Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Dzięki zawartości kompleksu alfa- i beta-hydroksykwasów zapewnia doskonałe właściwości keratolityczne. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.
Ogranicza powstawanie nowych zmian trądzikowych poprzez normalizację pracy gruczołów łojowych. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (ma atest IFRA).

Nie polecam

Produkt kupiłam wraz z żelem do mycia twarzy, skuszona pozytywnymi opiniami na jego temat.Ambitnie zabrałam się do jego stosowania licząc,że na moją lekko podrażnioną cerę z występującymi zaskórnikami pomoże. Jednakże nie zauważyłam żadnej poprawy. Zaskórniki jak były tak są, podrażnienie się utrzymało. Jedyny plus kremiku to dobre nawilżenie, jakie zaobserwowałam gdy nastąpiło przesuszenie cery/ Co jakiś czas gdy moja buzia jest nadto sucha stosuje niewielką jego ilość na noc.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Raczej na nie ... .

Przez pierwsze 2 tyg. sprawował się b.dobrze . Skóra była zdrowsza , nawilżona i zregenerowana . Niestety po tym okresie krem przestał działać. Skóra zrobiła się tłusta zaczęły wychodzić nowe zaczerwienia i gródki . Iwostin to firma raczej dla alergików i sprzedawana jest głownie w aptekach dlatego byłam nie mile zaskoczona.

Używam tego produktu od: Używałam go miesiąc

Rewelacja :)

Razem z zelem do mycia twarzy z tej samej serii tworza nieodlaczny duet. Krem jest fantastyczny - ma delikatna, lekko lejaca konsystencje, latwo sie rozsmarowuje, szybko wchlania. Wspomaga pielegnacje skory z problemami :) Wydaje mi sie, ze odkad korzystam z calej serii moja skora wyglada lepiej. Nie zapycha, nie podraznia. Wydajny i stosunkowo tani. Swietny :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

skuteczny

Co prawda ma nieprzyjemny apteczny zapach, ale nieźle wywiązuje się ze swojej podstawowej roli: zapobiega powstawianiu niespodzianek na buzi. Pewnie, że nie w 100%, ale jest najskuteczniejszy z dotychczas przeze mnie używanych. Poza tym zaczerwienienia na powstałych już krostkach łagodzą się pod jego wpływem. Dobrze się rozsmarowuje.

Świetny - zdecydowanie polecam

Zachęcona wspaniałym działaniem żelu do mycia oraz emulsji matującej na dzień z serii Purritin, postanowiłam przetestować ich krem na noc. Używam go co prawda od niedawna, ale jest świetny. Czasem używam też na dzień pod podkład. Jest lekki, delikatny i fajnie matuje skórę oraz łagodzi wszelkie wykwity. Doskonały dla osób z mieszaną lecz wrażliwą skórą jak moja. Kolejny udany zakup - polecam!!!

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań: miesiąca

Uzywam tego kremu sporadycznie, na noc... Ostatnio mialam problemy z rozszerzonymi porami i zadne maseczki ich nie zamykaly. Jak naloze ten krem choc raz na twarz wieczorem... to rano widze znaczna poprawe, pory znacznie zwezone. Nie uzywam codziennie wiec trudno cos wiecej napisac o tym kremie. Daje 4 gwiazki, bo dziala duzo lepiej niz jakies maseczki zamykajace pory!

Używam tego produktu od: 1miesiaca

na szyję i dekolt.

Poprzednia wersja była dla mnie lepsza, bo poza normalizowaniem i wygładzaniem szyi i dekoltu poprawiała wygląd twarzy. Niestety teraz ten krem zupełnie nie działa na moją twarz, nie robi z nią dosłownie nic. Używałam go tylko na szyję i dekolt. Tam za to sprawował się nienagannie - wreszcie mam całkiem gładki dekolt.

Nie wiem czy kupię ponownie. Szukam ideału.

przywraca cerze równowagę

Ja jestem z tego kremu bardzo zadowolona, po pierwsze jest hipoalergiczny, a ja mam cerę podatną na alergię, po drugie nie wysusza cery, a ja mam cerę mieszaną, miejscami b. suchą a jednocześnie skłonną do wyprysków. Odkąd stosuję ten krem na noc, a na dzień emulsję matującą purritin, moja cera ogromnie się poprawiła. Prawie nie ma wyprysków, żadnej alergii, buzia jest gładka i utrzymana w równowadze. Zapach owszem, taki sobie, ale nie o to chodzi, ten krem jest częściowo leczniczy. Acha, jest bardzo bardzo wydajny!

****

bardzo dobry kremik, odkąd go używam (łącznie z purritin na dzień) poprawił mi się stan cery, wypryski zdarzają się tylko sporadycznie (ewentualnie raz miesiącu- wiadomo;) )
konsystencja- lekka, raczej wodnista, nie pozostawia tlustej warstwy,
zapach... znośny ale nie oczekuję pięknego zapachu lecz efektów, ten kremik daje bardzo dobre więc gorąco polecam!
jest bardzo wydajny
cena jak na taką pojemność bardzo przystępna!

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy