Cetaphil, Suntivity, Lekki krem do twarzy SPF 30

Cetaphil, Suntivity, Lekki krem do twarzy SPF 30

Lekki krem do twarzy SPF 30. Wysoka ochrona. Skóra wrażliwa. Dla skóry z nadwrażliwością lub alergią na słońce, a także skłonnej do przetłuszczania. Niekomedogenny.
Przebadany dermatologicznie.
Formuła lekkiego kremu do twarzy Cetaphil Suntivity zapewnia ochronę i komfort stosowania. Lekki krem do twarzy Cetaphil Suntivity łatwo się rozprowadza dzięki swojej lekkiej nietłustej formule.
Produkt szybko się wchłania i pozostawia przyjemne uczucie matowej skóry. Idealnie nadaje się do codziennej ochrony przeciwsłonecznej, a także jako krem pod makijaż.
Fotostabilne filtry UV zapewniają bardzo wysoką ochronę UVA i UVB.
Wolny od: emulgatorów, substancji zapachowych, środków konserwujących.
Formuła odporna na pot.

kremy z filtrem do twarzy
nawilżające, ochronne
w tubie
Filtry
SPF 30 - 50
normalna

Kiedy wracasz z urlopu bez przebarwień :)

Parę lat temu nabawiłam sie okropnych przebarwień będą w krajach śródziemnomorskich,brak filtrów zrobi niestety swoje, teraz wybierając się na urlop nigdy nie zapomniam o ochronie przeciwłonecznej.
Jako posiadaczka cery tłustej/mieszanej z rozszerzonymi porami, tendencją do wysypu zaskórników oraz zapychania jej szukam kremów lekkich ale nawilżających, Krem poleciła mi w aptece Pani której przestawiłam swój problem, nie zastanawiając się poleciła mi Cetaphil Suntivity , jako że była na niego promocja ( kończył się za miesiąc termin ważnośći) bez zastanowienia zakupiłam go. Buteleczka ma pojemność 30 ml z zieloną nakretką,kiedy ją odkręcimy posiada tzw"mały dzióbek "dzięki czemu możemy dozować odpowiednią ilość kremu, tu moje zaskoczenie krem jest dość "lejący się", kolor jest delikatnie żółciutki, ale po aplikacji nie widać tego na twarzy. Bardzo szybko wchłania się , nie pozostawia lepkiej warstwy, świetnie zgrał się z podkładem Shiseido Sun Foundation, do tego jest leciutki, dodatkowo matuje, jak dla mnie same zalety.

Niespodziewanie dobry

Zawsze się obawiam, że na filtrze zważy się podkład, że będzie bielił, że będzie smużył, że będzie się mocno błyszczał Tu nic takiego się nie stało.
Filtry stosuję na co dzień, pod makijaż, więc potrzebuje współpracy z podkładem.
Mnie zdziwiła jego lejąca konsystencja. Trzeba uważać, żeby nie wylać połowy:)
Dzięki tej lejącej formie łatwo i szybko się wchłania i ja w sumie nie widzę i nie czuję żadnej warstwy na twarzy. Nie ma zapachu wg mnie.