Himalaya Herbals, Purifying Neem Mask [Face Pack] (Maska oczyszczająca z miodli indyjskiej)

Oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników. Odmładza i ujędrnia skórę przywracając jej naturalny blask. Antybakteryjna maska reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza zatkane pory skóry i zapobiega nawrotom zaskórników. Poprawia strukturę skóry, odmładza ją i ujędrnia. Miodla indyjska, znana ze swoich przeciwbakteryjnych właściwości, pomaga pozbyć się trądziku. W połączeniu z kurkumą skutecznie eliminuje bakterie wywołujące trądzik. Ziemia fulerska daje uczucie przyjemnego chłodu i wygładza skórę. Do cery tłustej ze skłonnością do wyprysków.

matujące, antybakteryjne, oczyszczające
tłusta, trądzikowa, mieszana
klasyczne
w tubie

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Genialna

Ma ciekawa konsystencje i zapach, ale latwo sie do tego przyzwyczaic. Genialnie oczyszcza i wygladza skore. Pory staja sie mniejsze, a wypryski zanikaja. Jest wydajna. Maska cud.

Mój KWC

Najlepsza gotowa maska jakiej używałam. Lubię w niej wszystko. Jest niezawodna.

Mam bardzo trudną cerę, trądzik wieku dorosłego leczony od 4 lat retinoidami zewnętrznymi i kwasami. To chyba była pierwsza maska której odważyłam się użyć po przejściu na łagodniejszy retinoid i zmniejszeniu jego częstotliwości. Odważnie, wiem – ma drobinki peelingujące, składniki potencjalnie uczulające i jest oczyszczająca (a moja twarz miała dość ostro już zdarty naskórek lekami na trądzik). Ale udało się!

Maska zazwyczaj piecze na twarzy, ale nigdy nie pozostaje mi po niej rumień. Mimo że ma peeling, nie rozsiewa stanów zapalnych. Jest po prostu genialna. Zawsze stosuję ją by wyciszyć stany zapalne, bolące gule i zaskórniki, i budzę się rano z ukojoną skórą. Magia.

jestem na nie

Niestety nie podzielam zachwytów innych wizażanek. Moim zdaniem maska działa słabo, w niewielkim stopniu oczyszcza twarz, nie radzi sobie z zaskórnikami. Zapach średni, skład średni. Jestem na nie.

OK

Maseczkę Himalaya z miodlą indyjską nakładam na twarz około 1-2 razy w tygodniu. Po nałożeniu czuć na twarzy delikatny i przyjemny chłód. Maseczka dość mocno zastyga (zasycha) na twarzy, zmienia nieco kolor na jaśniejszy i tworzy tzw. "skorupkę". Ze zmywaniem maseczki nie ma zbyt dużego problemu, ciepła woda i koliste ruchy wystarczą do zmycia produktu.
Po użyciu maseczki skóra twarzy jest oczyszczona i zmatowiona. Maseczka rozjaśnia zmiany trądzikowe i wyrównuje koloryt cery. Skóra staje się gładka i miękka. Pory są troszkę mniej widoczne. Dłuższe, regularne stosowanie maseczki rzeczywiście nieco zmniejsza wydzielanie sebum, a wypryski pojawiają się rzadziej.

Minusem maseczki jest jednak trochę zbyt mocne zastyganie jej na twarzy. Powoduje to uczucie ściągnięcia, które jest mało komfortowe. Mimo wszystko plusy maseczki zdecydowanie przewyższają minusy.

Dobre oczyszczanie

Maska bardzo dobrze oczyszcza skórę, działanie czuć zaraz po nałożeniu maski na twarz.
Maska ma specyficzny zapach, niekoniecznie lubię takie, ale przyzwyczaiłam się po czasie.
Kosmetyk jest bardzo wydajny, a cena atrakcyjna.

Killer wszystkich moich niedoskonałości

Gorąco polecam wszystkim posiadaczom problematycznych cer. Regularnie stosowana genialnie oczyszcza moją skórę, niweluje stany zapalne, wygładza, zwęża pory. Nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez tego kosmetyku. Jeżeli się wahasz to ja serdecznie zachęcam Cię do zakupu.

Dobre oczyszczenie skóry

Maska działa, po nałożeniu mogę poczuć jej działanie (być może dziwnie to brzmi :D). Po zmyciu skóra jest oczyszczona, wygładzona, zauważyłam również działanie matujące.
Kosmetyk jest również wydajny i kosztuje niewiele.

Bardzo dobra maska

Maskę tej firmy użyłam pierwszy raz, ale się nie zawiodłam :) pierwsze wrażenie to zawiera drobinki, gdzie podczas zmywania dodatkowo wykonujemy peeling, zapach ziemiasty, troszkę roślinny. Maska mocno zastyga na twarzy, czuć efekt ściągania. W porównaniu z innymi maskami ta trafia do ulubionych.

Wykorzystała: kilka próbek

Dobra maseczka oczyszczająca!

Kupiłam najpierw próbkę tego produktu w Rossmanie, to jest bardzo wygodna opcja, żeby wypróbować nowy produkt. Próbka zawierała dwie saszetki po 7.5 ml maseczki (czyli 15 ml produktu), tego mi wystarczyło na 4 użycia i stwierdziłam, że kupię pełnowymiarowe opakowanie! Jest to glinkowa maseczka z drobinkami ziół, ma ziołowy przyjemny zapach i zielony kolor. Maseczka jest wystarczająco gęsta, dobrze się rozprowadza, trzeba używać na oczyszczoną wilgotną skórę, poczekać aż wyschnie i zmyć. Polecam zmywać mokrą ściereczka lub specjalną rękawica do mycia twarzy, wtedy będzie to dużo szybsze i łatwiejsze. Po spłukiwaniu skóra jest gładka, rozjaśniona, kolor się wyrównuje, a pory da oczyszczone. Po oczyszczanych maseczkach dobrze jest użyć tonik z kwasem migdałowym lub jakimś innym na poprawienie pH skóry, można tonik zrobić samemu z octu jabłkowego i wody mniej więcej 1 miarę octu do 3 miar wody.

Super maska !!!

Co prawda ja osobiście jej nie testowałam ale za to mój mąż chetnie sobie po nią sięga.
A jak on już jest z czegoś zadowolony i coś mu podpasuje to na serio musi być ok !
✔maska fajnie oczyszcza ze wszystkiego co zalega w skórze
✔świetnie radzi sobie z zaskórnikami
✔nadaje się do stosowania punktowo na niedoskonałości
✔goi wypryski
✔ma ciekawy błotkowo- ziołowy zapach
✔dobrze się rozprowadza i zmywa
✔jest dość tania

Naprawdę działa cuda!

Nigdy nie używałam produktów tej marki ale jestem mile zaskoczona maską. Opakowanie jest poręczne. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż saszetki. Przed użyciem trzeba energicznie wstrząsnąć maseczkę aby się wymieszała. Konsystencja jest idealna, posiada drobinki jak peeling. Zapach i kolor nie zachęca do używania ale dla efektów warto. Produkt dobrze się rozprowadza, szybko zasycha. Łatwo się zmywa letnią wodą. Maska jest wydajna, ponieważ nakładam bardzo cienką warstwę w strefie T. Po zmyciu twarz jest gładka, rozjaśniona, głęboko oczyszczona oraz twarz tak szybko się nie "świeci".

Fajna maska

Maseczka oczyszczająca z miodli indykjskiej. Ma bardzo ładny ziołowy zapach i fajny jest ten efekt chłodzenia - idealny na cieplejsze dni. Bardzo dobrze odświeża skórę, oczyszczą ją równie dokładnie i redukuje niedoskonałości.
Nie ma tez problemu ze zmyciem jej z twarzy, ciepła woda bardzo pomaga.