Avoure, Nail Polish Remover (Zmywacz do paznokci)

Avoure, Nail Polish Remover (Zmywacz do paznokci)

Zmywacz do paznokci przeznaczony do wszystkich typów lakierów. Nie wysusza płytki paznokcia i skórek wokół niego. Zawiera prowitaminę B5.

z acetonem

Świetny - niezawodny i wydajny

Właśnie skończyłam z żalem ten zmywacz - starczyło mi na grubo ponad rok, bo też i objętość jest dość znaczna - 200ml.

Mimo że PAO wynosiło tylko 12 m-cy, nic się z produktem nie działo i mogłam go z sukcesem zdenkować. Trochę dziwne, że taki produkt może być ulubieńcem, ale nigdy mnie nie zawiódł. Skutecznie usuwał wszelkie bazy i lakiery - tradycyjne i żelowe oraz nawierzchniowe. Nie rozmazywał lecz skutecznie i szybko usuwał warstwy.

Nie wysuszał też skóry ani nie drażnił nosa. Mimo że nie jest perfumowany, charakterystyczny zapach acetonu nie jest tu bardzo drażniący.

Opakowanie też jest bardzo praktyczne. Mimo że zwyczajnie odkręcane, jest bardzo szczelne.

Szkoda, że produkt nie jest już chyba szeroko dostępny, bo nie mogłam go znaleźć on-line. Ale jeżeli uda mi się na niego wpaść stacjonarnie, z prawdziwą przyjemnością zakupię ponownie. Tym bardziej, że cena jest śmiesznie niska w stosunku do jakości.

Dobry i tani

Uważam ten zmywacz za dobry produkt; skutecznie i szybko usuwa lakier. Moje paznokcie i skórki wokół są po kontakcie z nim trochę wysuszone, ale tak jest u mnie zawsze - nigdy nie miałam zmywacza, który by tego nie robił, nieważne - z acetonem czy bez.

Zmywacz nie jest perfumowany, więc ma typowy zapach acetonu, jednak nie okłamujmy się - nawet przy perfumowanych produktach ten zapaszek jest praktycznie zawsze wyczuwalny.

Spora butelka (200 ml) kosztuje 7 zł w cenie regularnej.