Elizabeth Arden, Grand Entrance Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Elizabeth Arden, Grand Entrance Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Pojemność 8,5 g

Długotrwała i wodoodporna formuła tuszu Grand Entrance zapewnia idealne rozdzielenie rzęs i wydłużenie. Szczoteczka pozwala pokryć każdą rzęsę dla niesamowitego efektu.

wodoodporne
Efekt
wydłużające, podkręcające
Szczoteczka
silikonowa

Rewelacyjny tusz do rzęs

Tusz kupiłam zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się. Szczotka pozwala umalować wszystkie rzęsy perfekcyjnie i jednocześnie je rozdzielić. Bardzo łatwo się umalować tym tuszem. Tusz się nie rozmazuje ani nie klei podczas malowania ani też w trakcie dnia. Można spokojnie w nim przechodzić cały długi dzień a on i tak się nie skruszy ani nie obsypie. Nie ma też efektu pandy. Rzęsy po umalowaniu wyglądają uroczo. Smaku dodaje piękny deisgn butelki. Tusz bardzo łatwo się zmywa. Obok tuszy firmy Too Cool for School jest to wg mnie najlepszy tusz jaki używałam. Używam tuszu w wersji Stunning Black.

Niepozorna maskara która daje spektakuralne efekty na moich cienkich i krótkich rzęsach....

Miniaturkę tego tuszu zakupiłam wraz z zestawem kosmetyków marki Elizabeth Arden.
W składzie znajdziemy kompleks witamin i peptydów jak estry oliwki, otrębów ryżowych i z palmy karnauba.
Już samo opakowanie tuszu robi wrażenie, czerwona, ładna tuba z czarną smugą i napisami, całość prezentuje się bardzo elegancko i zachęca do zakupu.
Konsystencja tuszu jest idealna i kremowa,nie jest zbyt wodnista ani zbyt sucha.
Kolor tuszu jest kruczoczarny, na rzęsach wygląda cudnie.
Posiada silikonową, lekko zakrzywioną i elastyczną szczoteczkę wygiętą delikatnie w literę ,,U,, która dzięki temu dociera do najkrótszych moich rzęs.
Kształt szczoteczki i rozmieszczenie włosków pomaga w tworzeniu ładnego podkręcenia, nadania objętości i rozdzielenia rzęs.
Na samym czubku szczoteczki znajduje się mini kulka, która ma nam posłużyć do podkręcania rzęs.
Tusz wygląda najlepiej przy dwóch warstwach, z moich krótkich i cienkich rzęs potrafi wyczarować mega długie i pogrubione rzęsy nie sklejając ich i nie tworząc przy tym pajęczych nóżek.
Tusz nie grudkuje się ani nie kruszy, utrzymuje się na rzęsach cały dzień nie odbijając się na powiekach.
Jest wodoodporny, lecz mimo to jest go dość łatwo zmyć, wystarczy płyn micelarny.
Na pewno skuszę się na zakup pełnowymiarowego opakowania tego tuszu, polecam.

Zdecydowany HIT

Ten tusz kupiłam w zestawie upominkowym na lotnisku. Mam ogromną słabość do tuszy więc nie mogło się obyć bez przetestowania i tego.
Poręczne opakowanie, wygodna łukowo wygięta gęsta silikonowa szczoteczka, świetna konsystencja i świetne napigmentowanie to tylko niektóre zalety. Dwie warstwy wystarczają w zupełności aby otrzymać efekt wachlarza.
bardzo trwały nie osypuje się i nie skleja rzęs przy aplikacji. Szczerze mogę stwierdzić że jest to jedna z niewielu maskar która nie wymaga stosowania dodatkowego grzebyka, aby rozczesać rzęsy. Świetnie współgra z naturalnym kierunkiem wzrostu rzęs i daje efekt pięknego rozdzielenia.
Trwałość i wydajność każdego opakowania to około 3 miesiące, przy aplikacji kilka razy w tygodniu.
Jest to mój zdecydowany hit i gorąco polecam je wam wszystkim.

Jak dla mnie nr 1

Bardzo wydajna, w pięknym czarnym kolorze, ale nie za mocnym "Stunning Black".
Świetna szczoteczka, która idealnie rozdziela rzęsy i nie zostawia grudek. Do tego ładnie podkręca i wydłuża rzęsy. Ponieważ ja mam naturalnie długie i gęste rzęsy, bardzo zależało mi na maskarze, która nie będzie robiła sztucznego efektu, a pięknie i na długo podkreśli rzęsy. Ta sprawdziła się idealnie. Utrzymuje się na rzęsa cały dzień bez obsypywania. Do tego wydajna - wystarczyła na 4-5 miesięcy przy regularnym stosowaniu. Dobre opakowanie, nic nie wysycha.
Obawiałam się przed zakupem jej wodoodporności, a raczej zmywania po całym dniu, ale spokojnie radzi sobie z nią najzwyklejszy płyn micelarny.
Dla mnie nr 1.