Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Dzięki zawartości kompleksu alfa- i beta-hydroksykwasów zapewnia doskonałe właściwości keratolityczne. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.
Ogranicza powstawanie nowych zmian trądzikowych poprzez normalizację pracy gruczołów łojowych. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (ma atest IFRA).

super

Mam cerę suchą jednak mam problemy z niedoskonałościami. Ten krem przepisał mi dermatolog.

Jest to zbawienie dla mojej cery. Faktycznie poprawia stan skóry. Nowe pryszcze nie powstają a jeśli już- są niewielkie.
Nawilżenie jest w miarę ok. Jedynym minusem jest zapach tego kremu- chemiczny choć nie intensywny. Na początku używania przeszkadzał mi, teraz się do niego przyzwyczaiłam.
Do tego krem jest bardzo wydajny !

Tego kremu nie używam co noc. Stosuję go, gdy stan mojej cery trochę się pogarsza.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

niebezpieczny

uważajcie na ten produkt silnie uczula po nałożeniu na twarz dostałam silnego uczulenia rumień na twarzy pieczenie cos okropnego przetestujcie go przed uzyciem ja nałozyłam na cała twarz i po 2 minutach byłam czerwona jak burak. czułam się jak po silnym poparzeniu słonecznym !!! ja odradzam ten kosmetyk

Używam tego produktu od: 1 dzien
Ilość zużytych opakowań: 1 probka

Jest ok

Jestem z niego zadowolona, choć idealny nie jest. Zapobiega pojawianiu się zmian trądzikowych, choć nie w stu procentach. Reguluje wydzielanie sebum, ale też nie całkowicie. Generalnie mogę powiedzieć, że w dużym stopniu wywiązuje się ze swoich zadań, ale mogłoby być lepiej.
Poza tym jest wydajny i podoba mi się jego zapach.

Używam tego produktu od: skończyłam 3 miesiące temu

Najlepszy

Już myślałam, że nie pozbęde się trądziku nigdy, a tu dostałam w prezencie ten krem razem z żelem i peelingiem tej samej linii, i moja wiara w koncerny kosmetyczne odżyła. ;)

1. Plus to nade wszystko to, że leczy trądzik.
Efekty widać po ok.2tyg. stosowania.
Nie jest to efekt krystalicznej cery, ale widać zmniejszenie blizn, nowe krostki nie powstają, skóra nabiera zdrowego wyglądu.

2. Ponad swoje priorytetowe działanie - nawilża.
Nawilża, a nawet natłuszcza. Skóra jest po nim miękka.
Ja stosowałam go nie tylko na noc, ale i na dzień. Tłusty film zakrywałam bazą i nie było problemu.

3. Ma piękny, taki... farmaceutyczny zapach :)

Minusów nie widzę i bardzo polecam go wszystkim. Po pierwszych dwóch - trzech użyciach się troche przeraziłam, bo zrobiły mi się podskórne grudki. Nie wiem, czy to była wina kremu, ale stosowałam dalej i skóra zaczęła ładnieć. Ten krem na pewno nie szkodzi :)

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończyłam pierwsze

jest ok

Używałam tego kremu w komplecie z żelem i kremem przywracającym nawilżenie.

+MEGA wydajny - mam opakowanie od grudnia i końca nie widać, a stosuję go codziennie
+ ogranicza przetłuszczanie się twarzy
+zapach
+ cena
+lekka konsystencja

- rano czułam ściąganie twarzy
- trochę szczypały mnie policzki przy jego używaniu.

Ogólnie mogę polecić, fajne działanie i co najważniejsze - dobry, POLSKI kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Tragedia

Kupiłam ten produkt w zestawie z żelem, którego działanie już opisałam. Krem początkowo działał idealnie, nie stosowałam go tylko na noc ze względu na ogromną potrzebę szybkiego pozbycia się wyprysków(nie pomagały leki typowo apteczne, maści itp.) i ku mojemu zdziwieniu po kilku dniach nie było już ani jednego:)Niestety po miesiącu stosowania(regularnie na noc i czasami w dzień) zauważyłam, że rano zaczęły się pojawiać nowe pryszcze. Przestałam używać kremu na okres tygodnia. Po podnownym użyciu była tragedia, wysyp pryszczy. Nie wiem dlaczego tak się stało, skoro na początku było rewelacyjnie. Dodam jeszcze, iż po nałożeniu skóra się strasznie błyszczy.Plusami są niewątpliwie zapach i wydajność kremu przy stosowaniu go tylko na noc. Za taką cenę nie warto!
P.S. W składzie są oleje i parabeny, więc już wiem skąd te wypryski:)

Krem w sam raz dla mnie, bardzo przypadł mi do gustu. Zauważyłam rzeczywiste zmniejszenie ilości pryszczy. Bardzo duży plus za skład - nie ma parabenów (u mnie na opakowaniu ich nie ma, nie wiem skąd się pojawiły w opisie wizażowym?). Cieszę się, że w składzie jest olejek z drzewa herbacianego, którego zapach i działanie antybakteryjne uwielbiam ;) Skóra po tym kremie nie jest przesuszona, zaryzykowałabym stwierdzenie, że wręcz jest lekko nawilżona. Absolutnie nie podrażnia ani nie uczula. W pełni bezpieczny, apteczny kosmetyk. Gwiazdkę odejmuję za brak zapobiegania powstawania zaskórników, niestety w tej kwestii nic się nie zmieniło na mojej skórze.Skóra rano lekko się świeci, ale po umyciu tłusta wartwa znika. Mój trądzik nie ustąpił również całkowicie, nadal wyskakują mi jakieś pryszcze, jednak nie ma już tragedii. Ogólnie bardzo go lubię i czuję, że dobrze pielęgnuje skórę.

Podsumowanie:

Plusy:
+ogranicza powstawanie niedoskonałości
+przyspiecza gojenie się skóry
+nie powoduje podrażnień
+nie wysusza skóry (wręcz mam wrażenie, że nawilża)
+bardzo wydajny
+skład (bez parabenów-nie wiem dlaczego są one wypisane w opisie, na tubce w składzie ich nie ma)
+piękny zapach (choć nie wszystkim może się podobać)
+lekka konsystencja, dobrze się rozprowadza
+nie zatyka porów
+przystępna cena

Minusy:
-nie zwęża porów
-nie ogranicza powstawania zaskórników

Jestem bardzo ciekawa nowszej formuły - dodano nową substancję aktywną Cobiostab 400, przez co może również pomóc w walce z trądzikiem ;)

mi pasuje

Kupiłam ten produkt wraz z innymi z tej serii. Używając żelu do mycia twarzy, żelu punktowego oraz emulsji matującej zauważyłam znaczną poprawę skóry.
Mniej się świeci oraz prawie w ogóle nie pojawiają się wypryski.

Plusy:
+ wydajność
+ cena
+ matuje
+ zmniejsza liczbę wyprysków

Minusy:
- może wysuszać
- specyficzny zapach

Używam tego produktu od: ok 4 miesięcy

rozczarował

a mnie ten kremik rozczarował,fakt ma lekka konsystencje co czyni go wydajnym i duza pojemnosc jak za ta cene-ja zapłaciłam za niego 25 zł stad moje 2 gwiazdki ,procz tego same minusy:
-choc jest do skory wrazliwej strasznie mnie podrazniał,skora piekła i miejscami była zaczerwieniona
-nie redukował wypryskow
-wagry jak były tak sa
-brzydko pachnie,typowo aptecznie ale tutaj byc moze sie czepiam
-mam wrazenie ze czasem po jego zastosowaniu rano pory sa jeszcze bardziej rozszerzone,nie wygładza wiec jak obiecuje producent
-nie wpłyna tez na zmiane czestotliwosci pojawiana sie nowych wypryskow
jestem niezadowolona i mecze go juz strasznie bo szkoda mi go wyrzucic,dodam jeszcze ze kupiłam razem z nim tonik z tej samej serii zeby miec komplet,tonik sprawdzał sie całkiem przyzwoicie,powiem wiecej,moja skora wygladała lepiej rano po zastosowaniu samego toniku wieczorem po oczyszczenu twarzy niz po toniku i tym kremie...
nie wiem,moze to wina mojej skory,bo widze tutaj sporo bochlebnych opinni ale ja wiecej nie kupie

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

super działanie w przyzwoitej cenie

uwielbiam ten krem :)\\\\nświetnie odswierza skóre , regeneruje i przygotowywuje na kolejny cięzki dzień .\\\\nlekka konsystencja , swietnie sie wchłania i pozostawia uczucie chłodu na twarzy \\\\ni co najważniejsze PO ZASKÓRNIKACH NIE ZOSTAŁO ANI ŚLADU :)\\\\nPOLECAM

profilaktycznie i nie tylko

produkt naprawę działa! dzięki niemu na moje skórze jest coraz mniej zaskórników. działa także na pryszcze, które już zdążyły się pojawić. zauważyłam też zmiejszenie się blizn. zapach jest przyjemny, odświeżający. jednym minusem jest to, że skóra rano jest faktycznie dość tłusta, lecz w moim przypadku wystarczy ją umyć i jest już ok.

Używam tego produktu od: lutego
Ilość zużytych opakowań: 1, 75 ml

Nie, nie, nie

Kupiłam ten krem z myślą że będzie tańszy od Biodermy, La Roche Posay, Avene itp.. ale zaskoczyłam się, bo był może o 4 złotych tańszy, no ale nic (zapłaciłam jakieś 43 zł). Plusy który znalazłam są tylko dwa - uwielbiam ten zapach, jest obłędny i pozostawia skórę gładką. Niestety, to tylko tyle, bo ten krem po prostu nie sprawdzil się. Używałam go na noc i jak rano się obudziłam to skóra się strasznie świeciła, była bardzo tłusta i w ogóle fu. W dodatku mam wrażenie że wywołał mi kilka zaskórników. Konstystencja też niezbyt dobra, długo się wchłania i zostawia taki lepki filtr. Więc podsumowując, zostało mi go jeszcze więcej niż połowę i mam już nowy krem, a nie wiem co z nim zrobić, bo za te 43 zł szkoda go wyrzucić. Tak więc jestem na nie.

Plusy:
- zapach
- pozostawia skórę gładką i miłą w dotyku

Minusy:
- skóra wygląda na tłustą, świeci się
- długo się wchłania, zostawia lepki filtr
- nie zapobiega powstawaniu zaskórników
- cena jak na taki (a raczej brak) efekt