Barwa, Barwa Naturalna, Szampon `Jabłko antonówka & Vitamin Complex LA`

Barwa, Barwa Naturalna, Szampon `Jabłko antonówka & Vitamin Complex LA`

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem z jabłka oraz kompleksem witamin przeznaczony jest do mycia włosów normalnych. Regularne stosowanie poprawia kondycję włosów, wzmacnia je, nadaje im miękkość oraz ułatwia rozczesywanie.

Domywacz!

Po pierwsze szampon ma bardzo ładny jabłkowy zapach, nie jest chemiczny.
Niestety nie pomaga on w rozczesywaniu włosów, wręcz przeciwnie plącze je, ale tak to jest zazwyczaj z naturalnymi szamponami. Po umyciu i rozczesaniu włosów są one już dosyć fajne. Lejące.
Ogromnym plusem jest to, że szampon bardzo dobrze myje włosy. Idealnie domywa oleje już po jednym myciu.
Czy wzmocnił moje włosy? Użyłam już całe opakowanie i za bardzo nie widzę różnicy oprócz tego, że mniej się przetłuszczają.

Niska cena!

Używam tego produktu od: Jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1, 250 ml

Świetny!

Szampon zamknięty jest w przezroczystej, lekko staromodnej butelce z dużym otworem i kolorową zakrętką. Ma rzadką konsystencję dlatego łatwo jest nalać go za dużo na rękę. Dobrze się pieni. Ma przepiękny jabłkowy zapach, taki soczysty i mocno jabłkowy. Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy, aż skrzypią. Moje włosy nie maja problemów z przetłuszczaniem, a ten szampon sprawia, że są jeszcze dłużej świeże. Może plątać włosy ale ja nie mam z tym problemu bo po myciu zawsze używam odżywki albo maski a mam długie włosy. Świetnie zmywa oleje. Na pewno nie odżywia włosów ale on nie jest od tego prawda? I do tego śmieszna cena! Można go znaleźć za ok 3-4 zł w sklepach Auchan, Tesco, kioskach oraz różnych osiedlowych drogeriach.

Minusem jest średnia wydajność ale za taką cenę nie będę na to narzekać.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Mój ulubiony :)

Jest to moja pierwsza recenzja kosmetyku i cieszę się ,że bardzo dobra. Jest to mój ulubiony szampon. Włosy po nim były mega lśniące, wygładzone,dobrze oczyszczone i ten zapaaach ,kory utrzymywał się cały dzień :) Niestety od połowy 2011 roku nie mogę go znaleźć. Pani w sklepie powiedziała mi ,że jabłkowego szamponu nie ma od dawna i nie będzie. Mam nadzieję ,że tak nie jest i jakbym go spotkała kupiłabym go jeszcze na zapas! Polecam ,ale nie wiem czy go znajdziecie. Napiszcie do mnie jeśli go spotkacie na podkarpaciu!

Używam tego produktu od: od 2010 do 2011 obecnie nie mogę go znaleźć.
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Bardzo dobry!

Świetny produkt, w dodatku polski!

+ Krótki skład, bez zbędnych śmieci, więc włosy nie są "zapchane" czy obciążone. Mimo to bardzo dobrze się pieni.
+ Czuję, że włosy są porządnie oczyszczone.
+ Doskonale zmywa olej, już przy pierwszym myciu nie ma po nim śladu.
+ Piękny, słodki zapach prawdziwego jabłka.

Po spłukaniu włosy są trochę tępe, ale wystarczy odżywka i nieprzyjemne uczucie znika. Podejrzewam jednak, że po użyciu samego szamponu mogłoby być ciężko z rozczesaniem.
Oczywiście butelka jest fatalna, ale to nie powód żeby obniżać mu ocenę, wystarczy przelać do innej;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

bardzo tani i dobry, ale dla krótkich włosów

PLUSY:
- produkt polski
- niska cena
- przyjemny zapach
- delikatnie się pieni
- włosy po umyciu są miękkie i błyszczące

MINUSY:
- konstystencja, przelewa się miedzy palcami
- przy częstym użyciu najlepiej stosować z odżywką, inaczej włosy są sianowate i niektórzy mogą mieć problem z ich rozczesaniem

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

jabłuszko

Właściwie szampon ten niewiele różni się od większości szamponów dostępnych w drogeriach a cenę ma zabawną :) Kupiłam dla zapachu jabłka...i nie rozczarowałam się. Cudowny, soczysty, naturalny zapach jabłka! Opakowanie solidne choć trzeba uważać z dozowaniem. Szampon jest wodnisty, ma rzadką konsystencję, trzeba się nauczyć rozprowadzać go na włosach. Trzeba się namęczyć aby go spienić, nie miałam wrażenia "czystości" po jego użyciu ale jak się okazało byłam w błędzie. Włosy były ładne, miękkie, puszyste. Niestety, niesamowicie plącze włosy-bez odżywki ani rusz. Ale kupiłam go do stosowania z maską więc tutaj sprawdza się dobrze. Na pewno go kupię ze względu na oszałamiający zapach.

jabłuszko

Szampony Barwy lubię, bo są tanie, polskie i bardzo dobre. Ten kupiłam, bo byłam ciekawa jego zapachu. Pachnie wspaniale, jak sok jabłkowy.
Pieni się na początku dośc średnio, trzeba chwilkę pomasować, by pojawiła się ogromna piana.
Rzadki i mało wydajny, przecieka przez palce.
Wlosy po nim sa trochę sianowate i trudne do rozczesania. Raczej juz nie kupię więcej, wolę pokrzywowy.

Używam tego produktu od: 3tyg

ulubieńcem nie będzie

to mój drugi szampon barwy, po żurawinowym, jakościowo podobnie średni i raczej do niego nie wrócę, ale inne wypróbuję na pewno
-oczywiście niewygodna butleka, ale ja i tak przelewam do innej
-ładny zapach, nie sztucznego jabłka, tylko prawdziwego soku jabłkowego
-rzadki, przecieka przez palce
-niewydajny - mi wystarczył na 12 myć a miałam powiększone opakowanie 20ml gratis

co do podstawowego działania to jestem zadowolona - -szampon pieni sie dobrze, ale krótko - trzeba spieniać i szybko myć włosy, potem piana jakby znika - ale to chyba typowe dla szamponów ziołowych,
-myje i oczyszcza porządnie, nawet ślady po tłustych maskach, po wyschnięciu wyglądają świeżo i puszyście
-nie przyspiesza przetłuszczania, nie zmniejsza go również- jest neutralny i mi to wystarczy
-podstawowa wada - plącze i wysusza włosy, koniecznie trzeba uzyć odżywki po każdym myciu, przynajmniej do rozczesania
-na opakowaniu obiecywano też jakieś wzmacnianie włosów, niczego takiego nie zauważyłam
Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Dobry szampon

Dobry szampon, ale wzmaga troche przetłuszczanie, jakby za bardzo oczyszcza (?), włosy sa po nim sypkie i pachnące, ale czułam cały czas jakbym miała przesuszona skóre głowy, stad większy łojotok. Ogólnie jest to dobry kosmetyk. Butelka solidna widac ubytek szamponu, pieni się średnio, musiałam go rozcieńczać zeby pokrył całe włoski (choć mam krótkie i cienkie). Nie uczulił mnie, nie podrazniał skóry głowy. Jest wart polecenia, może się okazać czyimś KWC :)

Używam tego produktu od: ponad 40dni

świetny!

Kupuję szampony Barwy od długiego, bardzo długiego czasu. I jestem zachwycona, w porównaniu do większości szamponów drogeryjnych, których używałam (a to długa lista różnorakich szamponów, różnych marek) są naprawdę rewelacyjne.
Przede wszystkim nie powodują łupieżu, nie obciążają, dobrze oczyszczają, sprawiają, że włosy pięknie lśnią. A dodatkowo szampony z nowej serii (jabłkowy, żurawinowy) pięknie pachną. Opakowanie może trochę nieporęczne, ale co tam opakowanie. No i kosztują niewiele. Nie zamienię tych szamponów na inne, to na pewno. (Do pielęgnacji przecież mam odżywki, szampon ma przede wszystkim myć)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Prosty skład, dobre oczyszczenie, tani - czego chcieć więcej? Może lepszego składu (w tej kwestii moim idolem jest Mypa Aloe Vera 40 % aloesu), dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Ale szczerze mówiąc to ten szampon baardzo mi się spodobał:DUżywam tego produktu od: 3 miesięcy chyba
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

Mile zaskoczenie

Kupiłam ten szampon głównie dla testowania, no i ze względu na moje uwielbienie do jabłkowego zapachu.

Szampon faktycznie pachnie lekko kwaskowatym jabłkiem, dobrze się pieni, jest wydajny. Świetnie oczyszcza włosy, aczkolwiek pozostawia je nieco "tępe" i daje efekt lekkiego siana. Dla osoby o cienkich, lejących się włosach efekt jest jak marzenie - włosy staja się jakby sztywniejsze, do czego zawsze dążyłam - natomiast posiadaczki naturalnego "sianka" na głowie raczej nie będą zadowolone.

Jeśli chodzi o rozczesywanie, to zdecydowanie polecam zastosowanie odzywki.

Świetny efekt za śmieszne pieniądze.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy (myję na przemian z innym szamponem)
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze