Yves Rocher, Culture Bio, Krem na dobry dzień

Yves Rocher, Culture Bio, Krem na dobry dzień

Wyciągi z zielonej herbaty, nagietka, oliwki, woda z hamamelisa, puder z aloesu, masło Karite, olejek eteryczny z mięty pieprzowej, z lawendy, z pomarańczy i z petitgrain, olej z orzecha laskowego.Nowy blask skóry przez cały dzień!Delikatny, nietłusty krem stymuluje skórę i chroni ją. Twoja cera promienieje, jest intensywnie nawilżona i pełna witalności. Doskonała baza pod makijaż o stymulującym zapachu mięty pieprzowej.99,4% składników naturalnych25,9% składników bio+

super

Mimo że nie jestem fanką tej firmy, uważam, że cała seria (może poza demakijażem) jest ś wietna.
Super skład - to dla mnie bardzo ważne. Estetyczne opakowanie z pompką. Zapach na początku nie bardzo, mimo że używam wielu naturalnych kosmetyków i jestem przyzwyczajona do ich zapachów, Potem już nie przeszkadzał. Nawilża, nie zapycha i nie przetłuszcza. Świetny jako baza pod makijaż, nie wiem co to skórki lub inne uciążliwości.Nie uczula. Brak filtrów w kremie dla mnie jest zaletą - od tego są inne specyfiki. Kupiłam również wersję w tubce dla nastoletniego syna - jest zachwycony, że twarz nie błyszczy i że szybko się wchlania. Mąż spróbował i widzę, że mimo kilku drogich mękich specyfików na półce też podbiera ten kremik :)
Ale się rozpisałam... Podsumowując - polecam z czystym sumieniem, ale wim, że każdy ma inne oczekiwania i inną cerę.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: drugie

jak dla mnie ok :)

Mocna 4 :) bardzo dobry skład tego kremu i pozytywne opinie sklonily mnie do zakupu :)
+ krem błyskawicznie się wchlania
+ ładnie matuje
+ jakby odświeża twarz
+ nie zapycha
+ wygładza
+ i nie spowodował u mnie zadnych przykrych niespodzianek :)

- brak filtrów

krem raczej jest za lekki na zimę i zapach może nie każdemu przypaść do gustu- bardzo specyficzny taki zielarsko-apteczny
Ogólnie polecam ten krem.

niestety nie...

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego kosmetyku, ma świetny skład i jest ekologiczny. Niestety u mnie się nie sprawdził.

Jeśli chodzi o plusy to krem nieźle nawilża i wygładza buzię. Lekko matuje ale nie ma uczucia ściągnięcia.

Niestety ma koszmarny zapach, który całkowicie go dyskwalifikuje. Przy pierwszym użyciu myślałam, że trafił mi się jakiś przeterminowany i zepsuty egzemplarz. Śmierdzi po prostu okrutnie! I według mnie ten zapach nie znika, utrzymuje się dłuższy czas :/

Próbowałam się przekonać bo działanie ma okej, ale nie jestem w stanie znieść tego smrodu.

Za tę cenę można znaleźć kremy o podobnym działaniu bez takich negatywnych doznań...

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: nie dałam rady zużyć jednego

Dobra baza pod podkład.

Po pierwsze idealnie się sprawdza jako baza pod podkład (obietnica producenta umieszczona w opisie produktu się sprawdza), podkład idealnie się trzyma, nie ściera się i ładnie rozprowadza.

Po drugie krem fajnie nawilża jednocześnie matując skórę (przynajmniej w moim przypadku). Nie błyszczy się i wyjątkowo długo zachowuje matowy wygląd, pomimo tego, że nie jest to krem matujący ;) Nie uczula i przede wszystkim nie powoduje wyprysków, a jak już coś mi wyskoczy to się, że redukuje zaczerwienienie oraz "niespodziankę".

Po trzecie wydaje mi się, że tak jakby mam o wiele mniejsze zmarszczki mimiczne na czole a te w okół ust zupełnie zniknęły.

Jeżeli chodzi o zapach to właściwie mnie nie przeraża, ponieważ po kilku minutach od nałożenia zupełnie znika. Bardzo mi się jeszcze podoba,że w kremie jest dużo składników naturalnych.
Plus to oczywiście wydajność-wystarczy kilka kropelek kremu by pokryć całą twarz,

Jak zwykle YR spisuje się znakomicie:)

Nie podoba mi się jego zapach, na początku tak bardzo mi śmierdział, że nie mogłam używać go. W końcu się przyzwyczaiłam. Jest drogi, ale skuteczny i gdyby nie zapach to byłby idealny dla mnie. Skóra jest po nim miękka, nawilżona, delikatna czyli taka jak po mało którym kremie. Szukałam takiego działania w nwet droższych, ale się zawiodłam na nich. Mogę polecić ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Rewelacyjny, ale bez filrów...

Krem jest rewlacyjny.
Wygładza.
Wyrównuje.
Jest lekki.
Dobrze się wchłania.
Ale nie ma filtrów :( Dlatego szukam czegoś innego, ale spróbuję innych produktów z tej serii, mam nadzieję, że będą równie dobre.
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka 50 ml

Jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarcza na całą twarz, szybko się wchłania i matuje, zmniejsza zaczerwienienia, idealny pod podkład, nawilża i chroni skórę przez cały dzień. Pół gwiazdki odejmuję za zapach, jest świeży i miętowy, ale nie każdemu przypadnie do gustu.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

może być

Krem mnie nie powalił i nie poczułam przypływy energii po porannej aplikacji. Nie podoba mi się jego zapach.
Krem mi nie zaszkodził, ale nawilżanie nie jest wyjątkowe. Tępo się rozprowadza. Nie przypadł mi do gustu

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

R E W E L A C J A

Zdecydowanie moj numer jeden wśród kremów do twarzy.. Nie sądziłam, że tyle może krem.. Pym kremiku cera jest miekka,nawilzona,jedrna,koloryt wyrownany,poprostu cudo!!!

Używam tego produktu od:2 m-c
Ilość zużytych opakowań:1 op

Mieszane uczucia

Jest to dla mnie dobry krem lekko nawilżający. Nie zauważyłam "promiennego efektu" ani działania "stymulującego". Wręcz wydaje się lekko wysuszać moją skórę, gdy stosuję go dzień po dniu. Z pewnością jest to dobra baza pod makijaż, gdyż błyskawicznie się wchłania i zostawia na skórze leciutki film. Plusem jest także to, że nie podrażnia skóry, mimo bogatego składu.
Nie sądzę jednak, że kupię ponownie.

cudowny

Krem jest tak doskonały, że trudno wystawić dobrą recenzje. Zdecydowanie 5 gwiazdek!!!
Nie znalazłam żadnych wad, więc oto zalety:
rozjaśnia cerę
nie powoduje wyprysków
pieprz odświeża twarz rano i ją napina
twarz po kremie się nie świeci
utrzymuje się przez rekordowy czas
doskonały pod makijaż
bardzo wydajny
Uwielbiam!!!
Polecam!!!
Używam tego produktu od:pół roku

Krem jest świetny. Jest to tak naprawde pierwszy krem tzn dorosły (czyli nie antybakteryjny itp) po który mi nie zapycha porów. Jest lekki i przyjemny. Dobrze nawilża, wygodna aplikacja i jak dla mnie miły zapaszek:-) Twarz jest wypoczęta i promienna. Czy wydajny? no nie jestem tego taka pewna..:P Ale sądzę że kupię go po raz drugi

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze