AA, Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc

AA, Therapy Trądzik, Krem nawilżający na noc

Zmniejsza ilość zaskórników i wykwitów skórnych. Normalizuje wydzielanie sebum - zmniejsza natłuszczenie skóry. Łagodzi podrażnienia i poprawa nawilżenie skóry. Łagodzi zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu blizn i przebarwień potrądzikowych.

Składniki aktywne: kwas azelainowy, kompleks wit. B

Super !!

Krem jest bardzo fajny!!
-nie drogi
-bardzo wydajny
-bardzo skuteczny po pierwszym zastosowaniu na noc jest widoczna poprawa stanu cery !!
-z przetuszczaniem radzi sobie srednio
-wysusza troszeczke przy czestym stosowaniu , wiec trzeba mniej nakladac bo juz cieniutka warstwa pomaga i uzywac kremu nawilzajacego na suche partie skory

ogolnie polecam cala serie :)

Używam tego produktu od:od miesiaca
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

super

witam, kupiłem sobie ten krem jakis miesiąc temu, stosowałem na noc, a na dzień pure zone deep kontrol, skóra sie znacznie poprawiła, ale jednak coś wyskakiwało, i już byłem gotów zaprzestać stosowania tych kosmetyków, jednak rano skóra była bardzo wypoczęta i gładka, jakby ożywiona, więc przestałem stosować pure, a na dzień również stosować AA trądzik, od tego momentu zero pryszcza, skóra wieczorem również wypoczęta, czasami pojawia sie mały wyprysk, ale prawie nie widać, bo na następny dzień wcale nie widać, wcale skóra sie tak nie świeci, poprostu nie do wiary, jestem w stanie zapłacic za niego każdą cenę

Używam tego produktu od:miesiąc

godny polecenia

Moim zdaniem jest to kremik raczej do młodej cery. Ma bardzo lekką konsystencję. Obecnie ciągle próbuje czegoś nowego, ale wracam do niego. Podczas stosowania nakładałam grubszą warstwę na noc, po peelingu. Kremik nawilża, delikatnie matuje. W połączeniu z tonikiem z tej samej serii daje dobre efekty jeżeli chodzi o zmniejszenie ilości wyprysków. Udany produkt.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2 tubki

Mój krem

skusilam sie na zakup tego kremu po recenzjach wizażanek :) nie mam skory tradzikowej, tylko mieszana ktora lubi blyszczec , ale nie raz mi sie zdarza istny wysyp przykrych niespodzianek. Ten krem znakomicie pomaga je likwidowac :) i rzeczywiscie ogranicza produkcje sebum , na drugi dzien po jego zastosowaniu wystarczy mi krem matujacy na twarz i mam cere normalna, nieskazitelną , bez widocznych porow na skorze:)

Używam tego produktu od:niedlugo

Nie umiem odstawić:)

Co prawda krem ten polecany jest na noc, ale ja używam go głównie na dzień (zazwyczaj na noc też, ale ostatnio eksperymentuję z czymś innym). Mam cerę tłustą i suchą jednocześnie, więc nie lubię kremów stricte matujących. Wolę kremy treściwe, dające uczucie nawilżenia, ale nie pozostawiające tłustego filmu na twarzy. Ten krem spełnia wszystkie te warunki. Używam go już chyba pół roku przez cały czas i bardzo mi pomógł. Nie jestem już nastolatką, ale mam sporo zaskórników i ciągle mi coś wyskakuje. Nie jest to wysyp na pół twarzy, ale też nie jest to kilka małych krosteczek. Wcześniej było jednak znacznie gorzej. Od kiedy zaczęłam używać tego kremu, buzia zrobiła się ładniejsza. Jest miękka w dotyku i mniej się przesusza. Znacznie poprawiła się jej kondycja, a wszystkie pryszcze goją się bardzo szybko (zazwyczaj około trzy dni). Ostatnio, pierwszy raz od kilku lat, przez cały tydzień nie wyskoczył mi ani jeden pryszcz, a wszystkie inne się ładnie wygoiły. Jeżeli chodzi o niwelowanie przetłuszczania, to bardzo możliwe, że zadziałał, ale ja tego nie zauważyłam. Przy tak długim stosowaniu nie jestem w stanie stwierdzić, czy kiedyś miałam z tym więcej problemów. Owszem, nadal mi się przetłuszcza buzia, ale nie po godzinie, a po trzech i nie wyglądam jak lustro, tylko lekko się świecę w strefie T i na policzkach w pobliżu nosa. Zdaję sobie sprawę, że moja skóra już się do niego przyzwyczaiła, ale nie mam ochoty go odstawiać, tak dobrze mi się go używa. Krem jest bardzo wydajny. Nie trzeba dużo nakładać go na twarz, a przy używaniu pod makijaż trzeba szczególnie uważać, bo może się wałkować.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Rewelacja

Mam cerę mieszaną (przetłuszczającą się w strefie T) i zmagam się z trądzikiem wieku dorosłego, a ten krem bardzo mi w tym pomaga jako kuracja wspomagająca specyfiki na receptę. Kwas azelainowy jest tu mniej stężony, niż w mocniejszych preparatach typu Acne-Derm, których kiedyś używałam i które w końcu mnie podrażniały i wysuszały. W tym wypadku nie ma o tym mowy. Wręcz przeciwnie - zgodnie z nazwą krem ten nawilża, jednocześnie wybielając lekko blizny, a nawet (za to chyba lubię go najbardziej) powstrzymuje rozwój pryszczy, likwidując je czasem już w zarodku. Cera rano jest wypoczęta i nawilżona. Ten podwójny efekt jest wręcz niesamowity, zwłaszcza w kontekście ceny. Opakowanie w tubce w porządku - higieniczne i lekkie.

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

najlepszy jaki mialam

nie wiem czemu ale jakos nie lubilam kosmetykow AA. krem kupilam bez przekonania po namowie farmaceutki.
cerę mam 28 letnią :))trądziku nie mam, cera mieszana ale bardziej sucha z zaskornikami za strefie T, niz typowo sucha- tlusta. odpuscilam sobie kremy zluszczające i przeciwtradzikowe, matujących nie cierpię... wiec postawilam na peelingi i nawilzanie. krem jest świetny.wszystki mi w nim pasuje. rzeczywiście nawilża. moja cera rano jest po nim świeża, pory zmniejszone, zaczerwienienia zniwelowane. krem nie ma zapachu co w przypadku kremu na noc jest bardzo ok., nie zapycha, jest lekki i do takiej cery jak opisałam wprost świetny, nigdy takiego nie miałam, nie wymagam nic więcej.
no i tubka...o wiele bardziej higieniczna niż słoiczek, dla mnie to kolejny plus.
polecam bo cena niska i warto wypróbować.

Używam tego produktu od:3m-cy

...

trudno jest określić ten krem, ja nie miałam jakos bardzo wysuszonej skóry ale jak do mojej cery sie sprawdził co do walki z trądzikiem i zaskórniakami to nie dał sobie rady. Ogólnie wiele nie wniósł ale i nie zaszkodził.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:od miesiąca

hmmm

a wiec... moze i radzi sobie z nawilzeniem, poliki nie sa juz przesuszone i napiete, ale wydaje mi sie ze w zaden sposob nie wplywa na wypryski [raczej pojedyncze i sporadyczne], nie mowiac juz o tradziku, ktory ma w nazwie... wrecz wydaje mi sie ze ostatnio wyskakuje mi nawet wiecej niedoskonalosci, moze to nie wina tego kremu, ale tez nie pomaga. sama nie wiem co o nim myslec. w sumie jak sie budze mam ladna wypoczeta cere. razcej juz go nie kupie bo mam liste innych do wyprobowania ;)Używam tego produktu od: moze miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Używam razem z matującym,więc tutaj moja ocena będzie podobna.
Plusy:
+naprawdę działa,ogranicza ilość wyzielanego sebum,ogranicza powstawanie zaskórników i innych zmian,jednoczweśnie przyspieszając ich gojenie.
+dobrze nawilża,ja czasami wolę jeszcze mocniejsze nawilżenie,ale moja skóra jest po nim gładka i odpowiednio nawilżona.Robi to lepiej,niż matujący,ale w końcu matujący ma matować,ten ma nawilżać ;)
+cena-ale tylko w prmocji ;)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

doskonały

Uwielbiam ten krem. Kupując tonik dostałam jego probkę i po pierwszym uzyciu pobiegłam do apteki po całą tubkę. Krem jest naprawdę świetny. Uzywam go mimo iż nie mam problemów z trądzikiem. Zanim zaczęłam go stosowac miałam skórę normalną, która jednak miejscami się przetłuszczała a miejscami przesuszała. Już po tygodniu stosowania kremu miałam skórę normalną bez abcsolutnie żadnych problemów związanych z przetłuszczaniem czy przesuszaniem.
Krem świetnie nawilża, nie zostawia tłustej warstwy na twarzy, nie zapych, zwęża pory i generalnie normalizuje skórę. Polecam szczerze. Nie tylko osobom mającym problemy z trądzikiem.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: zaczete drugie

Skóra jest po nim gładka i nawilżona, choć świeci się niemiłosiernie (na szczęście w przypadku kremu na noc nie ma to znaczenia). Wydaje mi się, że nieco zmniejszyła się po nim ilość wykwitów, ale wciąż nie jest to cera idealna.Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno