Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Iwostin, Purritin, Krem na noc (stara wersja)

Ogranicza powstawanie wykwitów trądzikowych. Reguluje wydzielanie sebum. Dzięki zawartości kompleksu alfa- i beta-hydroksykwasów zapewnia doskonałe właściwości keratolityczne. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.
Ogranicza powstawanie nowych zmian trądzikowych poprzez normalizację pracy gruczołów łojowych. Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową (ma atest IFRA).

Nic nie robi

Krem ma przyjemną lekką konsystencję, ładny zapach (jeśli ktoś lubi zapach olejku z drzewa herbacianego), dużą pojemność (75ml).
To tyle z jego plusów.
A z minusów? Nie zauważyłam żadnego działania, rano moja twarz jest tłusta i świecąca, nie pomaga likwidować wyprysków, nie zapobiega też nowym, więc nie wiem właściwie co on robi.
Skończę tubkę i rozejrzę się za czymś innym. Polecam jeśli trafi się w promocji, może komuś jednak posłuży. Ja dałam za niego 40zł (cena podana w zgłoszeniu jest mocno zaniżona)

Rewelacyjny krem

To jeden z lepszych kremów, jakie miałam przyjemność i nieprzyjemność używać.
To krem apteczny, w dodatku o większej pojemności (75 ml) niż inne kremy, a cena o dziwo nie odstrasza. :)
Przy dłuższym używaniu można zauważyć mnóstwo pozytywnych efektów: skóra jest gładsza, nawilżona, a wyprysków pojawia się coraz mniej.:love: Stosuję go według zaleceń na noc, a po przebudzeniu buzia ma wyrównany koloryt, nie jest zaczerwieniona, gładka, a wypryski złagodzone. Czego chcieć więcej?
Podoba mi się konsystencja :ehem: Dość szybko i całkowicie się wchłania, co jest dla mnie dużą zaletą, bo nie lubię uczucia lepkiej twarzy czy tłustości po nałożeniu kremu. Zapach może nie jest najciekawszy, ale szybko się z nim oswoiłam i nie przeszkadza mi.
Plusem jest także opakowanie :jupi: Tubka jest dużo bardziej higieniczna od słoiczków.
Zaczęłam właśnie używać pielęgnacji naturalnej, a jeśli się nie sprawdzi na pewno wrócę do Iwostinu.
Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobry polski kosmetyk apteczny

Posiadaczką tego kremu jestem już od roku, jednak mając poważne problemy z trądzikiem, zdecydowałam się na leczenie dermatologiczne. Po skutecznie zakończonej terapii, zależy mi na utrzymaniu efektu gładkiej buzi bez pryszczy. Dlatego kilka razy w tygodniu nakładam na noc Iwostin Purritin. Doskonale wygładza, usuwa ewentualne zmiany trądzikowe, minimalizuje blizny, nawilża i pomaga zregenerować naskórek. Rankiem buźka jest świeża, rozjaśniona, gładka - aż chce się patrzeć w lustro ;) Działanie więc mi odpowiada, konsystencja również, zapach charakterystyczny, ale nie odpycha ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nie jest zły

Przy jego stosowaniu, nowych syfków nie było ale z istniejącymi dużo nie robił. Polecam jeśli trafi się na promocje.

Używam tego produktu od: ponad 6 miesięcy temu

polecam!!!

Kremu używam już jakieś pół roku, może trochę krócej więc mogę się już wypowiedzieć na ten temat.
Powiem szczerze, że na początku miałam bardzo mieszane uczucia (mieszane jak moja cera ;D). Krem słabo się wchłaniał, zostawiał białe smugi jak maść cynkowa i wydawał mi się trochę tłustawy jak na krem do cery z problemami. Do tego cera rano była jakby oblana olejem, niemiłosiernie tłusta, świecąca. Za te trudne początki 4 a nie 5 gwiazdek.
Po czasie myślę, że to kwestia przyzwyczajenia skóry do produktu. Tak więc:

PLUSY:
-zdecydowane zmniejszenie i szybsze leczenie wyprysków (jeśli już takie miewam ;) )
-duża redukcja zaskórników
-zmniejszone pory
-skóra rano jest taka fajna - miękka
-mało wyczuwalny zapach
-wydajny
-nie wysusza i nie podrażnia megawrażliwej i alergicznej cery

MINUSY
- trzeba uważać z nakładaną ilością, ciut za dużo i nadmiar trzeba ściągać chusteczką bo nie chce się wchłonąć
- problemowe początki

Muszę jeszcze zaznaczyć, że efekty są pewnie dlatego takie dobre bo robię to co mówi producent:
używam całej serii Purritin: żel do mycia twarzy, tonik, krem na dzień

super

Świetny kremik.Znakomicie eliminuje niespodzianki, a jak już hormony coś wywalą, naprawdę szybko znika. Ładnie nawilża, naprawdę wydajny. Gorzej radzi sobie z różnymi pozostałościami po krostkach, w porównianiu z effeclarem K baardzo słabo, ale powoli daje radę - biorąc pod uwagę cenę,wydajność i skuteczność wolę Purritin :) Tylko zapach może drażnić :)Ale każdy kto boryka się z brzydką cerą przymknie na to oko ;)

Używam tego produktu od:9 miesiecy

Fajny

Fajny krem, świetnie radzi sobie z "niespodziankami", które pojawiają sie czasem. Nie wysusza skóry. Jedyny minus to niezbyt przyjemny zapach.

Używam tego produktu od:1 roku

Mam cerę mieszaną z zaskórnikami, które doprowadzają mnie do szału, więc często z nimi walczę. Ten krem jest jak na razie jedynym, który przez noc świetnie łagodzi podrażnienia, pielęgnuje i rzeczywiście poprawia stan mojej buzi. Nie spotkałam się jeszcze z kremem, który by skutecznie eliminował zaskórniki, ten również tego nie robi, choć zdecydowanie moja cera wygląda lepiej niż wcześniej.

nie polecam

nie polecam ,
przegladajac recenzje moge jedynie stwierdzić , że cudowne działanie tego kosmetyku zależy indywidualnie od cery każdej z nas.
Dla mnie absolutny nie wypał... Miał likwidować wypryski, a ja mam wrażenie, że u mnie ich przybywa za każdym razem gdy się nim posmaruje. uzyty zaledwie kilka razy - wędruje do szuflady . Poza tym strasznie śmierdzi ;/, fuj.

Używam tego produktu od: 1 msc

Polecam - są efekty

Sprawdził się - co prawda nie jestem juz nastolatką i nigdy nie miałam trądziku, ale po zrobieniu sobie grzywki przykrywającej czoło, zsypało mnie w tym miejscu. Po ok. 2 tygodniach używania tego kremu problem znikł, ale krem został ze mną na dobre, odkąd go uzywam mam mniej zaskórników i wygląd skóry ogólnie się poprawił, dzięki delikatenmu złuszczaniu łatwiej mi utrzymać czystość cery. Nigdy nie miałam tłustej ani bardzo zanieczyszczonej cery i gdyby nie przypadek nie wpadlabym, zeby stosować krem antytradzikowy, więc kremik moge polecic nawet osobom bez większych problemów z cerą, w koncu pory zatykają się wszystkim prędzej czy pozniej, a z tym kremem i przy niezbyt problematycznej cerze wizyty u kosmetyczki mozna sobie odpuscic. Polecam i pozdrawiam!

Używam tego produktu od:1,5 roku

nie do mojej skóry

Nie usunął żadnych niedoskonałości, nie pomógł w walce z nimi, nie nawilżył nawet cery po swoim bracie, żelu do mycia twarzy. budziłam się z tłustą cerą, mimo iż krem wchłonął się idealnie wieczorem, bez kremu nie mam takiego problemu ranem...
jedyne co dobre to usuwał zaczerwienienia stąd 2 gwiazdki

Używam tego produktu od:4 mc
Ilość zużytych opakowań: nie skończone jedno

godny polecenia

Mam cere normalną z tendencja do trudno gojacych się niespodzianek. Ten krem bardzo pomógł mi w wielomiesiecznej walce z (tzw późnym )trądzikiem. po wklepaniu czuc ulge dla podraznionej skóry, raczej dobrze sie wchłania ma mało przyjemny zapach lekarstwa. zostawnia przyjemna powłoke ale nie jest ona tłusta, raczej odświeżajaca. Rano skóra jest swietnie wygładzona i sie nie świeci. Wystarcza na bardzo długo a z połaczeniu z żelem taj samej serii działa rewelacyjnie.Używam tego produktu od:3 miesięcy