Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący)

Kerastase, Resistance, Ciment Anti-Usure (Cement odbudowujący)

Średnia ocena: 3.64/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

Cement odbudowujący i wygładzający do włosów osłabionych - do spłukiwania. Unikalna formuła o podwójnym działaniu - od wnętrza i na powierzchni włosa. We wnętrzu włosa - składnik aktywny Vita-Cement uzupełniacement międzykomórkowy i zespala strukturę włosa. Na zewnątrz - Vita-Topseal działa osłaniająco na łuskę włosa zapobiegając uszkodzeniom oraz wzmacnia jego ochronę.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wzmacniające
w tubie

niestety nie tak dobre

Kupiłam sobie szampon i cement odbudowujący z tej serii, skuszona głównie po uzyciu dwóch olejków Kerastase (różowy i złoty), które są totalnym sztosem, działają cuda na włosach. Tutaj też są głównie pozytywne oceny tego produktu, jednak ja nie do końca jestem zadowolona.
Ogólnie obydwa produkty pięknie pachną, opakowania są super ładne, jednak co do efektów po użyciu - oczekiwałabym dużo więcej po produktach w takiej cenie i po użyciu olejków, które wysoko postawiły poprzeczkę.
Ewidentnym plusem jest to, że włosy po kąpieli i użyciu tych produktów mogę spokojnie rozczesać - bez używania dodatkowych odżywek - nie plączą się i są miękkie. Zostawiam je do naturalnego wyschnięcia i mam wrażenie, że brakuje im blasku, mam włosy blond farbowane i jakoś po użyciu trochę brakuje im tego czegoś :(

Zawiedziona

Kupiłam całą serię tych kosmetyków. Po ciąży chciałam przywrócić jakość moim włosom. Wydałam mnóstwo pieniędzy na szampony odżywki i inne cuda... Ten był kolejnym, który był wychwalany na forum. U mnie nie zadziałał

warte swojej ceny

odżywka jest dość wydajna. Używam jej już miesiąc (co 2-3 dni) i nie zużyłam jeszcze połowy. Konsystencja w porządku, zapach delikatny, nie drażniący.
Co najważniejsze- jest mi łatwiej rozczesywać włosy, bardziej się też błyszczą. Jestem zadowolona, przy regularnym stosowaniu naprawdę widzę efekty.

Moja ukochana odżywka do włosów

Mam włosy kręcone, cienkie, z natury suche, obecnie dodatkowo z rozjaśnionymi pasemkami, dlatego też dobranie do nich odpowiedniej odżywki jest nie lada wyzwaniem.
Cementu używam już od kilku lat. Po nim moje włosy są gładsze, nawilżone, nie są obciążone. Plusem również jest dla mnie to, że nie trzeba go długo trzymać na włosach aby widać było efekty. Jeden z najlepszych produktów dla moich wymagających włosów.
Mama i koleżanki, którym go poleciłam, również są zadowolone.
Cena może nie należy do najniższych, ale warto.
ZALETY
+nie obciąża włosów
+wygładza i nawilża włosy
+nie spływa z włosów, włosy go "piją"
+nie wymaga długiego trzymania na włosach
WADY
-brak

Przeciętniak

Zachęcona poleceniem fryzjerki i opiniami o marce, kupiłam Cement odbudowujący i Serum z tej samej serii. Ze względu na cenę liczyłam na efekt wow. Moje pierwsze spotkanie z tą marką i jestem zniechęcona.

Mam włosy trochę zniszczone, trochę suche.
Sprawiał, że włosy były bardziej miękkie, ale i tak musiałam używać odżywki bo bym ich nie rozczesała.
Używałam regularnie i zużyłam całe opakowanie. Efekt? W sumie nie zauważyłam poprawy, przynajmniej nie jakiejś znaczącej.
Jestem zawiedziona, są tańsze i lepsze kosmetyki.
W tej cenie nie jest w ogóle warty tego, co robi. Nie mam mocno zniszczonych włosów i liczyłam, że coś zdziała, ale niestety.
Działał tylko doraźnie, jak każda inna odżywka.
Wydajnościowo nie najgorzej.

Kocham za odbudowe i nawilzenie

Wiele osob mowi, ze marka Kerastase jest zbyt droga, a ja uwazam, ze jest warta kazdej zlotowki. Dzieki kosmetykow kerastase moje wlosy nie wypadaja , bo nie sa obciazone, ale za to mocno odzywione i nawilzone. Wlosy myje codziennie i dlatego tez sa bardziej narazone na dzialanie czynnikow zewnetrznych , dlatego ta odzywke stosuje... CODZIENNIE. Dzieki niej moje wlosy , wygaldaja jak u nastolatki:)

wygładza i chroni włosy

lubie ten cement używać szczególnie do prostowania włosów. ładnie pachnie, jest wydajny, włosy są szybciej wyprostowane, błyszczące, nawilżone na końcach. nie niszczą sie aż tak bardzo pod wpływem wysokiej temperatury, cena jedynie mogľaby być niższa.

Jedyna nadzieja dla włosów

Produkt został mi polecony przez fryzjera, kiedy to moje włosy były w nie najlepszej kondycji. Miałam je bardzo przesuszone i zniszczone w wyniku dużej ilości zabiegów chemicznych. Końcówki się łamały i wykruszały. Produkt, choć nie tani sprawdził się u mnie rewelacyjnie. A zapach jak dla mnie obłędny! Stosowałam go ok 2 miesięcy. Dlatego mimo ceny chętnie będę do nich wracać. Polecam

Produkt idealny

Moje pierwsze doświadczenia z marką były w salonie fryzjerskim. Produkt wtedy zdziałał cuda na przesuszone i zniszczone włosy. Ale miałam dość sceptyczne podejście, bo jednak produkty przeznaczone do salonów fryzjerskich tak mają działać z założenia. Ma być widoczny efekt od razu. Poprosiłam o parę próbek do przetestowania w domu i miło się zaskoczyłam. Na tyle, ze kupiłam pełnowymiarowy produkt i nie żałuję.
Fajna konsystencja, wystarczy niewielka ilość do aplikacji żeby osiągnąć efekt. Świetnie się sprawdza przy rozjaśnianych włosach. Stąd też produkt jest bardzo wydajny. Cena jest wysoka, ale odżywka jest tego warta. Widać poprawę kondycji włosów już po pierwszych zastosowaniach.

Szybki i widoczny efekt.

Produkt wart swojej ceny, a dodatkowo jets bardzo wydajny. Mam bardzo gęste włosy, a wystarczy mała ilość produktu nałożona na włosy po umyciu. Efekt odzywionych włosów widać odrazu, przy regularnym stosowaniu widać poprawę mimo codziennych zabiegów stylizacyjnych. Stosuję od dwóch miesięcy przy każdym myciu i widzę różnice.

Rewelacja!!!

Odżywkę zakupiłam po zabiegu rozjaśniania, kiedy zauwżyłam, że moje koncówki stały się suche i zniszczone. Juz po pierwszym uzyciu byla roznica, wlosy staly sie sypkie a koncowki bardziej nawilzone. Odzywka warta swojej ceny i szczerze polecam

Doskonałe odżywienie

Używam razem z szamponem z tej serii i jest naprawdę super. ! Włosy są gładkie i pięknie się układają. Końcówki przestały się rozdwajać. Dodatkowo ładny zapach uprzyjemnia