Herbal Care, Żel do higieny intymnej `Kora dębu`

Herbal Care, Żel do higieny intymnej `Kora dębu`

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Średnia ocena: 4.63/5

Nasz żel do higieny intymnej z korą dębu opracowaliśmy do codziennej pielęgnacji okolic intymnych ze skłonnością do upławów i infekcji. Skomponowaliśmy go z cenionych od wieków naturalnych składników roślinnych, które łagodzą podrażnienia i wspomagają ochronę miejsc intymnych. Kojąca formuła i subtelny zapach zapewnia uczucie świeżości i komfortu. W opracowanie receptury, opartej na bogatej tradycji zielarskiej, włożyliśmy całe nasze doświadczenie, dlatego jesteśmy spokojni o efekty.

zapachowa
z pompką, w butelce
żel
normalna, wrażliwa
żele
ochronne, równowaga flory bakteryjnej, odświeżające, łagodzące

Dobry żel do higieny intymnej, wzbogacony o ekstrakt z kory dębu. Polecam !

Na ten kosmetyk trafiłam zupełnie przypadkiem. Robiłam internetowe zamówienie i potrzebowałam 'dobić' kilka złotych, aby otrzymać darmową dostawę. Akurat została mi końcówka ulubionego żelu, więc wrzuciłam do koszyka ten, który wyskoczył mi jako pierwszy na liście. Stwierdziłam, że jest tani, w miarę naturalny i jeszcze takiego nie miałam. Chyba mam szczęście, bo ta przypadkowa 'wrzutka' okazała się całkiem wartościowym kosmetykiem.

Staram się wybierać naturalne żele do higieny intymnej, bazujące na delikatnych detergentach i wzbogacone o dodatkowe ekstrakty. Najczęściej sięgam po te z wyciągiem z rumianka i kory dębu. Zważywszy na to, że z takich kosmetyków korzysta cała moja rodzina to zależy mi na dosyć dużych objętościach. Tutaj mamy 300 ml, więc to całkiem dobra opcja na kilka osób.

Opakowanie to prosta, biała butelka z zieloną pompką. Pompka działa bez zarzutu, dobrze zaciąga żel, nie zacina się i nie zapycha. Butelka jest wykonana z cienkiego plastiku, wiec pod światło widzimy ile mamy jeszcze produktu. Szata graficzna ogranicza się do napisów i motywu dębu.

Kosmetyk w 96% bazuje na naturze, a środkami myjącymi jest mieszanina detergentów o słabych i średnich mocach. Żel jest wzbogacony o ekstrakt z kory dębu i macierzanki, dodatkowo mamy alantoinę i prebiotyki. Dzięki dodatkom tych substancji kosmetyk ma działanie ściągające, przeciwbakteryjne, przeciwświądowe, kojące.
Żel ma bezbarwną formułę, a jego zapach jest w moim odczuciu ziołowy, nieco tępy i ' gorzkawy', co może być spowodowany właśnie dodatkiem kory dębu.

Nie mam nic do zarzucenia temu kosmetykowi, bo w 100% spełnia swoje zadania i na dodatek niewiele kosztuje. Polecam !

Wolałam wersję z bławatkiem

Miałam kiedyś wersję z bławatkiem, którą polubiłam, więc przyszedł czas na kolejny wariant. I tu już nie jest tak różowo.

Zupełnie nie leży mi zapach tego żelu. Jest ziołowy, ale taki jakby mdły i kwaśny jednocześnie. Nie podoba mi się. Nie czuję się przez to świeżo i pachnąco.
Właściwości myjące oceniam w sumie średnio. Raz jest wszystko ok, a innym razem mam po prostu wrażenie niedomycia.
Ma trochę lejącą konsystencję i lekko się pieni. Łatwo go spłukać ze skóry.
Plusem natomiast jest to, że żel nie spowodował żadnych podrażnień ani infekcji, nawet gdy używałam go w czasie ciąży i połogu.

Butelka ok, pod światło widać stopień zużycia. Natomiast pompka trafiła mi się lekko wadliwa, nie zacina się, ale nie zawsze chciała zassać żel. Czasem potrzebowałam kilku naciśnięć, żeby wydobyć odpowiednią ilość kosmetyku.

Wydajność bardzo dobra, 300 ml wystarczyło mi na ponad pół roku codziennego użytku.
Cena również była ok, zapłaciłam niecałe 7 zł, choć teraz widuję go już za ponad 10.

Podsumowując, nie jestem z żelu do końca zadowolona, a najbardziej rozczarował mnie zapach. Więcej go nie kupię.

Pozytywne zaskoczenie

Żel znajduje się w plastikowej, nieprzezroczystej butelce, która mieści 330 ml produktu. Niestety nawet pod światło ciężko dostrzec, ile kosmetyku nam jeszcze zostało w opakowaniu. Butelka została wyposażona w pompkę, która działa sprawnie od początku do końca - nie psuje się, nie zacina ani nie zapycha. Dzięki temu że posiada blokadę, można spokojnie zabrać żel w podróż.

Zapach produktu jest leśny :D Jest świeży, autentyczny i delikatny. Woń jest całkiem przyjemna, co mnie trochę zdziwiło. Miałam wątpliwości, czy "kora dębu" w przypadku kosmetyku to dobry pomysł, ale wyszło fajnie.

Produkt jest bezbarwny. Ma konsystencję dość rzadkiego, lejącego się żelu. Mimo tego nie przecieka przez palce. Kosmetyk bardzo dobrze się pieni i bez problemu się spłukuje. Dla mnie optymalną ilością na jedno użycie są dwie pompki.

Żel skutecznie myje strefy intymne, jak również zapewnia poczucie odświeżenia i komfortu. Dzięki łagodnym detergentom jest jednocześnie delikatny i nie wysusza skóry. Na plus zasługuje również kwas mlekowy w składzie. Nie do końca mogę ocenić, czy produkt jest odpowiedni dla osób ze skłonnością do infekcji, ponieważ nie mam tego typu problemów. Mogę jedynie powiedzieć, że podczas używania tego żelu, infekcje również się nie pojawiły.

Żel jest bardzo dobry. Kupiłam go w aptece internetowej. Zachęciła mnie cena poniżej 10 zł za tak dużą pojemność, a do tego ma przyzwoity skład. Nie spodziewałam się po nim wiele, a dobrze wywiązuje się ze swoich zadań. Z drugiej strony niczym mnie nie zachwycił, chociaż nie wiem, czym żel do higieny intymnej miałby mnie zachwycić :D Spokojnie mogę polecić ten żel.

Przyjemny lekki żel

Żel do higieny intymnej marki Herbal Care kupiłam na przecenie i kosztował mnie 8 zł, może zacznę od tego że produkt ten pachnie jak kora dębu i jest żelowej rzadkiej konsystencji, delikatnie kremowo się pieni i świetnie odświeża, żel ten jest przeznaczony dla osób zmagających się z infekcjami i nadmiernymi upławami, ja się z tym na szczęście nie borykam ale lepiej zapobiegać niż leczyć, wspomnę także że produkt ten nie podrażnia, nie uczula (za co duży plus bo większość takich myjadeł mnie podrażnia), ani nie wysusza, mogłabym nawet powiedzieć że lekko nawilża okolice intymne, plus także za opakowanie z pompką która ani razu mi się nie zacieła i to jest świetny żel do którego będę częściej wracać, jak najbardziej polecam.

kora dębu

Na ten konkretny żel skusiłam się głównie ze względu na cenę. Żel był jedną z najtańszych opcji w drogerii Hebe, jednak spodobała mi się kora dębu w składzie, a sam produkt nie prezentował się źle, więc powędrował do mojego koszyka. Kosmetyk jest przeznaczony do osób z większymi upławami i skłonnościami do infekcji intymnych. Podczas używania tego żelu nie miałam problemu ani z jendym ani z drugim, jednak czy to jego zasługa?
Płyn wydaje się być delikatny. Ma przyjemny lekko wyczuwalny zapach.
Sama konsystencja dobrze się rozprowadza, jest lekko rzadka, ale nie wodnista. Ładnie się pieni. Nie podrażnia, ani nie wysusza.
Niestety jeden upadek załatwił moją pompkę i musiałam przelewać do innego pojemnika. Samo opakowanie wygodne, ale plastikowe.
Design nawet przyciąga oko.

Kupiłam w drogerii internetowej. Bardzo wygodne opakowanie z pompką, zrobione z plastiku białego. Żel dość wydajny. Bez SLS, więc nie podrażnia, nie powoduje infekcji. Super produkt w dobrej cenie

Jestem z niego zadowolona

Płyn zakupiłam podczas zakupów w eZebrze. Był w atrakcyjnej cenie.
Zainteresowała mnie kora dębu, zachęciło 94% składników pochodzenia naturalnego i brak SLS w składzie.

Opakowanie jest ładne, zielonkawe akcenty z liściem dębu są kojące. Nie widać co prawda poziomu zużycia, bo butelka jest z białego, nieprzejrzystego plastiku, ale to dość częste przy tego typu produktach.
Pompka działa w porządku, choć czasem mam wrażenie, że produkt już się skończył, potrząsam, a tam jeszcze sporo do zużycia. Nie wiem do końca z czego to wynika. Więc gdy tak sie zdarza pompuję do skutku ;)

Żel jest bezbarwny, dość gęsty. Ma przyjemny, delikatny, naturalny zapach.
Spienia się wystarczająco, jest wydajny.
Bardzo dobrze myje i odświeża. Nie wysusza, nie podrażnia, nie uczula.
Jestem z niego naprawdę zadowolona. Pewnie kiedyś do niego wrócę, jak już wypróbuję inne produkty z tej kategorii.

Mój ulubieniec do pielęgnacji higieny intymnej

Kojąca formuła i subtelny zapach zapewnia uczucie świeżości i komfortu, nie podrażnia skóry, zmniejsza dyskomfort miejsc intymnych i przywraca naturalne pH. można codziennie go używać, nie piecze, nie uczula, jest ok!

Naprawdę polubiłam

Ten płyn to moje perełkowe odkrycie. Bardzo dobrze domywa, pachnie delikatnie, pieni się fajnie. Ktoś tu pisał o problemach z pompką, a ja używam juz drugie opakowanie i nie spotkałam się z jej psuciem się. Według mnie pompka działa super i dozuje odpowiednią ilość płynu. polecam

Jestem zadowolona

Kupiłam ten żel do higieny intymnej z czystego przypadku. Znałam markę i właściwości kory dębu i postanowiłam go sprawdzić. Akurat walczyłam z infekcją i powiem szczerze, że zdecydowanie pomógł mi przyspieszyć regeneracje miejsc intymnych. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia. Polecam

Produkt,który warto sprawdzić.

Dość często zmieniam produkty do higieny intymnej bo niestety mam skłonność do infekcji intymnych. Szukałam marki,której nigdy nie próbowałam i po przeczytaniu opinii innych wizażanek wybór padł właśnie na Herbal Care. Cena całkiem w porządku - trafiłam na promocję w Hebe i za produkt zapłaciłam bodajże ok. 9 zł. Opakowanie bardzo ładne no i najważniejsze - z moją ulubioną pompką. Żel jest raczej przeźroczysty i ma bardzo ładny delikatny zapach. Co zauważyłam,to że nie potrzeba go zbyt wiele (dosłownie jedno naciśnięcie) i,że mocno się nie pieni co dla mnie też jest plusem. Żel delikatnie myje i pozostawia uczucie świeżości i czystości. Nie podrażnia, nie powoduje pieczenia. Radzi sobie doskonale także przy infekcjach intymnych i w czasie "tych dni". Jestem bardzo zaskoczona bo tego producenta kojarzyłam głównie z szamponów i odżywek a tu okazało się,że poradził sobie doskonale z produktami do higieny intymnej. Skład też całkiem w porządku więc pozostaje mi tylko stwierdzić,że ten zakup był naprawdę trafiony.

Dobry, tani i wydajny

Ostatnimi czasy większość kosmetyków kupuję po dokładnym zapoznaniu się z opiniami innych Wizażanek, jednak tym razem zakup był na gapę. Używałam już żelu z czystkiem tej firmy, więc mniej więcej wiedziałam, że nie będzie to bubel.
Opakowanie charakterystyczne dla Herbal Care, estetyczna szata graficzna, a co najważniejsze - pompka, która ułatwia sprawne i higieniczne dozowanie kosmetyku.
Żel jest bardzo wydajny - już jedna pompka wystarcza do dokładnej higieny i pielęgnacji.
Dla mnie jest idealny - daje poczucie świeżości, dobrze oczyszcza, jest delikatny. Spełnia swoje zadanie w 100%!