściwy. Świecę się po nim jak wariatka, na szczęście w nocy nikomu to nie przeszkadza.
Świetnie nawilża i wygładza skórę. Wypryski szybciej się goją, podskórne bolące wstręciuchy szybciej znikają z twarzy. Nie zapycha porów, nie daje niemiłego uczucia "zaklejenia". Nie podrażnia powiek (z lenistwa jednym kremem smaruję także okolice oczu).

Powtórzę plusy hurtowe (czyli działanie całej serii):
- oczyszczenie i rozjaśnienie skóry
- zwężenie porów
- wygładzenie całej skóry
- szybsze gojenie się paskud
- mniej wyskakujących paskud
- odpowiednie nawilżenie, żadnych podrażnień
Minusów brak.

Polecam z czystym sumieniem. I skórą.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nic nadzwyczajnego.

Oszołomiona ilością reklam tego kremu w kolorowych gazetach pobiegłam do apteki, żeby go kupić.
Używałam regularnie, według zaleceń podanych na opakowaniu.
Czekałam, czekałam i....NIC.
Cera może zrobiła się bardziej delikatna, ale pory wcale się nie zmniejszyły ani nie stały się mniej widoczne. Ilość zmian na skórze była jak przed zastosowaniem.

Krem jest dość rzadki, małe opakowanie przy dość regularnym stosowaniu starcza na jakieś półtora miesiąca. Do opakowania i ceny nie mam żadnych zastrzerzeń, ale jak dla mnie to mało.
Po firmie AA spodziewałam się czegoś więcej.

Jednym słowem: nie polecam.

Używam tego produktu od: przez 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1.